Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(GENERAL) #11919

Ne guzel olur ya zaten filmine 1 sene var erken gormus oluruz (acaba iw da yada avngrs 4 de inhumsns gorurmuyuz zamaninda planlarinda avngrs 4 den sonra inhmns filmi yapicaklardi acaba diyorum senaryoya eklediler mi belki 2020 sonrasi bir inhumans filmi vardir ama spoiler icin soylemiyor mi dusunsenize black bolt offfff filmi duyurulduguna iw cm filimleri ile inhmnsa deginiriler sonra inhmns gelir avngrs 4 bizimkilere yardim eder diye heyecanlanmistim diziden sonra ihtimal dustu ama yinede bekliyorum )

(Can) #11920

Filmde s├╝rpriz bir karakter var bu arada. Stan Lee Infinity War b├╝y├╝k bir karakteri evrene katacak dedi.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #11921

GotG 3ÔÇÖte evrene girece─či a├ž─▒klamalar─▒ sadece bir oyalamadan ibaret, merak etmeyin O GEL─░YORÔÇŽ!!

image

(Umur) #11922

Bu davada yaln─▒z olmad─▒─č─▒m─▒ bilmek g├╝zel. #AdamWarlockFTW

rbkdv3yzbetgoqwdviny-600x304

(Can) #11923

Kayna─č─▒ da b─▒rakay─▒m ┼čuraya.

(Kubilay ) #11924

Ruh ta┼č─▒ Heimdal da ├ž─▒kmayacak ama Scarlet Witch gibi onun da g├╝├žleri Ruh Ta┼č─▒ ile ba─člant─▒l─▒ olur.HeimdallÔÇÖ─▒n ta┼č─▒ bulmada etkin rol oynayaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Ruh ta┼č─▒ kendi i├žinde ruhlar─▒ bar─▒nd─▒ran bir evrense,HeimdallÔÇÖ─▒n bunlar─▒n konumlar─▒n─▒ bulabilmesi gerekir.

├çok mu u├žtum? :sweat_smile:

(GENERAL) #11925

images
Su sahneyi g├Ârmek istiyorum

(Bo┼č ─░nsan) #11926

ThanosÔÇÖun, film evreni i├žin ┼či┼čirilmeye ba┼čland─▒─č─▒ d├Ânemler.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #11927

┼×u sahneyi Spider-ManÔÇÖe uyarlayacaklar gibi geldi bana. BlackboltÔÇÖun ses g├╝c├╝ yerine Spidey orda instant kill modunu a├ž─▒p b├╝y├╝k bir skill atar, Thanos da ÔÇśÔÇśelinden gelen bu mu len veledÔÇÖÔÇÖ der veeÔÇŽ

(Can) #11928

Heimdall olay─▒ banada hep mant─▒kl─▒ gelmi┼čtir ama olaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum ├ž├╝nk├╝ Idris Elba MarvelÔÇÖla zorunda olmazsa hi├ž ├žal─▒┼čmayacak biri. 3 Thor filminde s├Âzle┼čmeden dolay─▒ vard─▒ ama Infinity War i├žin uzatmas─▒n─▒ isteseler reddeder. Ha Ragnarok seti s─▒ras─▒nda ├žekmi┼člerdir cameo uzunlu─čunda ama o da ├žok sa├žma olur yani filmde tam anlam─▒yla bulunmadan ruh ta┼č─▒n─▒n koruyucusu olaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum.

(Can) #11929

Harbi bak Marvel hi├ž bir ┼čeyi bo┼č yere ayarlamaz e─čer Instant Kill modunu uygularsa ne g├╝lerim :joy:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #11930

Bu filmde uygulamazsa hangi filmde uygulayacak ki zaten :slight_smile: Kendi serisinde Thanos kadar ├Âl├╝mc├╝l bir d├╝┼čmanla kar┼č─▒la┼čaca─č─▒n─▒ sanm─▒yorum.

(GENERAL) #11931

Inhumamns evrene girmesinin tam zamani gibi thanosun oglu var thane diye belki ruh tasinin onunla ilgisi vardir yada baska bir sekilde kendisine baglanti kurulur. Thane inhuman kendisi ayni gunes sisteminde bizim uydumuz olan ayÔÇÖda bulunan atillandadir buradan inhumanlara giris yapilir sonra captain marvel lede kree skrul savasindan bahsedilir inhumanlarin ortaya cikisini ele alir ve avngrs 4 de inhumans gelir bence zamaninda bunu d├╝┼č├╝nd├╝ler sonradan vazgecmis olabilirler ama yinede olasi gibi

(Can) #11932

Infinity hikayesini kaynak g├Ârmekten vazge├ž bence. Herkes InhumansÔÇÖ─▒n olmayaca─č─▒n─▒ kabullendi sende yava┼č yava┼č kabullen.

(GENERAL) #11933

Czgrmn okumadim sadece olasi bir senaryo soyluyorum

(Umur) #11934

InhumansÔÇÖ─▒ AoS ile bu kadar g├╝zel evrene dahil etmi┼čken o kadar k├Ât├╝ kulland─▒lar ki bu f─▒rsat─▒. Black Bolt karakterine yaz─▒k oldu, ona ├╝z├╝l├╝yorum.

(GENERAL) #11935

Ya onu gormezden gelin aos de gormezden geldi o yuzden yokmus gibi davranalim

(U─čur ├ľzt├╝rk) #11936

Nas─▒l vuruyor yere, ├žatara patara be. Yi─čidim Thanos :smiley:

(.) #11937

Gi┼če anlam─▒nda patlama ihtimali yok bu filmin.Senaryo bazl─▒ s─▒k─▒nt─▒lar olabilir en k├Ât├╝.Onun d─▒┼č─▒nda cg─▒ veya aksiyon doyurucu olucakt─▒r

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #11938

En sevdi─čim karakter olsa bile Thanos vurdu─ču i├žin i├žim hi├ž c─▒z etmiyor. B├Âyle devam !