Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #11879

Belki de adamlar fragman tarih vermeden direk yay─▒nlanacaklar? Yar─▒n ET de yap─▒lacak program da bekliyorum. :slight_smile:

(Can) #11880

Fragman─▒n ge├ž c─▒kmas─▒ iyi. ├ç├╝nk├╝ fragman ├ž─▒kt─▒ktan 1 hafta sonra aban─▒yorlar tv spotlar─▒na. Civil WarÔÇÖda o kadar ├žok spot ├ž─▒kt─▒ ki 70 tane rahat vard─▒rÔÇŽ Bu fragman ne kadar ge├ž ├ž─▒karsa o kadar az spot ├ž─▒kar.

Haber verirseler t├╝m platformlarda trend olur fragman (ger├ži her t├╝rl├╝ olacak ama neyseÔÇŽ) ve bu da pazarlama a├ž─▒s─▒ndan ├žok olumlu bir durum.

(anon17803553) #11881

Trailer bu hafta i├žinde gelmeli art─▒k. ┼×i┼čirip ┼či┼čirip bir oturu┼čta 1000 kere izlememiz i├žin bu kadar bekletiyorlar.

(GENERAL) #11882

Nerden nereye Cap

(GENERAL) #11883

21 martta road to infinity war geliyor cw i├žin yap─▒lan m├╝kemmeldi ayn─▒s─▒n─▒ iw i├žin yap─▒caklar muhte┼čem bir video ├ž─▒kabilir ayn─▒s─▒n─▒ kafeinsizde yapsa ke┼čke cw i├žin mcu olan bitenleri derlemi┼čti ├žok iyiydi iw i├žinde yapsa ke┼čke cw dan sonra ├žok filim geldi

(Berke) #11884

Kafeinsiz yapacakm─▒┼č.

(GENERAL) #11885

nerden biliyon s├Âylediler mi

(Berke) #11886

Evet.

(y) #11887

Fragman m─▒ bekliyoruz
GiftedRespectfulHypacrosaurus-size_restricted

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #11888

Ben art─▒k bezdim beklemekten, hani o kadar bezdim ki ┼ču an de─čil fragman─▒ filmin tamam─▒n─▒ izlesem de sinirim ge├žmeyecek. Ay─▒p ediyorsun Marvel, ├žok ay─▒p ediyorsun.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #11889

Aynen. ┼×u fragman─▒n ├ž─▒k─▒p marvel hesaplar─▒n─▒ sessize alaca─č─▒m g├╝n├╝ iple ├žekiyorum.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #11890

┼×u exclusive airing sa├žmal─▒─č─▒ y├╝z├╝nden daha fazla spoiler gezecek ortal─▒kta, versinler fragman─▒ da kurtulal─▒m.

(Kubilay ) #11891

Bi yandan da gelmesin art─▒k diyorum,bu kadar beklemisiz g├Ârmeyelim.

(Can) #11892

DCÔÇÖnin MarvelÔÇÖa k─▒yasla tercih etti─čim tek y├Ân├╝ pazarlamas─▒. Yani ben kalk─▒p 4 tane her biri birbirinden uzun fragmanlar verin demiyorum. MarvelÔÇÖ─▒nda DC kadar reklama ihtiyac─▒ olmad─▒─č─▒n─▒ biliyorum. E ama yuh be? 5 6 hafta sonra film ├ž─▒kacak ve ben hala ilk fragmana k─▒yasla 240p yamuk ve kafalarla dolu bir fragmanla 3 kuru┼čluk oyuncaklara bakarak hype kas─▒yorum. Bunu bize yapmaya ne hakk─▒n─▒z var! Madem haz─▒r ve kendi aran─▒zda izliyorsunuz neden hemen ┼čimdi y├╝klemiyorsunuz?

(Mehmet Can) #11893

Yok mu bir babayi─čit ┼ču MarvelÔÇÖi hacklesin. Haz─▒r olan fragman─▒ sals─▒n internete. Ne hay─▒r duas─▒ al─▒r varya.

(and this man a name) #11894

Ya arkada┼č bo┼čverin ikinci fragman─▒ falan minimum bilgiyle girelim ┼ču filme dolu dolu heyecan ya┼čayal─▒m

(*) #11895

Fragman spoilerl─▒ olabilir arkada┼člar ├ž─▒k─▒nca l├╝tfen buraya atmayal─▒m ka├ž y─▒ld─▒r bekliyorum l├╝tfen biraz sayg─▒ g├Âsterin d├╝nyan─▒n en iyi ┼čeyi bu biraz ├Ânemini kavray─▒n film r├╝yalar─▒ma giriyor spoiler olucak diye hemen uyan─▒yorum sonra buraya geliyorum bi bak─▒yorum kimse benim g├Âsterdi─čim dikkati g├Âstermiyor ┼ču fragmanda yay─▒nlans─▒n art─▒kta spoiler yememek i├žin izlemedim diyip ┼čekil yapsam allah─▒m umar─▒m spoiler yemem l├╝tfen beni anlay─▒n

(Hedef 2019) #11896

Fragman─▒ after creditte verecekler

(fza) #11897

Civil War i├žin olan─▒ izledim de; eline sa─čl─▒k yapan─▒n ama ├žok daha g├╝zel olanlar─▒n─▒ g├Ârm├╝┼čt├╝m. Pek be─čenmedim. Bu nas─▒l olacak g├Ârece─čiz.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #11898

HmmÔÇŽ