Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(GENERAL) #13824

imax de niye dublaj yok hepsi alt yaz─▒l─▒ÔÇŽ alt yaz─▒y─▒ m─▒ takip edim filmi mi ya

(Can) #13825

Kelimesi kelimesine ├žalm─▒┼člar, yuh ya. burada tak─▒lmasam g├Âremeyece─čim. Sa─čol Oktay. G├Ârseli alabilir miyim?

(Can) #13826

Veya link atar m─▒s─▒n? @Oktay_Sigirci1

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #13827

(Can) #13828

Sa─čol bal─▒mÔÇŽ

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded) #13829

IMAXÔÇÖde ne dublaj─▒ g├╝l├╝m.

(GENERAL) #13830

imaxe hi├ž gitmedim ne bilim alt yaz─▒l─▒ da izlemek istemiyorum ya filmdeki sahneleri ka├ž─▒r─▒r─▒m

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #13831

Ben civil war altyaz─▒l─▒ izlemi┼čtim hi├žte s─▒k─▒nt─▒ olmad─▒. Film kapt─▒r─▒nca s─▒k─▒nt─▒ olmuyor.

(mahmut de) #13832

filmleri altyaz─▒l─▒ izlemeyi ├Â─čren daha ├žok zevk alacaks─▒n.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #13833

Bence 40 dakikal─▒k yabanc─▒ dizileri izliyorsa saten alt yaz─▒ya al─▒┼č─▒kt─▒r. @Mehmet_Kaya Saten alt─▒ yaz─▒l─▒ film izlemekte yabanc─▒ dizi izlemek gibi al─▒┼č─▒rs─▒n.

(Yuso) #13834

Hem altyaz─▒y─▒ okursun hem de filmi anlars─▒n iyi ┼čekilde hep altyaz─▒l─▒ izlemeye ├žal─▒┼č filmleri geli┼čiyor bir zamandan sonra g├Âz├╝n ekrandaki her ┼čeyi kusursuz alg─▒l─▒yor :smiley: ├Âzellikle imax de ka├ž─▒rma gibi bir ┼čey s├Âz konusu olmaz gidebilirsin ve rahat├ža da hem altyaz─▒y─▒ hem de filmi takip edebilirsin

(GENERAL) #13835

ya oras─▒ ├Âylede laptop da alt yaz─▒l─▒ diziizler veya film izlerken s─▒k─▒nt─▒ olmuyorda imax olunca ( dev ekran da ) nas─▒l olur bilemiyorum ya ama filmide imax d─▒┼č─▒nda da izlemek istemiyorum o y├╝zden imax alt yaz─▒l─▒ izlicem

(and this man a name) #13836

az bu├žukda ingilizceyi zorlay─▒n derim sonu├žta hayat─▒m─▒z─▒n her yerinde ingilizce var. baz─▒ basit kal─▒plari, s├Âzleri bilmeniz altyaz─▒ dahi okumadan ge├žmenizi sa─člar.

(Kubilay ) #13837

Biletimi ald─▒m K├╝├ž├╝kyal─▒ hiltown 14 30

(Hakan) #13838

(Serkan) #13839

En sevdi─čim grup one direction.

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #13840

Hulkbuster neden u├žmuyor arkada┼č. Fragmanda da Hulk un tak─▒m oyuncusu gibi arkadan ko┼čmas─▒ falan. peehhhh

(Yuso) #13841

Orada sald─▒r─▒ya yeni ge├žiyorlar u├žarak dalabilir ilerleyen saniyelerde.Hem hulkbustere yerde ihtiyac var havada 2 ki┼či var zaten falcon ile war machine var

(Can) #13842

Ko┼ču sahneleri ├žok kafa kar─▒┼čt─▒r─▒c─▒. 2 kez mi b├Âyle cool ko┼čuyorlar? Birinde Hulk var di─čerinde Hulkbuster birde pozisyonlar farkl─▒.

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #13843

Bahsettikleri fake sahnelerden bence ilki. Bu daha bir ger├žek├ži ama k├╝├ž├╝k ayr─▒nt─▒lara tak─▒ld─▒m