Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Denizcan Sel) #9090

Zack baba koymu┼č yine ayr─▒nt─▒y─▒.

(Kayra Ye┼čil─▒rmak) #9091

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #9092

─░ki resimde de Strange var demekki film i├žin ├žok ├Ânemli bir karakter olacak

(Serkan) #9093

─░ki resimde de ta┼č var demek ki Black Widow film i├žin ├žok ├Ânemli bir karakter olacak :relieved:

(Gizem) #9094

─░ki resmin renkleri sar─▒ ve lacivert demek ki Fenerbah├že bu film i├žiÔÇŽ

(Emir) #9095

VAY KARDE┼×─░M VAYÔÇŽ Ben az ├Ânce neler okudum

(Mehmet ) #9096

79AE5DBB-E87F-4761-97E6-5102E4D9859B

(From here, I can see nine realms and ten trillion souls.) #9097

─░ki tane ve yuvarlak olmalar─▒ bu tezi g├╝├žlendiriykjfksadlfsljfksl

(ali bayraktar) #9098

Hulkun ├Âlmesi olas─▒ de─čil ├ž├╝nk├╝ avengers 4 den sonra Mark rufallonun 1 filmi daha kal─▒yor

(Kayra Ye┼čil─▒rmak) #9099

Iron ManÔÇÖin yeni z─▒rh─▒n─▒ bu videoda daha net g├Âr├╝yoruz

(ali bayraktar) #9100

Mark rufallonun sozle┼čmesi bitmedi dimi yoksa Ben mi yanlis hatirliyorum

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded) #9101

S├Âzle┼čme o kadar ├Ânemli de─čil.Filmden filme s├Âzle┼čme de yapabilirler oynatmak isterlerse.

(Kayra Ye┼čil─▒rmak) #9102

(Finally #Woken) #9103

Bir teori okumu┼čtum thanosu farkl─▒ zaman dilimlerinde yenmeye ├žal─▒┼čacaklar diye, set fotolar─▒nda ki sahneden sonra Thanos ├ž─▒k─▒p g├╝l├╝ms├╝yordu.Acaba?

(GENERAL) #9104

Spoiler almak istemeyen kesinlikle bakmasin Arkadaslar bir soylentiye gore 40 karakterin hepsinin birarada bulundugu bir sahne varmis 40 karakter bu gercekse sirf bu sahne icin bile filme gitmek lazim acaba nasil bir film olucak ya birde peter iron spider kostmu giyiyor ve kostumun 4 kolu varmis originaldeki gibi birsey olucak simdi dusunun filmdeki kareografileri lan bunlari dusununce sabirsizlaniyorum

(mahmut de) #9106

olmas─▒n ├Âyle bir ┼čey. bildi─čin legends of tomorrow ├žakmas─▒ gibi olur

(ali bayraktar) #9107

Lego yine yapmi┼č yapacagini gordunuz mu legolari

(Kayra Ye┼čil─▒rmak) #9108

Lego setlerinde Netflix dizileriyle ba─člant─▒ kurulmu┼č nihayet

(Denizcan Sel) #9109

Infinty WarÔÇÖ dan spoiler

Bir insan bu kadar gerizekal─▒ olamaz ya, ayn─▒ ┼čeyi BvS de de yapm─▒┼čt─▒ spoiler yazsana dedi─čimde de 12 ya┼č l├╝gat─▒ndaki bildi─či t├╝m k├╝f├╝rleri edip yorum yapmam─▒ engellemi┼čti. Bu sefer de Infinty WarÔÇÖ da yap─▒yor. Bu lego firmas─▒ ayr─▒ mevzu zaten, ama bir sayfan─▒n b├Âyle f├╝tursuzca spoiler vermesi kabul edilecek cinsten de─čil. Ger├ži bende de var niye takip ediyorsam.

(Umut) #9110

Iron Man buz ate┼čliyor nedir ya :smile: Yanl─▒┼č bilgi veriyorlar bir de