Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Kid A) #9070

─░lk foto─črafta ÔÇťKalanlar sana emanet Paul.ÔÇŁ demi┼č gibi hissettim.

Net gidici bence Ruffalo.

Acayip duygusal anlar ya┼čanm─▒┼č gibi hissediyorum ┼ču an.

(Denizcan Sel) #9071

Hulk ├Âl├╝r m├╝ olum kendinize gelin amk

(Kid A) #9072

AllahÔÇÖa ┼čirk mi ko┼čuyon amq

(Emir) #9073

Buna da sa─člam mezar laz─▒m ha ┼čimdi, mezarc─▒lar ya┼čad─▒ ya

(Serkan) #9074

Madem ayr─▒ld─▒n yap ┼čovunu kral daya spoilerÔÇÖ─▒

(GENERAL) #9075

Parayi filmler yayinlandiktan sonra alicak :grinning:

(Emir) #9076

Bu site ├žok garip bir site, adam s├Âzle┼čme ├Ân├╝nde imzalanm─▒┼č gibi bu bilgiyi veriyor mesela size:d C├╝mledeki o eminlik, sondaki emoji falan. Hipnoz etti bu post beni.

(Berdan ) #9077

Thor RagnarokÔÇÖta bir daha insan formuna d├Ânemeyebilirim falan diyordu. Hulk olarak m─▒ kalacak acaba, ya ama harbi gidici g├Âz├╝k├╝yor.

(Winston Smith) #9078

Bu g├Âr├╝nt├╝leri Avengers 4 kendi ba┼čl─▒─č─▒nda payla┼č─▒rsaniz daha iyi olabilir.

(Hakan) #9079

(GENERAL) #9080

En havalisi thor ya

(Kid A) #9081

┼×u en alttaki foto tam evladiyelik olmu┼č ama Falcon ne alaka ya. Koy oraya bi Captain America arkaplan falan yapal─▒m.

(Eray | I can save the world alone) #9082

(A) #9083

Sette ve post-produksiyonda calisanlarin imzaladigi gizlilik sozlesmeleri cekilen filmin oncesini de sonrasini da kapsiyor genelde. Resmi olarak halka acilan bilgiler disindaki hersey gizlilik sozlesmesine dahil oluyor, film piyasaya cikmis olsa da yapim surecindeki detaylari paylasmak mumkun olmayabiliyor.

Oyuncu parasini buyuk ihtimalle film vizyona girmeden once aliyordur filmin kar marjindan gelen royaltyÔÇÖler disinda ama gizlilik sozlesmesinin diger sartlarini bilmemiz mumkun degil.

(Kayra Ye┼čil─▒rmak) #9084

(Can) #9085

Set foto─čraflar─▒n─▒ burada payla┼č─▒n. Spoiler yemek istemeyenler var.

(Kid A) #9086

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #9087

Panther, Spidey ve GrootÔÇÖun kafas─▒n─▒ rakunlamam─▒┼člar. Bu arada ger├žek Racoon nerde lan se├žemedim?

(Yuso) #9088

Wrap cake adiyla russolar paylasmis hayirli olsun

(B─░LM─░YORUM!!!) #9089

Alttaki kollardan birisi widow un di─čeri de galiba vision ─▒n. Ne dersiniz burdan bize ekmek ├ž─▒kar m─▒!?