Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(X╬Č╬┐¤é) #8954

Marvel ba┼čl─▒klar─▒na girmemek bu kadar m─▒ zor? Git o ├žok sevdi─čin dc film ba┼čl─▒klar─▒nda oyna i┼čte. Ben gelip gelip s├╝rekli dc ba┼čl─▒klar─▒nda haterÔÇÖl─▒k yapsam sen de rahats─▒z olursun. Kendine sakla hater yorumlar─▒n─▒. Bu kadar basit.

Asl─▒nda senin gibi milletin zevklerine bok atmaktan ho┼članan, alenen milleti k─▒┼čk─▒rtan birine bu tip bir ├╝slupla yazmak da gereksiz. Git kendi ├ž├Âpl├╝─č├╝nde oyna yazmaktan ├Âteye gitmemek laz─▒m ya, neyse.

(Hande) #8961

G├Ânderileri temizlemeye devam etmeden ├Ânce bir uyar─▒ ge├žiyorum. Film hakk─▒nda olumlu/olumsuz d├╝zg├╝nce fikir belirtmeyecek olanlar─▒n yazmas─▒ i├žin bir sebep g├Âremiyorum, bu her neyse bir son verin. Sevgiler.

(ali bayraktar) #8962

Ragnaroka olan sinirim ve komedi filmi yapmalar─▒ bir sonraki filmlere bak─▒┼č a├ž─▒m─▒ tedirgin etmeye ba┼člad─▒ infinity warda umar─▒m fazla c─▒v─▒kl─▒k gerektirecek detaylar olmaz.

(Koray ) #8963

Benim Russolara kar┼č─▒ g├╝venim tam ├Âyle bir hataya d├╝┼čeceklerini sanm─▒yorum.Ha e─čer ayar─▒ ka├ž─▒r─▒rlarsa ├žok can s─▒kar

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8964

Russolar─▒n hangi filmi c─▒v─▒k olmu┼č ki ? B├Âylesine ├Ânem arz eden filmde sizce b├Âyle bir hata yaparlar m─▒ ? Fragmandan filmin atmosferini zaten g├Ârebiliyoruz.

(Crowtiel7) #8967

2018ÔÇÖe girince Infinity WarÔÇÖa birka├ž ay yakla┼čt─▒k gibi hissettim. Hype taze.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8968

┼×ubat ay─▒ hareketli ge├žecek. SuperbowlÔÇÖda tv spot gelir, Black Panther geliyor, halihaz─▒rda devam eden MCU etkinli─čimiz var. Yakla┼č─▒yor yakla┼čmakta olan !!

(y) #8969

winter soldier ve civil war─▒ izlememi┼č russulardan endi┼česi olan arkada┼člar san─▒r─▒m b├Âylesine beklenen bir filmin ├žok c─▒v─▒k olmas─▒ beklenmez ha ama guardianslar─▒n oldu─ču sahnelerin komik olmas─▒ gerekir ├ž├╝nk├╝ o ekip komik ayr─▒ca ragnaroktan sonra thorun b├╝r├╝nd├╝─č├╝ karakteri ├žok seviyorum bol bol g├╝zel ┼čakalarda bekliyorum bu filmden ama yerinde tabikide abart─▒lm─▒yacakt─▒r russolara g├╝venim tam

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #8970

(9) #8971

Elindekiler kalkan de─čil.

(Go down swinging.) #8972

Elimden geldi─čince sald─▒rgan olmamaya ├žal─▒┼č─▒p mant─▒kl─▒ a├ž─▒klamalarla arkada┼člar─▒n ileri s├╝rd├╝─č├╝ ┼čeyleri ├ž├╝r├╝tmeye ├žal─▒┼čt─▒m. G├Ânderimin bayraklanmas─▒n─▒ anlamad─▒m.

(Hande) #8973

Arkada┼člar, bu tarz durumlar─▒ ilgili ki┼čiye mesaj atarak ├ž├Âzmeye ├žal─▒┼č─▒rsan─▒z ba┼čl─▒─č─▒ da me┼čgul etmeden daha sa─čl─▒kl─▒ a├ž─▒klamalar elde edersiniz.

Bug├╝n bayraklanan g├Ânderilerin hepsi sald─▒rgan de─čildi elbette, bir k─▒sm─▒ sald─▒rgan tavra sahip oldu─ču i├žin bir k─▒sm─▒ konu-d─▒┼č─▒ bir tart─▒┼čmay─▒ devam ettirdi─či i├žin bayrakland─▒. Bu ba┼čl─▒k bir DC/Marvel kar┼č─▒la┼čt─▒rma ba┼čl─▒─č─▒ de─čil, konuyu sizin a├žmam─▒┼č olman─▒z ya da ├╝slubunuzun d├╝zg├╝n olmas─▒ (bunun i├žin te┼čekk├╝r ediyorum elbette) bu ba┼čl─▒─č─▒n amac─▒na uymayan bir tart─▒┼čmay─▒ uzatman─▒z─▒ mazur k─▒lm─▒yor ne yaz─▒k ki, cevap hakk─▒ do─čuruyor ve istenmeyen bir tart─▒┼čmaya s├╝r├╝kleniyor konu. G├Ânderilere bu nedenle m├╝dahale edilmi┼čtir. ─░yi muhabbetler diliyorum.

(Go down swinging.) #8975

A├ž─▒klama i├žin te┼čekk├╝rler. Benim i├žin bu konu kapanm─▒┼čt─▒r :+1:t2:

(and this man a name) #8976

2018 in bizim i├žin anlam─▒

(GENERAL) #8984

Ben anlamadim ne demek istiyorsun acaba :grinning:

(Bo┼č ─░nsan) #8985

201infinity

(Can) #8986

Yaln─▒z onun Infinity War i├žin olaca─č─▒ da belli de─čil. Bence Black Panther reklam─▒ yapmalar─▒ ├žok daha mant─▒kl─▒. Infinity WarÔÇÖun reklama ihtiyac─▒ yok.

(but here's the nice thing... ideas never die.) #8987

Infinity stoneÔÇÖlar ilk once turk televizyonlarinda belirmis diyorlar:

(Oozaru) #8988

Ba┼čl─▒k bayrak manya─č─▒ olmu┼č.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #8989