Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded) #13844

(Ertun├ž Do─čan) #13845

Normal :neutral_face:

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #13846

IMAX Card ne m├╝kemmel bir ┼čeymi┼č! 8 liraya ald─▒m bileti :blush:

(Yuso) #13847

Ironmanin dublaja bak─▒n :smiley: yaz─▒k ya nerden nereye geldi ─▒ronman 1-2 deki seslendirmen harikayd─▒

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #13848

Dublajl─▒ film izlemiyor olu┼čumun yegane sebebi budur. T├╝rk├že gitmiyor bu filmlere

(Yuso) #13849

Ortalama olsa tamam bir ┼čey demem ama bu ├žok k├Ât├╝ ya nas─▒l bir dublaj bu ─▒ronmandeki.Di─čerlerine tamam─▒m bu arada ├Âzellikle guardians ekibinin dublajlar─▒ ├žok ba┼čar─▒l─▒

(Kaan ) #13850

Dublajl─▒ filme ilgi azal─▒nca bunlar da iyice ba┼čtan savma yapmaya ba┼člad─▒. S─▒rf ├žocuklar da izleyebilsin diye dublaj yap─▒yorlar art─▒k. Kaliteli bir ┼čey yapma dertleri yok.

(*) #13851

Kaliteli bir dublaja gerek var m─▒ ?

(Yuso) #13852

Valla ├Âyle g├Âz├╝k├╝yor dublaj olsun da nas─▒l olursa olsun denmi┼č
@Lupus yani hakl─▒s─▒n tabi de iyi olursa dublaj da izleriz.Ben gotg 1 i dublajl─▒ olarak 4-5 defa izledi─čimi hat─▒rl─▒yorum o kadar ba┼čar─▒l─▒ ki

(Kaan ) #13853

Bence gerek yok. Dedi─čim gibi s─▒rf ├žocuklar da izleyebilsin diye yap─▒yorlar.

(The Godwoken) #13854

ÔÇťbe careful what you wish forÔÇŁ

├ľrne─čin ┼čuan ke┼čke ÔÇťCivil WarÔÇÖ─▒ sinemada dublajs─▒z ve 2D olarak tekrar izleyebilsemÔÇŁ diyorum.

3D ve dublajl─▒ izledim -fena de─čildi- ancak yine de orijinalinin tad─▒n─▒ vermiyor.

(*) #13855

Bilmem,bence gereksiz.

(Ysr) #13856

Siz ingilizce biliyorsunuz ve altyaz─▒lar─▒ okuya biliyorsunuz diye dublaj l─▒ film k├Ât├╝ diyorsunuz ya yaz─▒y─▒ okuyamayanlar g├Âremeyenler var ingilizce bilmeyenler var ve bu y├╝zden t├╝rkiyede dublaj olmal─▒ ve t├╝rk dublaj─▒ diyer ├╝lkelere gore gayet iyidir

(An Omega Mutant Baby Boy Who Create Own Baby Universe, Son of The Most Intelligent Man And The Most Beautiful Woman In The World.) #13857

Kitap okuyabilirsin rahatl─▒kla altyaz─▒lar─▒ takip etmeni sa─člar b├Âylece izledi─čin eserden zevk al─▒rs─▒n.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #13858

Ya her halde Tamer karada─čl─▒ ve Harun canÔÇÖ─▒n ─░ron man ve Spider-Man performanslar─▒n bir tek ben be─čeniyorum­čśĽ

Asl─▒nda gidiyor ama bu senin T├╝rk├že dublaj izlemeyi sevipi sevmemek ile alakal─▒ ben mesela t├╝rk├že dublajÔÇÖl─▒ film izlemeyi severim.

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #13859

image

(Yunus Emre Çakır) #13860

Dublajda iyiyiz de ├ževiride s─▒├ž─▒yoruz.├çok iyi replikler kaybolabiliyor, en iyi espiriler de g├╝me gidebiliyor. Ayr─▒ca ├ževiri kitaplara g├Âre filmlerde ├žok daha zor. Oyuncunun ├žok k─▒sa s├╝rede s├Âyledi─či k─▒sa kelimeler, T├╝rk├žede c├╝mlelerce anlama gelebiliyor. Dublaj sanat├ž─▒lar─▒ da b├Âyle sahnelerde o anlam─▒ veremicekleri i├žin ba┼čka ┼čeyler s├Âyl├╝yorlar ve sahnenin b├╝y├╝s├╝ bozuluyor.

(Yunus Emre Çakır) #13861

Evet bir de sans├╝r var yazmay─▒ unutmu┼čum.

(ÔÇťDaisy Ridley FanboiÔÇŁ ) #13862

Sans├╝r konusunda hakl─▒s─▒n ama film +18ÔÇÖl─▒ bir film de─čilse ve sahnenin anlam─▒n de─či┼čtirmiyorsa o kelimenin de─či┼čmesin de bir s─▒k─▒nt─▒ yok ├╝stelik o bahsetti─čin sans├╝r olay─▒ alt─▒ yaz─▒ da oluyor o y├╝zden ba┼čka bir ┼čey ile gel.

Dublajl─▒ film izlemeyi seviyorsa ve izledi─či film g├╝zelse her t├╝rl├╝ keyif al─▒r.

(Zaten ├Âl├╝y├╝m diyorum.. Ve hareket ediyorum..) #13863

Oktay 20 y─▒ld─▒r film izliyorum ikisi aras─▒ndaki fark─▒ yapabilecek d├╝zeydeyim.
T├ťRK├çE DUBLAJ ─░┼×─░ BOK ED─░YOR.

Daha t├╝rk├žesi yok bu a├ž─▒klaman─▒n.