Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(tulpar) #9830

Arkada┼člar bu sahnede ─░ron Man Dr. Strange SpidermanÔÇÖi tam vururken onun b├╝y├╝s├╝n├╝ bozmu┼č olabilir mi? (C├╝mleye gel)

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #9831

Bahsettikleri sahte ├žekimlerden biri de olabilir. Fazla anlam y├╝klemeye ├žal─▒┼čmamak laz─▒m.

(Morpheus) #9832

Bence Dr. b├╝y├╝yle bir ┼čeyi ya da birini halletmeye ├žal─▒┼č─▒rken Tony, 'ÔÇśba┼člar─▒m lan b├╝y├╝neÔÇÖ diyerek bam bam bam dal─▒yor.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #9833

ben nedense o sahneyi ilk g├Ârd├╝─č├╝mde kombo yap─▒yorlar sand─▒mÔÇŽ ama bozuyormu┼č gibi

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #9834

Bence bozuyor ya. Yazd─▒─č─▒n ┼čey de mant─▒kl─▒ geldi, Peter ve Strange burada tan─▒┼č─▒yor olabilir.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #9835

MarvelÔÇÖ─▒n concept ve poster ├žizimlerinin b├╝y├╝k ├žo─čunlunda imzas─▒ olan ├žizerin yorumu. Aynen kat─▒l─▒yorum. Resmen ya┼čayan g├Âzlere sahip olmas─▒ ve bunun komple CGI olmas─▒ heyecan verici.

(Utku Tekalmaz) #9836

Uzaktaki bi hedefe portal etkisiyle yak─▒ndan vurmas─▒na yard─▒mc─▒ oluyor gibi sanki ya.

(Can) #9837

Ben o sahneyi en yava┼č h─▒za alarak izledim Iron Man bir anda dal─▒nca Strange korkup ┼ča┼č─▒r─▒yor.

(Geek Velet) #9838

Bence After CreditsÔÇÖte X-Men g├Ârebiliriz. Olmayaca─č─▒n─▒ biliyorum ama sadece umut edebiliriz.

(fza) #9839

Bozuyor; Strange ┼ča┼č─▒r─▒yor Iron ManÔÇÖin ├ž─▒kmas─▒na. 0.25 h─▒z─▒yla izleyince belli oluyor.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #9840

Aynen yava┼č ├žekimle izleyince bozdu─čunu anl─▒yorsunuz.

(was never real) #9841

5 ki┼či var

(Oneironaut) #9842

Vision, WandaÔÇÖdan destek al─▒yor san─▒r─▒m. Fakat CapÔÇÖin arkas─▒ndaki kim?

(fza) #9843

Falcon bence. Gri plakalar var kolunda ve ayak k─▒sm─▒nda.

(Umut) #9844

CapÔÇÖin arkas─▒ndaki Wanda de─čil mi? Destek ald─▒─č─▒ ki┼či de FalconÔÇÖdur.

(Oneironaut) #9845

Mant─▒kl─▒ :sweat_smile:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #9846

Ya Clint ya Sam

(was never real) #9847

(and this man a name) #9848

Destek ald─▒─č─▒ ki┼či ws koluna bak─▒n ufak g├Âr├╝n├╝yo

(Umut) #9849

Kolunun ├╝st k─▒sm─▒ da g├Âz├╝k├╝yor, tamamen metal de─čil. PomeronÔÇÖun dedi─či gibi,