Avengers: Infinity War Kulesi 👾

(Cain) #10054

Abi ne onuru ya :smiley: Language deyip, aksiyon ortasında sinir bozuyor.

Bucky’e giydir o suit’i, ver kalkanı eline. Al sana mis gibi Yeni Cap :smiley: Ancak Tony’nin yeri dolmaz bu kadroda.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #10055

(Go down swinging.) #10056

İkisinden herhangi biri ölse üzülürüm ama Cap için daha az üzülürüm. Age of Ultron’da “Bazen takım arkadaşlarım benden sır saklar.” dedikten sonra Bucky olayını Tony’ye söylememesi falan aklıma geliyor çünkü.

(BİLMİYORUM!!!) #10057

Alın size vurgun,bence ikisi de ölecek!!

(Kid A) #10058

Resmi promo art diyorlar redditte ancak emin olamadım.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #10059

Niye bu filmde yaratıcılık konusunda kendilerini kısıtladılar ki ? Her gün aynı promoyu görmekten kusacam artık.

Resmi poster güzel bir şeye benzer umarım.

(fza) #10060

Bu da promo.

Aynı görsellerin gözükmesi çok normal, her filmde oluyor bu. Justice League’de de aynı pozları döndürüp döndürüp kullanıyorlardı; yok bardak altlığı, mısır kabı, şapka vs gibi.

(Kid A) #10061

Poster yazmışım, promo art olarak düzelttim. Resmi poster yazınca resmi film afişi gibi durmuş biraz.

(Dilay) #10062

Thor’un gözü…

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #10063

spoiler olmasın diye… resmi blu ray çıkınca gerçek posterlerde göz muhabbetini şu anki haliyle yansıtacaklardır.

(fza) #10064

Bence bir iş var ya. Filmin fragmanında açık açık gözüküyordu Thor’un göz bandı taktığı.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #10065

fragmanı izlemeyenler de olmasından (sinemada izlemeyip resmi blu ray almak için bekleyenler olduğundan ve haliyle fragmana bakmak istemediğinden) hala promolarda, olur da promoları istemsizce bir yerlerde görürse, spoiler olmasın diye tutuyorlardır… biraz prosedür gereğidir anlayacağın.

(fza) #10066

Bence o geyik filmin resmi fragmanı yayınlandığında sona erdi ama senin görüşün böyle ise de bir şey diyemeyeceğim.

(Dovahkiin) #10067

Spoiler muhabbetini uzatmazlar daha ya kaç ay geçti kim takar.

(Umut) #10068

Spoiler olmasın diye yaptıklarını sanmıyorum. Gözünde hâlâ bir çizik var. Funko Pop figüründe de vardı.

(Cagri Akgur) #10069

Thor ragnarok öncesi sızan infinity war fragmanında aynı sahnede iki gözü de vardı. Sonra resmi fragmandakinde bantlıydı. Ama evet gözünde bu posterlerde çizik var. Film içinde thanosla savaşırken ne ara düzeltecekler acaba. Çünkü spoiler olmasın vs gibisindense fragmanda gösterildi zaten bant olayı anlamı yok

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #10070

Bilemiyorum ya haklı olabilirsiniz, ama bantlı olayı dururken gözünün iyileştiğini spoil etmek daha ahmakça bir hareket. O yüzden bilemedim.

(fza) #10071

Bence de ama sanırım ‘‘Nasıl geri iyileşiyor lan acaba?’’, dedirtmek için olabilir.

(Can) #10072

Öldürmezler öldürmezler sonra gözü gidince gidip gözünü geri getirirler…

(Winston Smith) #10073

Thor’un ragnarok’ta bütün o geçirdiği değişimi yok etme çabaları ne kadar aptalca bir karar adamı kral yaptın iki dakika sonunda halkını yok ettin, gözünü kaybetti geri getiriyorsun, çekicini parçaladin şimdi yeni bir balta veriyorsun.
Ayıptır ayıp.