Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Why did you say that name?!!) #8388

FragmanÔÇÖ─▒ her izleyi┼čimde ThanosÔÇÖun portaldan ge├žerek haval─▒ haval─▒ bakt─▒─č─▒ sahnede, acayip gaza geliyorum ya, kendime engel olam─▒yorum.

(Cenker Karace) #8389

┼č├Âyle bi teaser da var title dan sonra yeni g├Âr├╝nt├╝ g├ÂsteriyorlarÔÇŽ

(Can) #8390

Bana fan made gibi geldi bu s─▒zan klipleri arka arkaya eklemi┼čler resmen.

(Hilal K) #8391

Fanmade bu ya belli yani baya boktan duruyor ├ž├╝nk├╝

(Brainsucker) #8392

Bende ├Âyle, kamera ne zaman ona d├Ânse daha bir p├╝r dikkat izliyorum.Bu filmin y─▒ld─▒z─▒ Thanos kesinlikle, filmde de bu etkiyi verebilirse on numara olur.

(Hilal K) #8393

Telefon zil sesimi Avengers Theme yaptim her calisinda asiri mutlu oluyorum super bisey

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8394

Hayran yap─▒m─▒ o. Uluslararas─▒ fragman genellikle resmi fragmandan bir ay sonra ├ž─▒k─▒yor ve Japonca alt yaz─▒ oluyor.

(Dilay) #8395

Ya ben psikopat gibi derslerde not tutmam gereken yerde kitap kenarlar─▒na fragman─▒ ba┼čtan sona yaz─▒p hype kas─▒yorum. Bug├╝n arkada┼č─▒n s─▒ras─▒nda otururken s─▒raya yazm─▒┼č─▒m, ÔÇťYETER ARTIK BIKTIK MARMILCIÔÇŁ diye lin├ž yedim.

(Ali) #8396

Ayn─▒ sorunsala m├╝zdaribim. ├ťniversite kitaplar─▒m─▒n ├ževresi yabanc─▒ ┼čark─▒ s├Âzleri ve film replikleri ile dolu. Herkes not ald─▒─č─▒m─▒ d├╝┼č├╝n├╝yor. Vize d├Ânemi yine k─▒zlardan istiyoruz.

(Ertun├ž Do─čan) #8397

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8398

Tam bunu atmaya geliyordum. 2:18 yard─▒.

Shrek? hsjskkd├žfjk

(Varrrrya) #8399

Teyzem.

(Crowtiel7) #8400

Abi film ├žok iyi olacak ya ! Sinema tarihinin en b├╝y├╝k filmi olabilecek bir film geliyorÔÇŽ! Ulu├žÔÇÖu an─▒yor, seviyor, ar─▒yoruz :pensive:

(Winston Smith) #8401

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8402

(fza) #8403

(ÔĆČ) #8404

Oha if┼čam s─▒zm─▒┼č. Karde┼č ay─▒p olmuyomu izinsiz?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #8405

Eeee bu da m─▒ ├Âlmeyecek Infinity WarÔÇÖda?

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8406

Herhalde ├Âl├╝mler olacak derken sivilleri ve Wakanda ordusundaki askerleri kastettiler.

(Why did you say that name?!!) #8407

Ne demek sadece siviller ne demek sadece wakanda ordusu askerleri!!? ├Âyle olursa filmden nefret ederek ├ž─▒kar─▒m valla.
aylard─▒r gazl─▒yorlar bizleri vedalar ya┼čanacak diye, bo┼čuna olamaz herhalde onlar.