Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Can) #11980

Yar─▒n kalkt─▒─č─▒m─▒z zaman bir ├žok ┼čey a├ž─▒─ča kavu┼čmu┼č olacak. ┼×u ├Âzel video ├ž─▒kacak. Yan─▒nda sabah sabah 2-3 poster patlatsalar ak┼čama do─čru fragman─▒n duyurusunu yapsalarÔÇŽ ├ľyle bir yokluktay─▒m ki ├Ânceden ├ž─▒kan fragman ve spotÔÇÖu sanki yokmu┼č g├Âz├╝yle bak─▒yorum.

(Serkan of ─░zmir) #11981

15 MartÔÇÖta gelecek fragman arkada┼člar rahatta kal─▒n.

(GENERAL) #11982

Herhalde filme cok para harcadilar ki reklamini yapamiyorlar ins bu beklemelerimize deger

(Can) #11983

Bu nas─▒l bir mant─▒k anlamad─▒m kendi filmlerinin fragman─▒n─▒ ├ž─▒karmak i├žin bir yere ├╝cret mi ├Âd├╝yorlar ahahaha

(y) #11984

Reklam ve film b├╝t├želeri apayr─▒.Son 1 ay boostlarlar her ┼čeyi atarlar t├╝m ├╝lkelere tv reklamlar─▒ verirler.Normal al─▒┼čt─▒─č─▒m─▒z bir pazarlama y├Ântemi.Heyecan─▒ taze tutmak i├žin yap─▒yorlar san─▒r─▒m

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #11985

B├Âyle bir ┼čey var ama bilmiyorum ne kadar do─čru.

(Can) #11986

─░nsanlar ne kadar bilin├žsiz haber yap─▒yor ya. HindistanÔÇÖ─▒n payla┼čt─▒─č─▒ videoda ÔÇťHindi Trailer TomorrowÔÇŁ yaz─▒yor. Hint├že fragman yar─▒n geliyor yani. Dublajl─▒ fragman─▒n reklam─▒n─▒ yap─▒yor adamlar. Hadi yani i├žinde new kelimesini g├Ârsem anlar─▒m.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #11987

Hint dublaj─▒ yap─▒lm─▒┼č ilk fragman geliyor bana kal─▒rsa.

(and this man a name) #11988

alt─▒m─▒zdan donumuzu alsa haberimiz olmayacak alm─▒┼č i┼čte adam ta┼č─▒

(fza) #11989

Her ┼čeye atl─▒yor bu sayfalar ya.

(anon17803553) #11990

ThanosÔÇÖun motivasyonunu ├žizgi romandakinden farkl─▒ i┼čleyecek olmalar─▒ndan memnun musunuz?

• Evet
  • Hay─▒r

0 oylayan

(Hedef 2019) #11991

├ľyle ├žok fazla ah─▒m ┼čah─▒m bir fark yok bence, tek fark─▒ bunu yapmas─▒n─▒ death istemiyor,
kendi gezegenine oldu─ču i├žin yap─▒yor

(Hedef 2019) #11992

Black PantherÔÇÖda Shuriyi ├žok sevmi┼čtim fakat kanser kitle ShuriÔÇÖyi Allah kat─▒na ├ž─▒kard─▒─č─▒ i├žin so─čumaya ba┼člad─▒m. Neymi┼č Tony yeni z─▒rh─▒ i├žin ShuriÔÇÖden yard─▒m alm─▒┼č. Lafta anlat─▒lm─▒yor ki

(GENERAL) #11993

Shuri iyiydi ama daha starktan zeki oldugunu gosterecek birseyini gormedik

(fza) #11994

Shuri iyiydi ama ben de herkesin sevdi─či kadar bay─▒lmad─▒m karaktere.

(Denizcan Sel) #11995

Olay─▒m tam olarak bu, karaktere sempati duymu┼čtum ta ki Shuri StarkÔÇÖ ─▒n z─▒rh i├žin taktik alaca─č─▒ derecede y├╝celtilene dek.

(Can) #11996

Bu kanal─▒ seviyorum ya. 1 hafta boyunca Infinity War ile ilgili payla┼č─▒m yapacakm─▒┼č. Umar─▒m bu 1 haftada g├╝zel ┼čeyler ├ž─▒kar fragman poster falanda baya dolu i├žerikler yaratma f─▒rsat─▒ bulur.

(fza) #11997

Bu y├Ânde i├žerik ├╝reten kanallar aras─▒nda en d├╝zg├╝n devam edenlerin ba┼č─▒nda geliyor.

(Hakan) #11998

Tek ba┼č─▒na GeekyaparÔÇÖdan fazla ve iyi video yap─▒yor, helal olsun.

(fza) #11999