Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Can) #13744

Bulmu┼č ama g├Ârememi┼č.

(and this man a name) #13745

cidden mi allah allah ├žok ilgin├ž

(y) #13746

Kesin ├Âld├╝ bunu yiyen :smiley: merak ediyorum kim yedi

(Why did you say that name?!!) #13747

┼×imdiye kadar ki en iyi tv-spottu. K├╝├ž├╝k tatl─▒ hypeÔÇÖlar. Olala

(Can) #13748

┼×u son spotta bile yeni bir Loki sahnesi olsa bile gene ayn─▒ mekan yaÔÇŽ Daha ├Ânce de demi┼čtim bunu Loki hep fragmanda o gemide var bir tek. Bu yeni spotta bunu onayl─▒yor: Loki gidici.

(and this man a name) #13749

o da b┼čey mi hawkeye hi├ž yok :smile: :smile: :smile:

(and this man a name) #13750

bunu yiyen bunu da yedi
sdsa

(Mehmet Can) #13751

┼×u TV spotlar─▒ izlemeyince bir ┼čey kaybediyor muyum?

(and this man a name) #13752

aksine kazan─▒yorsun

(GENERAL) #13753

Tv spot muhtesemdi lan cok gazdi guzeldi ya thanos bildigin kafa goz dalacak millete birde black orderi fazla gostermiyorlar gotg ekibinide aslinda herkesi bu muhtesem bir┼čey filme cok sey kaldi ve filmi izlemek i├žin sab─▒rs─▒zl─▒kla bekliyorum ya imax bilet henuz alamadim kardesim ile gidicem de bakalim ama kesinlikle imaxle izlicem ya heleki bu fragmandan sonra (hic tv spot gibi durmuyor :slight_smile: )

(Kid A) #13754

Humour kadar ta┼č d├╝┼čs├╝n kafan─▒za.

(Wet Meatball) #13755

Ba┼člarda komiklik c─▒v─▒kl─▒k olacak zaten Marvel filmi izliyoruz. Fakat 3.perdeden sonra i┼čler ciddile┼čecek, ├Âl├╝mler ba┼člayacak film epik bir hal alacak gibi geliyor bana. O y├╝zden ba┼člardaki komiklikler pek s─▒k─▒nt─▒ de─čil.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #13756

Adam ┼čansl─▒ pi├ž

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #13757

(Gizem) #13758

adama niye hakaret ettin ki ┼čimdi

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #13759

K─▒skand─▒m da o y├╝zden. :slight_smile:

(I hope they remember you) #13760

Son TV spotta OkayeÔÇÖ nin diyalo─ču bir tek beni mi rahats─▒z etti acaba? Bu hari├ž filmi b├╝y├╝k bir beklentiyle bekliyorum onu ba┼čtan s├Âyleyeyim.

(and this man a name) #13761

in┼čallah filmin sonunda hi├ž bir umudumuz kalmaz ve tamamen par├ža pin├žik ├ž─▒kar─▒z filmden. Sevdi─čimiz karakterler ac─▒mas─▒zca, hunharca ve vah┼čice katledilip ÔÇťiyiler her zaman kazan─▒rÔÇŁ kli┼česi ile birlikte topra─ča girer.
Yukar─▒daki yarg─▒ya ne kadar kat─▒l─▒yorsunuz merak ettim.

(Can) #13762

18 g├╝n kald─▒. Bu sayac─▒n 50 oldu─ču g├╝nlerde fragmans─▒zl─▒ktan ┼čurada birbirimizi yedi─čimiz zamanlar akl─▒ma geldi :joy:

(Cain) #13763

StarbucksÔÇÖtan paralar yatm─▒┼č :crazy_face: