Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #11939

Patlamaktan kast─▒m ├žok fazla oyuncu ve ├žok az zaman─▒n olu┼ču. Belki de baz─▒lar─▒n─▒ ├žok fazla geri plana atacaklar bu film i├žin. Bilemiyorum. Senaryo bazl─▒ patlayabilece─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(anon17803553) #11940

Ebony MawÔÇÖ─▒ kim seslendiriyor ┼čimdi? Mark Hamill gibi geldi ama emin de─čilim.

(.) #11941

Evet onun sesine benziyor
@eagle Evet o y├Ânden m├╝mk├╝n.Film s├╝resinin 3 saat olmas─▒ laz─▒m karakterleri kald─▒rabilmesi i├žin rahat├ža bir ┼čeylerden k─▒sm─▒┼člard─▒r illaki.Gereksiz ┼čeylerden k─▒sm─▒┼člard─▒r umar─▒m hawkeye ve ailesi gibi.E┼či cast listesinde g├Âz├╝k├╝yor 3-4dk i┼čgal ederler kesin

(Hedef 2019) #11942

Yaz─▒ fragmandan ve Lego setlerden ├Ânce yaz─▒lm─▒┼č i┼čte

(Salih Alp G├Âk├žek ) #11943

IMDbÔÇÖde Infinity WarÔÇÖun sayfas─▒na girince, ilk d├Ârt oyuncu Black PantherÔÇÖdan g├Âr├╝n├╝yor. Filmin ┼ču anki pop├╝lerli─činden olsa gerek, kadroyu g├Âr├╝n├╝rl├╝kte ba┼ča ├žekmi┼čler.

(Some men just want to watch the world burn) #11944

Yak─▒nla┼čt─▒ray─▒m dedim k├Âr oldum :slight_smile:

(Can) #11945

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #11946

┼×u sahnede TonyÔÇÖnin sol omzundaki Thanos detay─▒n─▒ yeni fark ediyorum, Tony korkudan kitlenmi┼č olabilir ciddi ciddi :)) Ben bile korktum o geli┼čten.

(Dovahkiin) #11947

Aaa harbiden haa :grin:

(.) #11948

Nerde bu fragman ya 1 hafta kalam─▒ gelecek anlamad─▒m ne zaman yay─▒nlamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorlar bari tease videosu gelsin tarih versinler

(Dovahkiin) #11949

Hype taze kals─▒n diye ge├ž yay─▒nlanacak belli oldu. Ama illa ki yay─▒nlarlar sabredelim biraz daha.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #11950

Ay─▒n yirmisi gelmeden gelecektir.

(Umur) #11951

Ben ┼ču an yay─▒nlanmasa da olur kafas─▒nday─▒m. Gelince dayanamay─▒p izleyece─čim tabi de, film ├Âncesi doymu┼č hissediyorum. Yeteri kadar hype var zaten.

(.) #11952

Arkada┼člar yeni bir teoriye g├Âre soul stone tonynin i├žinde.Babas─▒ hat─▒rlarsan─▒z yapt─▒─č─▒m en iyi ┼čey sensin diyordu.Thanosun ta┼č─▒ ├ž─▒karmas─▒ i├žin tonynin bedeninden onun ├Âlmesi gerekir.

(B─░LM─░YORUM!!!) #11953

Bo┼č bi teori hi├žbir dayana─č─▒ yok. Bu ta┼člar insan─▒n i├žinde ta┼č─▒yabilece─či basit maddeler de─čil. Power stone un saf haline quill in elledi─či zaman─▒ hat─▒rlayal─▒m. ├ľl├╝mden d├Ând├╝. Kald─▒ ki quillbir ├╝st varl─▒k.

(Can) #11954

Asl─▒nda ta┼č Star-LordÔÇÖu tek ba┼č─▒na dokunsayd─▒ ├Âld├╝recekti. CollectorÔÇÖ─▒n dedi─či gibi bir grup bu g├╝c├╝ kendi aralar─▒nda payla┼čmaya ├žal─▒┼čt─▒ ancak onlar bile ta┼č─▒n g├╝c├╝ne dayanamay─▒p yok oldu demi┼čti. O an Guardians ta┼č─▒n g├╝c├╝n├╝ bedenlerinde payla┼čmasayd─▒ sonsuz olan Star-Lord bile ├Âlecekti. Yani ne Heimdall ne Tony i├žinde ta┼č bulundurabilir. Tek istisna Vision oda t─▒pk─▒ orb, eldiven, LokiÔÇÖnin asas─▒ ve Tesseract gibi ta┼č─▒ ta┼č─▒yan bir ara├ž gibi bir ┼čey.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #11956

(fza) #11957

Nanay─▒ yedik ya. Fragman mart ba┼č─▒nda gelseydi, umrumda olmazd─▒ ama ┼čimdi fragman gelmedi─či i├žin bak─▒yorum bir yandan da; illa ki bir ┼čeyler ka├žacak aradan. Offf!!!

(K├╝├ž├╝kten Biraz B├╝y├╝k Tatl─▒ Sincap ­čÉ┐´ŞĆ) #11958

Yeni bir teoriye g├Âre ta┼č Erdal Bakkalda.

(fza) #11959

Cips paketlerinden birine koymu┼č ama elle kontrol ederek se├žmek yok, ┼čans─▒na ne ├ž─▒karsa.