Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(tam ad─▒m) #13764

G├ľNDERME VAR!! SELAM ├çAKMI┼×LAR!!!

(Yuso) #13765

Okoyenin diyalo─ču ├Ânceki 18 marvel filmin de olan mizah seviyesi zaten.Marvel form├╝l├╝ dedi─čimiz ┼čey biraz da bu.Aralara g├╝zel g├╝l├╝mseten diyaloglar.Ben g├╝ld├╝m a├ž─▒kcas─▒ tepkisi ├žok do─čal.├ľzellikle bp filminden sonra geliyor olu┼ču bu filmin o diyalo─ču g├╝l├╝nebilir yap─▒yor

(Hakan) #13766

(Hakan) #13767

(Allons-y) #13768

Ben bu form├╝l├╝ kabullenmi┼č de─čilim. ├ľzellikle de bu film i├žin.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #13769

A├ž─▒k├žas─▒ bunun bu film de olaca─č─▒n sanm─▒yorum hata bu konuda hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ ya┼čayabiliriz.

(Denizcan Sel) #13770

ÔÇŽUlu├ž her say─▒m yapt─▒─č─▒nda vizelere yakla┼č─▒yorum diye tutu┼čtu─čumu yazm─▒┼čt─▒m, ┼čimdi hala ayn─▒ yerdeyim 32 g├╝n ├Ânce 32 g├╝n sonra:(

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #13771

Abi sinematik evren de yer alan karakterlerin ki┼čiliklerin biliyorsun sence o karakterler tek bir film i├žin ciddi durabilecek karakterler mi?

(Yuso) #13772

Son tv spotta wakandal─▒lar─▒n dedi─či YIBAMBE! hold the line demekmi┼č Xhosa dilin de

(ahmet kara) #13773

(and this man a name) #13774

bazen bilgisayarda u─čra┼č─▒rken kendimi ÔÇťdread it, run from it, destiny still arivvesÔÇŁ derken buluyorum bi s─▒k─▒nt─▒m m─▒ var acaba?

(Allons-y) #13775

Sulu karakterler zaten sulu ama mesela Okaye gibi bir karakteri sulula┼čt─▒rmakÔÇŽ

(├Â─čnk├╝) #13776

Biri Ulu├žÔÇÖa ula┼čs─▒n spoiler zehirlenmesi ya┼č─▒yor olabilir.

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #13777

─░yice final destination olay─▒na d├Ând├╝ bu spoiler meselesi. :smiley: Kar┼č─▒la┼čmamak i├žin kendini g├╝venli kasaya kapatt─▒ranlar olacakt─▒r.

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #13778

(Hakan) #13779

Vay be k─▒skand─▒m.

(Serkan) #13780

Ohhhh Cap yok kudurrrrr filme gitmeden ├Ânce kudurrrrr

(Kaan ) #13781

Y├╝r├╝ be ├žocuk!! Yolun a├ž─▒k olsun!! :rofl::rofl:

(Can) #13782

Bir oyunun yapt─▒─č─▒ videoyu kaynak almak ne kadar do─čru bilmem ama s├Âyledi─či ruh ta┼č─▒-vibranyum-wakanda-titan ve ruhlar d├╝nyas─▒ ili┼čkisi ├žok mant─▒kl─▒.

(Yuso) #13783

Hela ke┼čke olsayd─▒ iw de ama yok abi ba┼čl─▒klar clickbait yine
@Neo dedi─či ┼čeyleri zaten biz bu ba┼čl─▒kta defalarca konu┼čtuk