Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Serkan of ─░zmir) #12083

Per┼čembe g├╝n├╝ d├╝┼čecek fragman ya. E─čer d├╝┼čmezse filmi izlemeyece─čim. Hadi bakal─▒m sen mi b├╝y├╝ks├╝n ben mi Marvel efendi.

(y) #12084

Film s├╝resi 2 saat 40 dakika olarak guncellenmis cineplexte.Gittikce artiyor sure :smiley: 3 saate kadar yol var haydi marvel

(anon17803553) #12085

Marvel: ├ľz├╝r dilerim Serkan. Per┼čembe g├╝n├╝ hemen trailer─▒ yay─▒nl─▒yorum. :raising_hand_man:

(Serkan of ─░zmir) #12086

Napt─▒n be Seko reisÔÇŽ Marvel orac─▒kta fragman─▒ salar.

(K├╝├ž├╝k Tatl─▒ Sincap ­čÉ┐´ŞĆ) #12087

Infinity War?

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #12088

Dershaneden ├ž─▒kt─▒─č─▒m her g├╝n fragman ├╝midiyle muhite giriyorum. Sonu├ž yine h├╝sran :frowning:

(an─▒l) #12089

Kesinlikle ├žok bilmi┼čli─čimden de─čil hakikaten bilmedi─čimden soruyorum: Dershane mi kald─▒ ya?

(ahmet kara) #12090

Set raporlari gelmeye basladi

(ÔĆČ) #12091

Tek bi Community gifiyle headshot atar─▒m bu tweetÔÇÖe.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #12092

(Can) #12093

Kurs merkezi ad─▒yla devam ediyorlar hala.

Infinity War ba┼čl─▒─č─▒nda konu┼čtu─čumuz konuya bak ya fragmans─▒zl─▒ktan dolay─▒ ├ž─▒kt─▒ bu konu :joy:

(Hakan) #12094

Ruffalo HulkÔÇÖun ThanosÔÇÖtan korktu─čunu ima etmi┼č.

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #12095

Zahmet olacak art─▒k

(and this man a name) #12096

27 Nisan Cuma?

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #12097

Dunno

(Can) #12098

RuffaloÔÇÖnun a├ž─▒klamalar─▒ var san─▒r─▒m o a├ž─▒klamalar filmin ilk 5 dakikas─▒ ile ilgili RussoÔÇÖlar─▒n bahsetti─či.

(Denizcan Sel) #12099

Marvel b├╝y├╝k kanka, hi├ž bu konulara kar─▒┼čmaya gerek yok :smile:

(Denizcan Sel) #12100

Eminim hala ─░nfinty War ile yat─▒p kalkan birileri vard─▒r, ama ger├žekten bende hype falan kalmad─▒. ┼×uan yapt─▒klar─▒ ÔÇťdur abi biraz daha heyecanlans─▒nlar :dÔÇŁ falan de─čil, ÔÇťfilmi iyice unuttural─▒m da gi┼čede hi├žbir ┼čey bilmeyen adam─▒ bize ├žekmeyelimÔÇŁ

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #12101

(Can) #12102

Film ile ilgili en heyecan verici ┼čeylerden biri de ekranda ÔÇťThanos will returnÔÇŁ yaz─▒s─▒n─▒n yazmas─▒ (umar─▒m)