Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Kubilay ) #13884

Geliyor be,k─▒z arkada┼č─▒m─▒ ektim 4 g├╝n boyunca g├Âr├╝┼čmeyecegiz.Doya doya ya┼čamak istiyorum bu filmi bir g├╝n gidip,bir g├╝n dinlenecegim sonra yine ayn─▒ ┼čekil :joy::joy::joy:

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #13885

Kohei Horikoshi(My Hero AcademiaÔÇÖn─▒n yarat─▒c─▒s─▒) IW collab ├žal─▒┼čmas─▒.

K├╝├ž├╝k bir trivia, Horikoshi abimiz b├╝y├╝k bir ├žizgiroman ve Spidey hayran─▒d─▒r.

(Ali) #13886

Filme iki kere gidip burs yatana kadar a├ž gezece─čim ama olsun. Bu filme de─čer.

(X╬Č╬┐¤é) #13887

Bnha karakterlerinin iw karakterlerini tan─▒tt─▒─č─▒ videolar falan var youtubeÔÇÖda :smile: direk toho animation y├╝klemi┼č.

(Some men just want to watch the world burn) #13888

Dikkat spoiler ├ž─▒kabilir!
T├╝m fragmanlar─▒n kronolojik s─▒ralamas─▒, baz─▒ tv spotlar─▒n─▒ izlememi┼čtim. Filmin ├Âzetini izlemi┼č gibi oldum. Heyecan─▒ sinema salonuna saklamak isteyenlere izlemelerini ├Ânermem.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #13889

Ke┼čke bunu spoilerÔÇÖli ba┼čl─▒─ča koysayd─▒n.

(Can) #13890

Ben fazla bir istisna olmad─▒─č─▒ s├╝rece yaln─▒zca MarvelÔÇÖ─▒n kendi kanal─▒na y├╝kledi─či spotlar─▒ izlemeye gayret g├Âsteriyorum. G├Âsterdikleri ┼čey spoiler olmuyor (┼ču ge├ženki twitter versiyonlu olan hari├ž). Geri kalan spotlar ise affetmiyor.

(Morpheus) #13891

ÔÇťÔÇŽart─▒k bir AVENCIR oldun.ÔÇŁ

Hay─▒r yani madem ├ževiri dublaj yap─▒yorsunuz daha ├Ânceki filmlerde de Yenilmezler diye ├ževirmi┼čsiniz ┼čimdi bu nedir yani?

Muhitin Muhit Ar┼čivi!
(Can) #13892

Çünkü yenilecekler.

Muhitin Muhit Ar┼čivi!
(Morpheus) #13893

Bence ├Âyle bir sebepten dolay─▒ ├ževirmemek ├žok sa├žma olur. Ekibin ismi yenilmezler oldu─ču i├žin kimseye yenilemezler diye bir ┼čey yok. Kald─▒ ki as─▒l ├ževirisi intikamc─▒lard─▒r. ├ľyle ├ževirselermi┼č.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #13894

Sabah sabah iyi g├╝ld├╝m ya :smiley:

(Can) #13895

Sa├žma olacak gibi g├Âz├╝k├╝yor zaten. Ka├ž filmdir yenilmeyen ve bir tek kendi filmlerinde de─čil b├╝t├╝n solo filmlerde bile Yenilmezler olarak an─▒lan bir birli─čin ad─▒n─▒ bir anda ba┼č─▒ndan beri "Avengers"m─▒┼č gibi g├Âstermek i├žin nas─▒l bir sebep laz─▒m ki yenilmemeleri d─▒┼č─▒nda. Tabii ki hakl─▒s─▒n yenilecekler diye ├ževirmemek hata.

Yenilmezler diyeceklerine Avengers demeleri tercihimdir asl─▒nda ama bu da bir tutars─▒zl─▒k oluyor ├╝lkemizde. En az─▒ndan alt yaz─▒l─▒da ÔÇť─░ntikamc─▒larÔÇŁ desinler.

(Hakan) #13896

(Yi─čit ├çanga) #13897

Ya kafamda ilgin├ž ve bir o kadar da sa├žma bir soru var. Infinity Gauntlet ─▒n neden o ortadaki alt─▒nc─▒ bo┼člu─ču daha b├╝y├╝k? Her ta┼č ayn─▒ b├╝y├╝kl├╝kte de─čil mi? Oturdum bi s├╝redir bunu d├╝┼č├╝n├╝yorum.

(Oozaru) #13898

Scarlet WitchÔÇÖin g├Âzlerini ilk kez b├Âyle g├Âr├╝yorum

(Can) #13899

Resmi spoiler i├žine alsan daha iyi olur.

(Can) #13900

Anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla hangi ta┼č─▒ yerle┼čtirirsen ta┼č oradaki bo┼člu─čun ┼čeklini al─▒yor.

Bu kadar d├╝zensiz g├Âr├╝n├╝ml├╝ ta┼člar oraya s─▒─čamaz yoksa.

(y) #13901

Star lord thoru k─▒skan─▒yor anla┼č─▒lan :smiley:

(Can) #13902

Sakin olun. Bu sadece bir fan art

(GENERAL) #13903

Arkadaslar hicbir tv spoti izlemeyin cok fazla sahne gosteriyorlar hemde thanos ile ilgili artik spot izlemiyorum bileti de aldiim filmi beklicem