Avengers: Infinity War Kulesi 👾

(Umur) #8892

Çok net seyirci söylüyor ya. Rocket’in sesine de benzemiyor zaten.

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #8893

Mantıklı. Zaten final battle olarak düşündüğümüz sahnede bile sadece 2 taşı var. Hepsini toplaması 4. filmi bulur.

(Kayra Yeşilırmak) #8894

O sahnenin son savaş olduğunu düşünmüyorum aksine filmin ortalarına tekabül ediyor bence. New York’taki yıkımdan hemen sonra başlayacak bence oradaki savaş. Orası Dünya değilse bir şekilde ışınlanacaklardır.

(Geek Velet) #8896

Bence filmin başı bile olabilir.

(Serkan) #8897

Hiç ummadığım çiftler rekor kırıyor.

(KartaL) #8898

RDJ ın böyle huyları mı varmış lan.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #8899

Benim karşımda Chris Evans olsa benimde böyle huylarım olur.

(•) #8901

Ee istese verir dediler

(Emir) #8902

Kral haftasonu İnegöl’deyim buluşup bir güreşe var mısın?

(Kayra Yeşilırmak) #8903

MCU’da Tony-Steve dostluğunu tıpkı çizgi romanlarda olduğu gibi göstermek için bu film büyük bir fırsat. Veda ettiğimizde akıllarımızda birbirini kıskanan, laf dalaşına giren iki tipleme olarak kalmalarını istemiyorum.

(ahmet kara) #8904

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #8905

İlk defa BP’nin gözleri açık fotosu güzel görünüyor.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded) #8906

(ali bayraktar) #8907

Vay kardeşim buyur kulturparka goturiyim seni less I cayirlik hem saka bi yana beklerim

(Oozaru) #8908

RDJ’de #TeamCap diyor aslinda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

(but here's the nice thing... ideas never die.) #8909

ne guzel spoilerlar veriyorsunuz yine… basliga girdigime girecegime pisman oluyorum.

(Yuso) #8910

güzel

(ahmet kara) #8911

Avengers 4 de hep geçmiş filmlerdeki sahneleri yeniden çekiyorlar heralde :smile:

(Kurtarıcı) #8912

Tanrı’nın yardımı ile Avengers, büyük bir galibiyet alacak.

(Kayra Yeşilırmak) #8913

Hocam, Thanos o seviyede zaten. Büyük hezimete hazır ol bence.