Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Serkan) #9913

─░nsanlar─▒n mesle─či bu ya hepsi para i├žin kabul etmi┼čtir. Ben sanm─▒yorum hi├ž birinin evrenin par├žas─▒ olmay─▒ umursad─▒klar─▒n─▒. Aralar─▒nda ├žizgi roman okumu┼č olanlar bi elin parma─č─▒n─▒ ge├žmez hatta bana g├Âre.

Tabi burda ├Ânemli olan i┼člerini iyi yapmalar─▒. E yap─▒yorlar m─▒? Fazlas─▒yla.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #9914

Paradan ├žok reklam amac─▒yla kabul ediyorlard─▒r bence.Oyuncular bir s├╝per kahraman filminde oynay─▒nca direk tan─▒nmaya ba┼član─▒yor geni┼č kitleler taraf─▒ndan.Buna y├Ânetmenleri de dahil edebiliriz.

(Geek Velet) #9915

Bence Anthony Mackie de s─▒rf para i├žin girmemi┼čtir.

(Ali) #9916

Ke┼čke hi├ž girmeseydi AllahÔÇÖ─▒n belas─▒.

(Oneironaut) #9917

Elizabeth Olsen han─▒mefendici─čim de evrenin par├žas─▒ oldu─ču i├žin mutlu bence.

(Cenker Karace) #9918

Akt├Ârl├╝kte meslek sonu├žta filmlerde ekmek kap─▒s─▒ bir noktada ,para i├žin girecek┼čler do─čal olarak , gi┼česi ne kadar y├╝ksek filmlerde oynarlarsada o kadar iyi onlar i├žin ama bir noktadan sonra rollerine ─▒s─▒nd─▒klar─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum yani ├žizgi roman karakterlerinden bahsediyoruz , kim ─▒s─▒nmaz ki ÔÇŽ BladeÔÇÖi yeniden ├žekelim MCUÔÇÖda olsun diyen Wesley Snipes kesinlikle paraya bak─▒yor o ayr─▒ :grin:

(y) #9919

┼×u video yeterli bence kad─▒n karakteri severek oynuyor bana g├Âre de

(fza) #9920

Baz─▒lar─▒n─▒z tam anlamam─▒┼č san─▒r─▒m. :sweat_smile: Tabi ki ilk ama├ž para, o olmasa umurlar─▒nda olmazd─▒ ilk a┼čamada. Demek istedi─čim ┼čey: Ka├ž─▒ ger├žekten umursuyor bu evrenin par├žas─▒ olmay─▒.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #9921

En ba┼čta Samuel L JacksonÔÇŽ adam isyan ediyor; ÔÇťneden ben yokum?ÔÇŁ diye.

(Geek Velet) #9922

Ben nedense sempatik buluyorum.

(Go down swinging.) #9923

Bu arada filmle ilgili bir teorim var. B├╝y├╝k ihtimalle 3 farkl─▒ grubun ayr─▒ maceralar─▒n─▒ izleyece─čiz. Filmin sonuna veya di─čer filme kadar bir araya geleceklerini d├╝┼č├╝nm├╝yorum. ( 2. ve 3. grup hari├ž.)
1. Grup: Wakanda Grubu (Captain America, Black Panther, War Machine, Winter Soldier, Black Widow, Hulk, Falcon ve b├╝y├╝k ihtimalle Vision - Scarlet Witch ikilisi.)
2. Grup: Sava┼č─▒ Direk ThanosÔÇÖa Ta┼č─▒yan Grup (Iron Man, Spider-Man, Strange ve sonralar─▒ Guardians of the Galaxy ile Thor.)
3. Grup: ThorÔÇÖun Yeni Silah─▒n─▒ Arayan Grup ( Thor ve Guardians of the Galaxy. Bu grubun filmin ilerleyen k─▒s─▒mlar─▒nda 2. gruba kat─▒laca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.)

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #9924

bu arada hulk strangeÔÇÖin malikanesine d├╝┼čm├╝┼čt├╝,wakandaya nas─▒l gidiyor acaba?

(Go down swinging.) #9925

Tony bir ┼čekilde SteveÔÇÖe veya TÔÇÖChallaÔÇÖya ula┼č─▒p durumu anlatm─▒┼čt─▒r. Zaten Strange bir portalla hemen yollar.

(Cenker Karace) #9926

War MachineÔÇÖle birlikte mi yollarÔÇŽPortalÔÇÖden ziyade bir yerden geliyormu┼č gibi de g├Âsteriyorlard─▒ ge├žen fragmandaÔÇŽtabi ├Âncesini bilemiyoruzÔÇŽ

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #9927

bu ┼čekilde olursa daha ilgi ├žekici olur

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #9928

Ben GuardiansÔÇÖ─▒n da ikiye ayr─▒ld─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Star-Lord, Gamora, Drax, Mantis ve Nebula 2. Grupta; Rocket ve Groot ise Thor ile birlikte 3. Gruptyam─▒┼č gibi g├Âsterildi ┼ču ana dek.

(Go down swinging.) #9929

Belki Hulk Buster ile birlikte yollam─▒┼č da olabilir.

B├Âyle olaca─č─▒n─▒ tahmin ediyorum ben de.

Bu da mant─▒kl─▒ bir teoriymi┼č. Valla art─▒k teori ├╝rete ├╝rete ├ž─▒ld─▒rd─▒m.

(Cenker Karace) #9930

Thor gemiye gelipte Thanos ebemizi ├ž├Âmd├╝kledi (kelime uydurmak ├žok g├╝zel bi┼čey yaaa :laughing:) dedi─či anda Gamora ve NebulaÔÇÖda devreler atar zatenÔÇŽ sonras─▒nda dedi─čin gibi olur diye d├╝┼č├╝n├╝yorum @Bartu_Akkus1

(ahmet kara) #9931

Sanki Hulk filmde sirf Hulkbuster olsun diye kullanilmis gibi ( New yorkda Hulka d├Ân├╝┼čmemesi Wakandada donu┼čmesi?)

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #9932

Alakas─▒ yok,bruce hulkÔÇÖa d├Ân├╝┼čmek istemiyor,ragnarokta i┼člendi bu,wakandaÔÇÖda mecburen d├Ân├╝┼čm├╝┼čt├╝r