Avengers: Infinity War Kulesi 👾

(fza) #10014

Spoiler olduğunu düşünemedim, kusura bakma. @Neo’nun dediği çok fena oldu ama, o bambaşka bir şey.

(GENERAL) #10015

Arkadaslar biliyoruz ki avengers 3 ve 4 de ölümler olucak ve Iron man & Captain America gibi populer iki karaktere de veda etme gibi bir durumumuz da var siz bu karekterlerden hangisinin ölümüne daha cok üzülürsünüz

• Steve Rogers (Chris Evans)
  • Tony Stark (Robert Downey Jr.)

0 oylayan

(Iron Man) #10016

Iron Man’in ağlatma ihtimali bile var.

(Dovahkiin) #10017

Beni kesin ağlatır

(Serkan of İzmir) #10018

Steve hüngür hüngür ağlatır orası kesin de Tony öyle değil ya. Ölürken bile güldürür gibi geliyor bana. Cıvık bir şekilde değil ama ölürken dostları üzülmesin diye bir espri patlatır bence.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #10019

oğlum deadpool mu lan bu, çüş :smiley:

(Serkan of İzmir) #10020

Yoo deadpool ölümsüz :DDD

(Dovahkiin) #10021

Yok ya ayıp ederler öyle birşey yaparlarsa :grin:

(Oolong) #10022

Tony Stark’a zerre ağlamam, Çap ölürse ağıt yakarım!

(tulpar) #10023

Muhit içi Civil War mı geliyor yoksa? Ben arttırıyorum. Captain America ölürse ağlarım…

(Dovahkiin) #10024

Ironman adamdır. Cap hainin önde gidenidir ! Gözyaşı dökmeye değmez.

(tulpar) #10025

“You chose the wrong side” :smirk:

(Denizcan Sel) #10026

Ben oyumu Superman’ den yana kullanıyorum abi sonuçta Batman ne kadar zeki olursa olsun karşısındaki Superman

Edit: haftada bir yaptığım BvS başlığında hortlatmayi yanlışlıkla buraya yapmışım, gonderileri okurken bu ne alaka lan? dedim sonra benim yazdığımı farkettim :smile::smile:

(fza) #10027

Arkadaşlar, Thanos var karşımızda. Gün ayrışmalarımızı bir kenara bırakıp Avengers olma günüdür. :DDDD

(Samet Yalçın) #10028

Iron Man Age of Ultron’da “En kötü tarafı dostlarımın ölmesi değildi” demişti. Nick Fury de “Senin hayatta olmandı” diye tamamlamıştı. Yani Cap ya da diğerlerinin ölümü durumunda Iron Man’in ölümü onun mutlu sonu olacak bir ölçüde. Geçenlerde AoU izledim tekrar ve tamamen Tony’yi anlamaya çalışarak izledim bu sefer ve bayıldım. Ama ölmezse eğer, işte o zaman üzülürüm karaktere.

(fza) #10029

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #10030

artık şöyle tatmin edici, babalar gibi şanına yakışır 2,5 dakikalık fragman istiyorum… aynı promoları temcit plavı gibi görmekten kusucam. bir de yine babalar gibi poster gelsin tamamdır. zaten ondan sonra kabuğuma çekilecem.

(and this man a name) #10031

Thanosu tost makinesine basmışlar galiba.

(Mehmet Can) #10032

Bu evrende Cap’in yeri dolar ve adayı var ancak Tony’nin ne yeri dolar ne de yerine geçebilecek bir adayı var.

(Samet Yalçın) #10033

Valla o konuda kendimi hiç kandırmıyorum. Ne Bucky ne de Falcon Cap olacak adamlar. Hele Falcon’u Cap yaparlarsa solo filmi gelmeyecek bir Cap izleyebiliriz :smile: ikisini de ayrı severim ama Cap Chris Evans artık benim için. Iron Man için de aynısını düşünüyorum geri kalan tüm multiverse ile.