Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Can) #9893

Unvan─▒n─▒n elinden al─▒nmas─▒na 10 ay kald─▒.

(ÔłÜ) #9894

Hangi film peki o :joy:

(Hear me and rejoice) #9895

Avengers 4 tabikide :smiley: rekor tazeliyecek muhtemelen

(ÔłÜ) #9896

Tahmin etmi┼čtim :joy:

(fza) #9897

(Can) #9898

10 y─▒l olmu┼č! ┼×urada olmak i├žin ├Âmr├╝mden 2-3 sene verirdim ya. Son olarak; dizi oyuncular─▒ neden yok? evrene ba─čl─▒ ama Marvel St├╝dyolar─▒ ile ba─člar─▒ yok herhalde.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #9899

diziler evrenden say─▒lm─▒yor (pratikte) bu sebeple yok

(Can) #9900

Yani tamamen ilgi ├žekmek i├žin evrene ba─čl─▒ olarak tutuluyor diyebiliriz. Bu da benim can─▒m─▒ ├žok s─▒k─▒yor. En basitinden Punisher ve CapÔÇÖi yan yana g├Ârememek beni evrene kar┼č─▒ so─čutuyor. ├çizgi roman uyarlamas─▒ izledi─čimi hissedemiyorum. 10 y─▒ll─▒k sinematik evrenin en b├╝y├╝k eksisi bu bence.

(Morpheus) #9901

┼×ampiyonlar ligi gibi m├╝barek!

(Hakan) #9902

(fza) #9903

Arkada┼č, i┼čte bu ya! Te┼čekk├╝rler ger├žekten. Zaten tatl─▒ bir k─▒z, sesi filan da d├╝zg├╝n; uyduruk da yapm─▒yor i┼čini. ├ľyle canl─▒ yay─▒nda izleyip de ├╝zerine 10 saniye konu┼čmakla olmuyor. Ger├ži teaser─▒ ge├žtim; normal fragmanda bile teori kasmay─▒ b─▒rakan adamlara ne desem bo┼č ├žok uzun bir s├╝redirÔÇŽ

(Iron Man) #9904

Filmlerde bu ablam─▒za, kitaplarda ise Nil├╝fer Ba┼čÔÇÖa bak─▒yorum. Ger├žekten i┼člerini g├╝zel yap─▒yorlar ve i┼člerini yaparken s─▒km─▒yorlar.

(fza) #9905

Onu da seviyorum, sempatik baya─č─▒.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #9906

(fza) #9907

Bir de merak etti─čim bir ┼čey var: ┼×u oyunculardan ka├ž tanesi bu evrenin par├žas─▒ olmay─▒, i┼čin para k─▒sm─▒ d─▒┼č─▒nda da umursuyor cidden merak ediyorum.

(alifromboston) #9908

Bunu cidden ben de ├žok merak ediyorum ya. Bence ├žo─ču para i├žin girdi sonra rol├╝ sevdiler. Bilmiyorum san─▒r─▒m ben biraz iyi niyetliyim.

(Cain) #9909

Kendi d├╝┼č├╝ncem RDJ ve Chris Evans. Di─čerleri meh.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #9910

Tom Holland da ya┼č─▒ ├žok gen├ž oldu─ču i├žin bu yap─▒mlar─▒n bir par├žas─▒ oldu─čundan olduk├ža memnundur bence.

(Ertun├ž Do─čan) #9911

Yani bana kal─▒rsa RDJ net para i├žin girdi. Birazda insanlar─▒n g├Âz├╝ne girme ama├žl─▒ girdi.

Chris Evans CA ilk geldi─činde reddetmi┼čtir ├ž├╝nk├╝ 9 filmde oynamak istemez.(─░nsanlar─▒n fikirleri nas─▒lda de─či┼čiyor.) Bana kal─▒rsa bu i┼či para i├žin yapmayan ├žok az ki┼či var ve bu normal! Ve ne RDJ ne Chris Evans para i├žin yapmayan ki┼čiler bana kal─▒rsa Tom Holland da biraz o d├╝┼č├╝nce vard─▒.

(Cain) #9912

Bence ÔÇťpara i├žinÔÇŁ tabiri biraz y├╝zeysel bakmak oluyor bu mevzuya. Sonu├žta b├╝y├╝k bir sekt├Âr ve ÔÇťPara i├žinÔÇŁ girmeyen kim var? Bu bak─▒┼č a├ž─▒s─▒ bence yanl─▒┼č bir de─čerlendirme olur.

Ben RDJ ve Chris EvansÔÇÖ─▒ birinin direkt ÔÇťTony StarkÔÇŁ karakteriyle, di─čerinin ise Captain AmericaÔÇÖyla ├Âzde┼čle┼čti─či ve rollerini ciddiye alarak (ya┼čayarak) oynad─▒klar─▒n─▒ hissetti─čim i├žin yazd─▒m.

Olumlu ya da olumsuz olarak pek bir ┼čey diyemeyece─čim, de─čerlendirme yapmak i├žin biraz erken gibi sanki.