Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Ysr) #13864

G├Âzlerin ─▒yi g├Ârm├╝yorsa ├Âzellikle uza─č─▒ istersen binlerce kitap oku nafile

(Gizem) #13865

Galiba sen T├╝rk├že de bilmiyorsun

("Daisy Ridley Fanboi" ) #13866

Belki de k├╝├ž├╝kl├╝mden beri t├╝rk├že dublaj film izledi─čim ve sevdi─čim i├žin aradaki fark anlamam─▒┼č olabilirim. Ama yine de s├Âyleyim sinema da izledi─čimiz dublaj her t├╝rl├╝ televizyon i├žin yap─▒lan dublaj da iyidir. Yani en az─▒ndan sinema da ki dublaj i├žin 1 ka├ž hafta ├Ânce de falan ├žal─▒┼čmalar ba┼čl─▒yor. Televizyon da ise 1 g├╝n de yap─▒p bitiriyorlar.

("Daisy Ridley Fanboi" ) #13867

Bir anl─▒k sinirle yazm─▒┼č olabilir.

Az da olsa ben de var sonun kadar kat─▒l─▒yorum dediklerin.

(GreenLanternCorps) #13868

Onun i├žin de g├Âz doktoruna gidebilirsin.

(Kaan ) #13869

Sinemada salonun en iyi blo─čundan 6 tane bilet ald─▒m, film g├╝n├╝ kara borsadan satmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Sizce k├Ât├╝ biri miyim?

(*) #13870

Krdsm ├Âzr dlrm.s

(marko) #13871

Bu tarz uzun diyaloglar i├žermeyen blockbuster filmlerinde bile altyaz─▒ takip edemeyenler liseden de mezun olmas─▒nlar bir zahmet yav.

(and this man a name) #13872

eskiden dublajl─▒ filmleri severdim ama ┼čimdi ben de pek s─▒cak bakm─▒yorum hatta sevdi─čim filmleri dublajl─▒ izlememeye ├žaba sarfediyorum. Fakat IM 2 deki dublaj mesela bence ├žok iyidi ├Âzelliklede ┼ču senato sahnesi senat├Âr├╝n bipli bir ┼čekilde siktirin gidin bay stark demesi. (dakika1 sn 54)

(GENERAL) #13873

Hayir kesinlikle cok iyi birisin bana sat bilet basina 10tl fazla veririm 2 tane alicam

(Kaan ) #13874

Ayn─▒ ┼čehirde de─čilizdir b├╝y├╝k ihtimalle.

(.) #13875

Burada ki ─▒ronman dublaj─▒ en iyisi ┼ču ana kadar t├╝m dublajc─▒l─▒k tarihin de en iyilerden kesinlikle.M├╝kemmel

(GENERAL) #13876

Istanbul imax mi

(Kaan ) #13877

Maalesef. Denizli normal 3D :disappointed_relieved:

(GENERAL) #13878

3d mi neyse kesinlikle bileti kara borsadan satman seni cok kotu biri yapar hadesle yarisirsin onu soylim :slight_smile:

(and this man a name) #13879

g├╝nyol bako─člu b─▒rakt─▒ktan sonra ─▒s─▒namad─▒m pek tony stark dublaj─▒na. tamam tamer karada─čl─▒ da fena de─čil ama g├╝nyol abi bi ba┼čkayd─▒. Galiba maddi sebeplerden ├Ât├╝r├╝ st├╝dyo ile aralar─▒nda anla┼čmazl─▒k olmu┼č.

(.) #13880

Paray─▒ bas─▒p tutmalar─▒ gerekirdi g├╝nyol abiyi.Bamba┼čka bir seviyeydi onun tony dublaj─▒.Tamer karada─čl─▒n─▒n sesine ─▒s─▒namad─▒m ben genel olarak.Sesi ├žok kal─▒n bide

(mahmut de) #13881

IMAX Card ne ola ki hocam?

(G├Âkhan Ali Ba┼čkan) #13882

Valla ben de bilmiyorum :joy: A─čabeyimin arkada┼č─▒n─▒n a─čabeyinde varm─▒┼č, ondan al─▒p biletleri alm─▒┼člar.

(Hedef 2019) #13883

┼×aka maka 2 hafta kalm─▒┼č

HAFTAYA DE─×─░L ├ľB├ťR HAFTA F─░LM ├çIKIYOR LAN