Avengers: Infinity War Kulesi 👾

(Umut) #10034

Steve’in ölümüne de çok üzüleceğim kesin ama Tony “evreni başlatan karakter” olduğu için ona hep ayrı bir duygusallıkta yaklaşıyorum.
RipeKlutzyAssassinbug-max-1mb

(and this man a name) #10035

Şunu kabul edelim tony mcu da evrenin babası gibi. Bi düşünün tony i suçladığınız ne varsa hepsi insani davranışlar, reaksiyonlar. Onu “Adam” yapanda bu, hatalarıyla, doğrularıyla…

(Serkan) #10036

Asıl Cap’in yeri dolmaz bu evrende. Ne Bucky ne de başkası dolduramaz yerini. Steve kadar onurlu başka karakter yok evrende.

Tony’nin yeri dolar ama. Bir hafta sonra evrene ondan daha zengin ve ondan daha akıllı iki karakter katılacak mesela. Doğrusu RDJ’nin yeri dolmayacağı.

(Berdan ) #10037

Cap’in yeri doldurulamayacak kadar derin. Gerek ideolojisi gerek fikirleriyle yerine ne Bucky ne Falcon ne de bir başkası gelebilir.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #10038

Kimse Thor’dan bahsetmemiş.

Steve ve Tony ölürse elbette bir süre atlatamam. Ama özellikle Ragnarok’tan sonra Thor’un da bu evren içinde ne kadar değerli olduğunu anladım.

Her ne kadar kendisi bu acıyı bize yansıtmasa da onun Ragnarok-IW-4 üçgeninde yaşadıklarından sonra onu kaybetmek benim için çok hüzünlü olacaktır.

(Oozaru) #10039

Milyon dolarlık aletleri yok ama kocaman bir yüreği ve askeri zekası var. Onu bu yüzden seviyorum işte.

(Kid A) #10040

Ya taraf seçmeyi bi’ kenara bırakın da şu sahneye bakın ve şöyle bi’ irkilin.

İkisinin de yeri dolmaz.

(Oozaru) #10041

Taraf olmayan bertaraf olur :stuck_out_tongue_closed_eyes:

(Kid A) #10042

#TeamFalcon

(Berdan ) #10043

Tony’nin de yeri dolmaz tabii ki lan.

(Can) #10044

Warriors Three gibi ölmesinlerde nasıl ölüyorlarsa ölsünler üzülürüm ben.

(Umut) #10045

giphy

(Berkay Küçük) #10046

Bu yürek Ant-thony’nin ölümünü atlattı. Tony’yi, Steve’yi mi atlatamayacak.
images (10)

(Can) #10047

Bir karıncanın başına gelebilecek en vahşi ölümü tattı kendisi. Karıncayı silahtan çıkan mermi ile öldürmek nedir lan :anguished:

(Berkay Küçük) #10048

Lütfen… kendisi kanatlı bir karıncaydı.

(fza) #10049

KARINCA LAN O, AĞZINI TOPLA!!!

(Can) #10050

Sivrisinek diyecektim de sonradan genelleme yapmak istedim. Karıncamıydı o harbiden? Filmde ben onu boyu küçük diye onlarlada iletişime giriyor sanmıştım. Yanlış anlaşılma için pardon. Hani Wasp falan varya ondan dolayı.

(GENERAL) #10051

Sıradan bir karınca degildi o özel biri gibiydi evrene buyuk katkilari olmustu zamaninda

(Can) #10052

Onun varlığı zaten Skurge ve Korg’un (Falcon’ın da derdim de neyse) evrene kattığından daha değerli.

(Ahyoka) #10053

Haha kardeşimin sinemadan eve kadar öldü diye ağladığını hatırladım yine. Canım ya susturamıştık :joy: