Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #9050

bence as─▒l demen gereken ┼čey ┼ču:

ama tabi film izlemeden ne olaca─č─▒n bilemeyiz ┼ču ana sadece teori ├╝retiyoruz. :slight_smile:

(biraz ek┼č─▒n) #9051

Yess,hakl─▒s─▒n.Evrenin gidi┼čat─▒n─▒ Avengers 4 de─či┼čtirecek.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #9052

ama yinede film izlemeden bu konuda belli ba─člamayal─▒m. :slight_smile:

(Ertun├ž Do─čan) #9053

B├╝y├╝k ihtimalle planlar─▒ Tesseract ile alakal─▒ olucak. B├╝y├╝k ihtimalle yaa zaman yolculu─ču ya da Tony nin CW deki teknolojisi ben filmde 2sini de g├Ârece─čimizi d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(B─░LM─░YORUM!!!) #9054

Cenaze merasimi i├žin adam toplad─▒klar─▒ haberini okudu─čumdan beri cap g├Âz├╝mde y├╝r├╝yen ceset. Daha ┼čimdiden eski filmleri izlerken cap sahnelerinde duygulan─▒yorum. Evet bu fotoda da g├Âz├╝me cap ka├žt─▒.:cry:

(was never real) #9055

setten espriler

(Varrrrya) #9056

├çok tat ka├ž─▒r─▒c─▒ bir foto.

(GENERAL) #9057

Gecmis gelecek gerceklik her neyse bu zamanda hulka bir seyler olucak acaba planet hulk hikayesine yol mu yapilicak, bu arada betty ross filmde var rolu ne ola ki,hic red skull dan bahsetmiyoruz en son isinlanmisti,spidey 2 avngrs 4 den hemen sonra gecicekti degil mi, acaba vision a nolucak,gotg ekibinden birileri ├Âlurmu, hulk cildirirsa mantis onu uyutur mu dersiniz, bu filmde nick f. var mi yok mu, death casti haberleri donuyordu , thorun cekici geri gelicek mi yada yanbornu nasil alicak,thanosun evreni kontrol etme planlarina karsin diger gucler susup kendi filimlerinin gelmesini mi beklicek mesela dunyayi cok arzuluyan dommammu gibi,strange zamanla oynuyor diye atar yaptin mordo thanos a sesini cikarsana, hadi ilk avngrs da ki istilada avngrsa kimse yardim etmedi peki bu savasta da dunyadaki tanismadigimiz kahramanlarimiz kendilerini gostericek mi, acaba valkyri filmde nasil bir rol izlicek, koleksiyoncunun elindeki tasi kim aldi, anlasilan nova tasi kaptirdi peki oylece oturucaklar mi evren yok oluyor bu konuda ne yapicaklar aldiklari buyuk hasar karsisinda oylece durucaklar mi, bu film imaxde izlenir mi, loki ├Âl├╝rm├╝ gercekten, ├Âl├╝mden bahsettik bu filmde kimlere veda edicez acaba, tony teknolojide ne kadar ileriye gitti dersiniz animasyonda ki gibi bir robot yapar mi, robot dedimde yayinlanan bir video vardi orada tony bir ordu hazirliyor gibiydi belki ultrondakinden saglam bir ordu olur, thanos un gecmisine giderler mi, filmde baska titan gorurmuyuz, filmde black order nasil olucak acaba guclu gorunup filmin baslarinda bizimkiler onlari yenemeyip filmin sonunda da bir hicmis gibi harcanirlar mi, ya scarlet cok guclu bir karakter, filmde ki rolu ne olur acaba belkide gercekligi o degistiricek kardesini geri gelir mi dersiniz, quiksilver ins gelir, ├Âlen karakterlerin filmde oldugu haberi vardi ancient one mesela yondu da oyle!!! ,noluyor lan ne yaptilar bu evrene, sizce animasyonda ki gibi sonsuzluk taslarinin hepsi avngrs uyelerinden birinin eline gecermi, aninasyonda black w. Eline daha dogrusu kolye olarak takmisti, taslar dedimde yok edilir mi,edilmez demistiniz o zaman ne olur bu taslara cok buyuk gucleri var oylece insanlarin eline verilir mi, filmde tekrar watcherlari gorurmuz ya, stan lee nasil bir cameo cekti acaba, thanos hulk ile bilek guresi tutar mi, boyle birsey olursa kim kazanir kimi tutarsiniz taslar yok ama, game of t.daki cuce vardi ya ismini bilmiyorum onunla ilgili hala bir haber gelmedi yani sett ile ilgili cekimlerle ilgili ,birde namor ve beta ray bill ile ilgili materyaller comic conda vardi, filmde olsalar ne guzel bee, imax de cok pahali ya,film ile ilgili cok deli teoriler var belkide normal bir filim gibi olucak biz cok abartmis olucaz,filmde final haftasina denk geliyor gibi, karar verdim tum mcu filimlerini 4k seklinde indirip koleksiyon yapicam, bu konuda onereceginiz bir site var mi 4k icin,birsey daha daha once sordum ama net cevap alip almadigimi hatirlamiyorum simdi vr gozlukler var ya, ben thor 3 filmini 3d indirp telefona yuklesem telefonu da vr gozluge takip izlesem guzel olur mu , deneyiminiz var mi,eger varsa soyleyebilir misiniz. ona gore vr gozluk alayim iw filmini de oyle izlerim. hatta tum mcu filimlerini cok eglenceli olur her hafta bir filmi vr gozlukle hos olmaz mi ya , cogunun cevabi belli zaten sadece oyle yazdim

