Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Geek Velet) #8852

Son S─▒ra?

(Kaan ) #8853

├ç├╝nk├╝; IW Fragman─▒ ├žok belli ediyor. E─čer Soul Stone orada de─čilse binlerce askerin ve Cap, Hulk gibi karakterlerin orada bulunmas─▒n─▒n mant─▒kl─▒ bir nedeni yok.

(Geek Velet) #8854

Soul StoneÔÇÖun bulundu─ču yeri g├Âsteren bir harita orada olabilir.

(Kaan ) #8855

Sanm─▒yorum. Filmin zaten s├╝re s─▒k─▒nt─▒s─▒ ├žekece─či a┼čikar, ekstra olarak harita falan u─čra┼čmazlar bence.

(Can) #8856

Secret Avengers WakandaÔÇÖda gizleniyor ve VisionÔÇÖ─▒n pe┼činde olduklar─▒n─▒ ├Â─črenince onu kendi aralar─▒na getirmi┼č ve WakandaÔÇÖda onu koruyor olabilirler.

(Half-blood) #8857

O zaman da ├Âlm├╝┼č olmas─▒n─▒n bir etkileyicili─či olmaz, tabir caizse b*k yoluna gitmi┼č olur.

(Morpheus) #8858

Arkada┼č─▒n da dedi─či gibi VisionÔÇÖ─▒ koruyor olabilirler ya da farkl─▒ bir sebep olabilir. Bu ta┼č─▒n da d├╝nyadan ├ž─▒kmas─▒ benim g├Âz├╝mde abart─▒ olur. Filmlerde bir s├╝r├╝ gezegen g├Ârd├╝k bu da ba┼čka bir yerden ├ž─▒ks─▒n bir zahmet. Ben bu gezegenin Sovereign oldu─čunu ve ta┼č─▒n AdamÔÇÖ─▒n kaps├╝l├╝nden ├ž─▒kaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Bahad─▒r Do─čan) #8859

O etkiliyicili─či de Lokinin ├Âl├╝m├╝yle de─čil Thanosun ├Âld├╝r├╝┼č├╝yle versinler. O an Lokinin gidi┼čini de─čilde Thanosun ac─▒mas─▒zl─▒─č─▒n─▒ hissedelim. ├ľyle bi sahnede Thanos ├Ân planda olmal─▒. Zaten Loki de Ragnarokun sonuna kadar pisli─čin ├Ânde gideni bir karakterdi. ├ľl├╝m├╝ de etkileyici olmas─▒n.

(Kaan ) #8860

AdamÔÇÖ─▒ IWÔÇÖda g├Âstereceklerini zannetmiyorum. Bence bunlarla u─čra┼čmay─▒p ta┼č─▒ WakandaÔÇÖda g├Âsterecekler.

(Morpheus) #8861

AdamÔÇÖ─▒ g├Âstermelerine gerek yok ki. Belki ta┼č─▒n al─▒nmas─▒ kaps├╝lden uyanmas─▒na sebep olur vol.3ÔÇÖe de yol yap─▒lm─▒┼č olur.

(Can) #8862

Evren bu kadar geni┼čken D├╝nya gibi daha d├╝ne kadar uzayl─▒lar─▒ tan─▒mayan bir milletin evrendeki en g├╝├žl├╝ 3 ta┼ča (Zaman, Ruh ve zaman─▒nda Tesseract. Zihin ta┼č─▒n─▒ saym─▒yorum ├ž├╝nk├╝ D├╝nyaÔÇÖdan ├ž─▒kmad─▒) sahip olmas─▒ bence de abart─▒. Bende istemiyorum ta┼č─▒n WakandaÔÇÖda olmas─▒n─▒.

(Kaan ) #8863

Olabilir ve olursa g├╝zel olur ama, yukar─▒da da belirtti─čim gibi film s├╝re s─▒k─▒nt─▒s─▒ ├žekece─činden dolay─▒ bunlarla u─čra┼čmayacaklar.

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #8864

Ben Adam WarlockÔÇÖun Avengers 4ÔÇÖte olaca─č─▒na inan─▒yorum. Fakat olursa da bununla ilgili film ├ž─▒kana kadar hi├žbir ipucu vermeyeceklerdir. ├ç├╝nk├╝ WarlockÔÇÖun bu filmde rol alaca─č─▒n─▒ s├Âylemek filmin sonunu s├Âylemekle e┼čde─čer olur. Zaten Vol3ÔÇÖte ├ž─▒kaca─č─▒na inanmak ├žok sa├žma. Neyleyim ben ThanosÔÇÖsuz Adam WarlockÔÇÖuÔÇŽ VisionÔÇÖu UltronÔÇÖsuz bir hikayeyle sokmak gibi bir ┼čey olurdu.

(Umur) #8865

giphy

(Crowtiel7) #8866

Arkada┼člar tamam D├╝nya ilkel ve uzayl─▒lar─▒ birka├ž y─▒l ├Ânceye kadar tan─▒mayan bir gezegendi. Ancak ┼čunu unutuyorsunuz. Evrenin en g├╝├žl├╝ varl─▒─č─▒n─▒ bu gezegendeki kahramanlar yenecek. D├╝nyalar fethetme g├╝c├╝ne sahip Hulk bu gezegenin bir sakin(?)i, evrenin en y├╝ce b├╝y├╝c├╝lerinden biri bu gezegende, en yokedilemez madde olan CapÔÇÖin kalkan─▒ bu gezegen yap─▒m─▒ bir alet. D├╝nya da bo┼č de─čil yani. 6 ta┼č─▒n 6ÔÇÖs─▒n─▒n bu gezegenle ba─člant─▒s─▒n─▒n olmas─▒ garip de─čil de 3ÔÇÖ├╝n├╝n burdan ├ž─▒kmas─▒ m─▒ garip? Power StoneÔÇÖu d├╝nyal─▒ bir insan bulup koruyor. Aether d├╝nyal─▒ bir kad─▒nla birle┼čiyor. Mind Stone yine her ┼čeyin i├žinde D├╝nya ile ilgili. Her ┼čeyin merkezi D├╝nya, bunu kabul edip izlememiz gerek. Kald─▒ ki ne olursa olsun bu 6 ta┼č─▒n 3ÔÇÖ├╝n├╝ bir ┼čekilde ba┼čka yerlerde g├Ârd├╝k. Bana g├Âre bu tatmin ediciydi. ├ľzetle Soul StoneÔÇÖun WakandaÔÇÖda ├ž─▒kmas─▒ beni rahats─▒z etmez. Ancak nas─▒l Wakandal─▒lar bu ta┼ča eri┼čmi┼č s├Âyleseler iyi olur. Doctor StrangeÔÇÖte Time StoneÔÇÖu nas─▒l alm─▒┼člar s├Âylemediler ├žok sinir oldum.

(GENERAL) #8867

Acaba ta┼člara ne olucak yok edilir mi

(Can) #8868

─░mkans─▒z. Saklarlar bir yere.

(Dovahkiin) #8869

Ya ruh ta┼č─▒ hi├ž bulunmaz ise ?

(KartaL) #8870

Muhitte de olabilir ruh ta┼č─▒. Sa─ča sola iyi bak─▒n.

(Morpheus) #8871

HulkÔÇÖa yuttururlarÔÇŽ