Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(ahmet kara) #9010

(Kayra Ye┼čil─▒rmak) #9011

Sen gitme bari sar─▒ sa├žl─▒m, mavi g├Âzl├╝mÔÇŽ

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #9012

MCUÔÇÖyu s─▒rt─▒nda ta┼č─▒yan adam.

(Yuso) #9013

├žok iyi be g├Ârmek i├žin sab─▒rs─▒zlan─▒yorum bir kez daha infinity war ve avengers 4 te en ├žok bekledi─čim karakter hala iron man avengers filmlerinde o kadar karakter var iron manden hala vazge├žemiyorum her film daha da merak ediyorum daha ├žok izlemek istiyorum

(GENERAL) #9014

bence iw fragman─▒nda ki black pantherin kostumunde de─či┼čiklik olucak comic conda fragman─▒nda thorun g├Âz├╝ vard─▒ spoiler olmamas─▒ i├žin b├Âyle yapm─▒┼člard─▒ son fragmanlarda hep yan─▒lt─▒c─▒ ┼čeyler koyuyorlar acaba ayn─▒s─▒n─▒ black panther i├žin yapm─▒┼č olabilirler mi belki de g├╝zel bir b.p. kostumu olucak

(ahmet kara) #9015

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #9016

Neden yine bu kost├╝m NEDEEEEENNNN

(Emir) #9017

Ge├žmi┼č sahnelerde Antman ne alaka yav

(ali bayraktar) #9018

Koca adam yine da─č─▒tm┼č galiba ortal─▒─č─▒

(Denizcan Sel) #9019

CapÔÇÖ in o palya├žo kost├╝m├╝ i├žin flashback desem Tony g├Âr├╝n├╝┼č├╝ g├╝ncel ve farkl─▒, onu da kabul etsem bu sefer de Ant-Man var. Anlam─▒┼č de─čilim Cap ├Âl├╝yor da Ant-Man ile Tony zamanda geriye falan mi gidiyor nap─▒yor?

(biraz ek┼č─▒n) #9020

TonyÔÇÖnin kolundaki SHIELD amblemi ne alaka?CapÔÇÖin kost├╝m neden bu?Eski sahne diyece─čim Ant-Man var.Ben hi├žbir ┼čey anlamad─▒m

(Bo┼č ─░nsan) #9021

Ben onlar─▒ g├Ârsel efekt gelecek diye d├╝┼č├╝nd├╝m. TonyÔÇÖnin z─▒rh─▒n─▒n kol par├žas─▒, CaptainÔÇÖ─▒n kalkan─▒ diye.

(Sith olmaya ad─▒m ad─▒m...) #9022

Filmin kaderini Doctor Strange belirleyecek gibi bir his var bende. Yani t├╝m foto─čraflar falan zamana ve sihre i┼čaret.

(Serkan) #9023

Bu manyaklar ├žok farkl─▒ bi ┼čeyler denicekler galiba ya daha 3 gelmeden 4. i├žin kuduruyorum.

(GENERAL) #9024

Cekimler kisa surdu ya

(GENERAL) #9025

Arkadaslar flashbacklik bir sahne degil bence flashback olsa antman in onlarin yaninda ne isi var bence bizimkilerden bazilari gecmise gitti yada thanos yolladi

(Go down swinging.) #9026

Shield k─▒yafetli bir Tony, Avengers kost├╝ml├╝ bir Steve ve yanlar─▒nda Ant-ManÔÇŽ Ne oluyor lan?

(Hilal K) #9027

Abi kesin zaman ├žizgisi de─či┼čti bi┼čeyler oldu ya shield kost├╝ml├╝ Tony i├žin nas─▒l bi a├ž─▒klama olabilir ba┼čka

(B─░LM─░YORUM!!!) #9028

Bi ka├ž ay ├Ânceki yay─▒nlananlarla ayn─▒ kafa bu fotolar. Cap in kost├╝m de tam olarak ilk avengers filmindeki. Sa├žlar vsÔÇŽ Ama scott lang i anlam─▒┼č de─čilim. 4 ├╝ iw den daha ├žok merak ediyorum sayelerinde.

(Salih Alp G├Âk├žek ) #9029

Scott LangÔÇÖi, ilk Avengers filmindeki New York sava┼č─▒na m─▒ g├Ânderecekler acaba. Orada da uzayl─▒larla sava┼č vard─▒ ve ordu (chitauri) aslen ThanosÔÇÖun ordusuydu. Belki o sava┼ča gidip, TonyÔÇÖnin n├╝kleer bomba att─▒─č─▒ gemiyi yok etmek yerine farkl─▒ bir ┼čeyler yapacaklard─▒r veya ├žok daha ba┼čka bir senaryo da i┼členebilir.