Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(and this man a name) #13784

clickbait olay─▒na bir ├ž├Âz├╝m gelmeli youtube da. ┼čikayetler dikkate al─▒nsa veya click bait y├╝z├╝nden kanal kapat─▒sla falan ├žok g├╝zel olur ┼čahsen. emsal te┼čkil eder en az─▒ndan.

(Yuso) #13785

(meta) #13786

TV spotÔÇÖlarda yeni diyalog g├Âstermenin b├Âyle faydalar─▒ var. Filmde ilk defa duyup cringe olaca─č─▒ma, ├Ânceden kendimi haz─▒rlama f─▒rsat─▒ buldum. ─░┼čte MCU fark─▒.

(Yuso) #13787

Tipik mcu diyaloglar─▒ i┼čte bundan vazge├žilmiyecek hi├ž bir zaman san─▒r─▒m.Benim ho┼čuma gidiyor ama g├╝l├╝yorum

(meta) #13788

Tipik MCU diyalo─ču de─čil tipik ÔÇťk├Ât├╝ MCU diyalo─čuÔÇŁ. Her karaktere ayn─▒ tarz ┼čaka yapt─▒rma i┼čine Winter Soldier ve Civil WarÔÇÖda rastlamam─▒┼čt─▒k. Hatta HomecomingÔÇÖde bile yoktu. Age of Ultron, Ragnarok, GOTG Vol 2 s─▒─čl─▒─č─▒ bu. Umar─▒m Starbucks reklam─▒ yapmak i├žin yap─▒lm─▒┼č bir istisnad─▒r.

(Yuso) #13789

├çok konu┼čtuk bunu ama ton meselesi.├çok karakterin bir araya geldi─či film de ton tutturmak ├žok zor guardians var spiderman var s─▒k ┼čaka yapan ┼čimdi de okoye yap─▒yor dedi─čin gibi s─▒rf reklam yapmak i├žin olu┼čmu┼č bir diyalo─ča da benziyor ├Âyle olma ihtimali y├╝ksek.Mesela ┼čuna haz─▒r olmam─▒z laz─▒m.Guardians ekibinin sahnelerinden birden d├╝nyaya ge├žildi─čin de ciddi bi de─či┼čim olucak g├╝lerken birden ciddi ┼čeyler olabilir.├çok dengeli olmas─▒ laz─▒m bu ge├ži┼člerin bence

(meta) #13790

┼×akan─▒n kendisi ile de ilgisi yok asl─▒nda benim dedi─čimin. Black PantherÔÇÖda g├Ârd├╝─č├╝m├╝z Okoye, Starbucks ┼čakas─▒ yapacak bir karakter de─čil. ┼×u ayn─▒ repli─či Shuri s├Âylese rahats─▒z olmam mesela. Bat─▒ k├╝lt├╝r├╝ ile i├žli d─▒┼čl─▒ olan ki┼či o ├ž├╝nk├╝.

(Yuso) #13791

Aynen do─čru bak shuriye verseler bu diyalo─ču g├Âze batmazd─▒ ├ž├╝nk├╝ shuriyi biraz da b├Âyle tan─▒tt─▒lar bp deSeramoni de falan yapt─▒─č─▒ ┼čakalar g├╝zeldi

(Brainsucker) #13792

Stephen McFeely & Christopher Markus yazar ikilisi var ya bu filmin i├žinde, bu replik neyin nesi ┼čimdi bende ├ž├Âzemedim.Civil WarÔÇÖda ki mizah dengesi ├žok iyiydi, umar─▒m o kalitenin alt─▒na d├╝┼čmezler bu filmde de.

(Yuso) #13793

Belki final cutta olmaz bile bu diyalog .Tv spot i├žin de olabilir.Aynen civil war o y├Ânden ├žok ba┼čar─▒l─▒

(Serkan) #13794

On numara espri be─čenmeyen yallah kahve d├╝nyas─▒na

(GENERAL) #13795

Wakanda savasinin final savasi olmasini istemiyorum ins olmaz final savasin uzayda olsa daha iyi olur bu arada time stone cok s─▒k─▒nt─▒ ya alacakaranlik filmindeki sahne aklima geliyor savasiyorlar ama hic savasmiyorlar birde filmde nova ve collectorin muzesindeki savas sahnelerini ge├žistiriceklerini d├╝┼č├╝nmeye basladim Allahim nolur muhtesem bir filim olsun

(Gambit) #13796

Attilandaym─▒┼č son sava┼č. Black Bolt ve Namor abilerimiz s─▒rt s─▒rta ThanosÔÇÖu d├Âv├╝yorlarm─▒┼č.

(Yuso) #13797

Bende muhtemel xandar sava┼č─▒n─▒n uzun olmas─▒n─▒ istiyorum muhte┼čem bir uzay sava┼č─▒ ile ba┼člay─▒p yery├╝z├╝ sava┼č─▒na d├Ân├╝┼čebilecek potansiyel var umar─▒m ge├ži┼čtirilmez 2-3dk da e─čer olursa

(Kubilay ) #13798

ThanosÔÇÖun do─čumu ile annesi onu bir canavar olarak g├Âr├╝p ├Âld├╝rmeye yeltenir.Babas─▒ bir hareketle onu kurtar─▒r ve kuca─č─▒nda ad─▒n─▒ s├Âyler " Thanos " ne kadar da sevimliÔÇŽ
Ard─▒ndan bebe─čin g├Âz├╝nden,yeti┼čkin haline ge├ži┼č yap─▒l─▒r ve XandarÔÇÖ─▒n yok edili┼či g├Âsterilir.Hatta NovaÔÇÖy─▒ burda g├Âr├╝p yumruklad─▒─č─▒ ki┼či o olsa :joy:
Bunu 3 5 kere yazd─▒m san─▒r─▒m ama olmayacak :expressionless:

(Ertun├ž Do─čan) #13799

O sahnenin kesildi─či s├Âyleniyordu.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #13800

(tam ad─▒m) #13801

Sesi ├žok b├╝y├╝k geliyor PeterÔÇÖa.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #13802

Katilimiyorum sesi gayet Peter olmu┼č bence.

(tam ad─▒m) #13803

DeadpoolÔÇÖla ayn─▒ ses. Ya da kendisini art─▒k tan─▒d─▒─č─▒m─▒z i├žin ill├╝zyon bozuluyor bana ├Âyle geliyor.