Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(y) #12061

Doctor strange ile ayna boyutunda da bir sava┼č olabilir.Olduk├ža ilgin├ž olabilir o boyuttaki sava┼č.

(Ahyoka) #12062

Bence de the Winter Soldier da Cap kost├╝mlerinin ikisi de ├žok g├╝zeldi Civil War i├žin de ayn─▒ ┼čeyi s├Âyleyebilirim kost├╝mler gayet g├╝zeldi Black Panther mesela onu ilk o kost├╝m├╝n i├žinde g├Âr├╝nce ├žok mutlu olmu┼čtum ke┼čke degistirmeselerdi kost├╝m├╝

(Dovahkiin) #12063

Hadi kost├╝m neyse o ├žok sorun de─čil de d├Âv├╝┼č sahnesi k├Ât├╝yd├╝ ya. Cap ve Bucky ile d├Âv├╝┼čen BP nerede ?

(and this man a name) #12064

Aynen kat─▒l─▒yorum. filmdeki ergen panter gibiydi nerde o civil war daki asil adam.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #12065

eee fragman bu g├╝n m├╝ geliyor diyordu millet_?

( Edgar Davids) #12066

RussoÔÇÖlar hem BpÔÇÖyi hem de SpideyÔÇÖi Civil WarÔÇÖda o kadar iyi i┼člediler ├ž─▒tay─▒ ├Âyle y├╝kse─če koydular ki ikisi birden kendi filmlerinde zay─▒f kald─▒lar s─▒rf bu y├╝zden san─▒r─▒m

(GENERAL) #12067

Ne fragman var nede haberi

(Can) #12068

ETÔÇÖnin videosu ├ž─▒km─▒┼č hi├ž bir ┼čey yok. Tam 2 dakikal─▒k zaman kayb─▒.

(Ant Ek┼čiler) #12069

Iron Man olacak, trailerdaki yumru─ču yiyecek :slight_smile:

(Can) #12070

Ya yeter yaÔÇŽ Bari poster versinler.

(GENERAL) #12071

Nerede bu fragmann ya

(y) #12072

Bu cumaya kadar veya cuma g├╝n├╝ kesin

(anon17803553) #12073

13.03.2018
13:05

TrailerÔÇÖ─▒n veya trailer duyurusunun hala gelmemesi rezaleti.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #12074

Fragman ├ž─▒kmad─▒─č─▒ s├╝rece

image

(Dovahkiin) #12075

Ben beklemekten vazge├žtim ya lanet olsun :grin: Film muazzam olsun da, fragman vermeseler de olur.

(Can) #12078

─░lk fragmanÔÇÖ─▒n 150 Milyon izlenmesi oldu. Az sonra bunu kutlamak i├žin fragman duyurusu yaparlarsa ne amlaml─▒ olur.

(and this man a name) #12079

Ben hep 1 fragman izledi─čimden beni ilgilendirmeyen durum.

(GENERAL) #12080

Bilet satislari geldi fragman yok ya acaba 2.fragman diye birsey paylasmicaklar mi

(ahmet kara) #12081

(Hakan) #12082

S─▒─č─▒naklara yeni bir ┼čey yok. Ulan vicdans─▒zlar WB olsa ┼čuana kadar 3 trailer + 5 spot + 5 poster vard─▒.