Avengers: Infinity War Kulesi 👾

(Can) #9973

Düşündümde bu Thor nasıl oluyorda AoU’da ruh taşını ve zaman taşını göremiyor? Zihin, Gerçeklik ve Zaman taşlarını görmesinin nedeni onları kendi gözüyle görmesi mi? Bu durumda güç taşını nasıl görüyor? 9 diyar dışında başka yerlere gidip gelmeyen biri Xandar’da taş olduğunu nereden görecek? Yoksa bunlar MCU’da seyircilerin gördüğü taşları Thor’a mı göstermek istedi? Her durumda saçmalık olmuş şimdi düşündüğümde :grin:

(Umur) #9974

Thor güç taşının nerede olduğunu biliyor mu ki? Ragnarok’un başında taşları aramaya gittiğini ve hiç bulamadığını söylüyordu. Xandar’da olduğunu bilse, bulmuş olurdu en azından.

(Can) #9975

İşte AoU’da güç taşını da gördü. Bence o sahne seyircilerin şu ana kadar gördüğü taşları ele alarak çekildi.

Orb’un içinden güç taşının çıktığını görüyor. Eğer güç taşını görmediyse bu sahnede Strange’in kolyesinden çıkan zaman taşını da görmeliydi. Aynı şekilde ruh taşını da.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #9976

İlk 3 taş saten ortaya çıkmıştı 4.taş yine o film de çıktı 5 ve 6 ise sırf spoiler olmasın diye film konulmamış olabilir. :slight_smile:

(Umur) #9977

Anladım şimdi demek istediğini. Bilmiyorum, belki o görmüştür ama seyircilere yansıtmamışlardır taşlar daha gözükmedi diye. Ya da diğer taşlar daha etkileşime geçmediği için gözükmüyordur ama biliniyordur.

Bu sahnede 6 tane olduğundan bahsediyor çünkü.

Bence de bu yüzden.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #9978

Hayır, gördüğü şey sihirli bir durum neticede ve taşların yeniden uzun süre sonra evrende aktif olması, görüsünde bunları görmesini sağladı. İlk Avengers filminin başında Thanos’un adamı konuşurken; “Teseract uyandı.” diyor. Bu sebeple Thor o taşları görürken, sadece 4 tanesi uzun zamandır aktif olanlar olduğu için, o 4 ünü gördü diye düşünüyorum.

Ekleme; Ultron filminin sonunda da “Şu ana kadar 4 sonsuzluk taşı ortaya çıktı, bu tesadüf olamaz” diyerek evrendeki yerlerinin bilinirlekleri ile baglantılıydı o görüsü.

(Cagri Akgur) #9979

Avengers 4 ün adı spoiler içerdiği için infinity war çıktıktan bir süre sonraya kadar açıklanmayacağı söylenmişti russolar tarafından. Belki de bununla bağlantısı da vardır.

(fza) #9980

Bilemeyeceğim artık.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #9981

1 ay sonra 2. büyük fragman gelecek. .sadece 1 aycık. ve ondan 1 ay sonrasında da filmin kendisi… şaka maka geliyor ulan.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #9982

GELİYOR ULUÇ’UM GELİYOR

(Cagri Akgur) #9983

Gelsin gönlümün sultanı artık yeter beklettiği :laughing:

(Denizcan Sel) #9984

Zaman ne ara geçti ya, 2 ay kalmış şunun şurasında

(fza) #9985

(y) #9986

Film ortaya cikti yine lego setlerinde bu da onlardan biri bu legonun…

(y) #9988

Filmin ana basliklarini ogrenmek istiyen buyursun niye legolardan spoiler yiyiyoruz her seferinde bilmiyorum.Ama hoşuma gitti az cok tahmin ettigim gibi harika olucak

(Cenker Karace) #9989

image

ŞU NİYE YOK BİRİ SÖYLESİN BANA!!!

(and this man a name) #9990

Yediğim tek spoiler filme dair thoru çekici oldu sağol muhit. Neden spoilera alınmaz ki

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #9991

İnternet ortamında hemen her yerde bu çekiç resmi paylaşılıyordu. Filme kadar karşılaşacaktın zaten.
METİN OLMALISIN.

(and this man a name) #9992

Bu yüzden de güvenip sadece muhitte dolaşıyordum

(ahmet kara) #9993

Çekicin adi stormbreakermiş