(Oozaru) #9058

O─čluuuuum; bu Chris Evans geberene kadar Captain America olsun ya. ├çok yak─▒┼č─▒yor role.

(Sith olmaya ad─▒m ad─▒m...) #9059

Birileri ├Âls├╝n m├╝ ├Âlmesin m─▒ ikilemi ya┼č─▒yorum. ├ľlseler ┼ču yukar─▒da at─▒lan sar─▒lma foto─čraf─▒nda k├Ât├╝ olan ben, bayaa buhran ya┼čar─▒m. ├ľlmeseler koca Infinity War nas─▒l karakter ├Âlmeden biter moduna girerim.

(Ahyoka) #9060

Birileri ├Âls├╝n bence ama ├Âlen Cap olmas─▒n yaa!!:sob: Daha gen├ž oynas─▒n i┼čte. Adam Captain America olmak i├žin do─čmu┼č resmen

(y) #9061

├žekimler 1 y─▒l s├╝rd├╝ her 2 filminde nas─▒l k─▒sa :smiley: daha 4├╝nk├╝ler bitmedi bide 4 ├╝nk├╝ler temmuz sonu gibi ba┼člad─▒ hala devam ediyor

(GENERAL) #9062

1 yil mi surdu zaman ne kadar da hizli isliyor

(Cain) #9063

SupoÔÇÖnun JLÔÇÖdeki duda─č─▒na ve silinen b─▒y─▒─č─▒na g├╝l├╝yo zuhahahah

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #9064

(Go down swinging.) #9065

G├╝zel teori ama foto─čraflarda Tony, Iron-Man de─čil. ├ťzerinde Shield ├╝niformas─▒ var.

(Salih Alp G├Âk├žek ) #9066

Zaman yolculu─ču yap─▒ld─▒─č─▒nda baz─▒ paradoksal durumlar olu┼čuyor. Ge├žmi┼če gitmeye ├žal─▒┼č─▒ld─▒─č─▒nda yo─čun bir X-I┼č─▒mas─▒ olu┼čaca─č─▒na dair bir hipotez vard─▒r. Yani ki┼či ge├žmi┼če gitse bile fiziki anlamda varl─▒─č─▒n─▒ korumas─▒ ├žok zor oluyor. Acaba bu ellerindeki cihazlar stabilizat├Âr tarz─▒nda bir ┼čey mi? Belki de bir s├╝reli─čine o d├Âneme gitmeleri gerekmi┼čtir ve bu cihaz da hayatta kalmalar─▒n─▒ sa─čl─▒yordur. Ger├ži Captain AmericaÔÇÖda eski kost├╝m var, ge├žmi┼če gitse o kost├╝m olamazd─▒. Bence biri ge├žmi┼če gidecek ve baz─▒ olaylar─▒n seyri de─či┼čecek, bu sahnede Doctor Strange ve WandaÔÇÖn─▒n rol├╝ ne olacak o da ├žok ├Ânemli. New York sava┼č─▒ndaki Chituari ordusuyla alakal─▒ ve o TonyÔÇÖnin patlatt─▒─č─▒ gemiyle alakal─▒ bir durum var gibi. O gemide kimin oldu─čunu g├Âstermemi┼člerdi, belki birka├ž de─či┼čiklik yaparak senaryoyu ├Ânemli bir karaktere ba─člayabilirler.

(meta) #9067

:thinking:

(Do─čan) #9068

image

(Warrior) #9069

Elveda Ye┼čil Adam. Seni unutmayaca─č─▒z.
FB_IMG_1515689445789