Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Can) #8914

Avengers 3ÔÇÖte haz─▒rl─▒ks─▒z yakalan─▒p kaybettikleri i├žin ge├žmi┼če gidip AvengersÔÇÖ─▒ b├Âlen olay─▒ d├╝zelterek Civil WarÔÇÖu ya┼čanmam─▒┼č m─▒ k─▒lacaklar acaba?

(and this man a name) #8915

belki bu sayede stark etkisinde kalmam─▒┼č bir spidey de g├Âr├╝r├╝z.

(Can) #8916

Ama o zamanda SpideyÔÇÖin geli┼čimi batar. Her ne kadar pek sa─čl─▒kl─▒ bir karakter geli┼čimi olmasa da.

(GENERAL) #8917

Quiksilverin olumunu degistirsinler adam oynadigi ilk filmde ├Âld├╝ (├Âl├╝m├╝ beni cok ├╝zmustu filmi izlemeden once; artik mcu da quiksilver gorucez diye cok mutlu olmustum)

(y) #8918

bir ├žok ki┼činin bekledi─či ├Âzellikti yeni z─▒rhta

(GENERAL) #8919

spoiler bu hemen spoilera al

(GENERAL) #8920

bunu filimde g├Ârmek i├žin sab─▒rs─▒zlan─▒yorum ya

(y) #8921

aynen ne kadar do─čru bilememde bu beklenilen bir ┼čeydi san─▒rsam zaten spiderman fanlar─▒ aras─▒nda

(GENERAL) #8922

ben b├Âyle bir ┼čey beklemiyordum a├ž─▒k├žas─▒ aksiyon sahnelerinde muhte┼čem olucak ya

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8923

ThanosÔÇÖun kask─▒ da fig├╝rlerin i├žerisinde mevcut.

(and this man a name) #8924

spoiler ile ilgili konular─▒da spoiler almal─▒y─▒z bence meraktan ├žatl─▒yorum.

(Burt Macklin, FBI) #8925

Hobala.

(Go down swinging.) #8926

G├╝zel g├╝zel. ─░stedi─čimiz ┼čey de bu.

(and this man a name) #8927

bi d├╝┼č├╝nsenize tony nin bir bacak kopmu┼č s├╝r├╝nerek ka├žmaya ├žal─▒┼č─▒yo thaostan ├Âf yazarken bile i├žim s─▒zlad─▒. x men days of future past taki gibi hani sentineller herkesi ├Âld├╝r├╝yor ya sonda.
(google>youtube>x men days of future past last scene) :slight_smile:

(Go down swinging.) #8928

Bu kadar olmaz bence ama olsa harika olur ya. Çaresizliklerini hissetmem lazım.

(Hedef 2019) #8929

kaptan da ├žift kalkan m─▒ var yani

(Denizcan Sel) #8930

Disney ┼ču gerizekal─▒larla anla┼čmay─▒ b─▒rakmal─▒ bence, milyar dolarl─▒k filmin oyuncu r├Âportajlar─▒ bile y├╝ksek gizlilikteyken b├Âyle salak salak spoiler veriyorlar deliriyorum. Ayn─▒s─▒n─▒ Civil War da Ant-ManÔÇÖ de de yapt─▒lar deli oluyorum

(Umur) #8933

(yazar─▒ taraf─▒ndan geri al─▒nan g├Ânderi, bildirilmedi─či takdirde 24 saat i├žinde otomatik olarak silinecek.)

(Sith olmaya ad─▒m ad─▒m...) #8947

Thor filmine bende tepkiliyim o konuda. Tamam kendi ba┼č─▒na iyi filmdi ama bize ├žizgi roman─▒n binde birini veremedi.

Ilk iki filmde gev┼ček gev┼ček dola┼čan ekibe Civil War filmi ├ž─▒kar─▒ld─▒. Bence o gev┼čeklikler Civil War filminde ekibin y├╝z├╝ne iyi ├žarp─▒ld─▒.

Infinity War filminde ┼čayet halk unutulur ve tekrar gev┼ček olunursa bende kar┼č─▒ ├ž─▒kar─▒m. ├ç├╝nk├╝ ├ž─▒kacak film Civil War ├╝zerine ├ž─▒kacak.

(and this man a name) #8953

Tamam belki biraz fazla renkli ama MCU nun bi ├žizgisi var, istikrar─▒ var. Adamlar en ba┼č─▒nda biz b├Âyleyiz dediler ve ├Âyle devam ettiler. IW filminde ise Marvel ─▒n bu ├žizgiyi bozmadan olabilecek en karanl─▒k tarafa ├žekece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.