Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(ahmet kara) #13904

(.) #13905

─░lk saniyeleri g├Ârd├╝─č├╝m gibi oha dedim t├╝─člerim diken diken oldu :smile:

(Iron Man) #13906

─░zlemeyeyim diye diretiyorum. Att─▒─č─▒n ba┼čl─▒─ča bak. Neyse g├╝zelmi┼č.

(.) #13907

(Denizcan Sel) #13908

(Can) #13909

Ya yuh diyorum ba┼čka bir ┼čey demiyorum. ┼×u eski filmlerden olan sahnelerde Cap ve NatashaÔÇÖl─▒ olan k─▒sma bak─▒n. Orada normalde HawkeyeÔÇÖda vard─▒ ama sahneyi sola dayam─▒┼člar direkt HawkeyeÔÇÖ─▒n sadece ok ├žantas─▒ g├Âz├╝k├╝yor. Filmde ise do─črudan ortada Nat, Clint ve Cap ├╝├žl├╝s├╝ vard─▒. Adam─▒n filmden sahnesini g├Âstermeyecekseniz g├Âstermeyin ama eski filmden olan sahnesinde neden gizliyorsunuz ya??? Adam─▒n eski g├Âr├╝nt├╝s├╝ bile spoiler oluyor aq

Al─▒n daha iyi anlars─▒n─▒z. Bu sahne Avengers filminden.

Buda yukar─▒daki spottanÔÇŽ

Adamlar s─▒rf bu eski sahnede HawkeyeÔÇÖ─▒ g├Âr├╝nce biz ÔÇťsonunda hawkeye infinity war spotunda g├Âr├╝ld├╝ :dÔÇŁ geyiklerine bile girmemizi istemiyorlar.

(and this man a name) #13910

Filmde de g├Âstermesinler adam─▒ o kadar ├Ânemliyse

(.) #13911

Hawkeye gram ilgilendirmiyor beni en gereksiz avenger benim g├Âz├╝m de.Ben mutluyum onun olmamas─▒ndan veya az g├Âz├╝kecek olmas─▒ndan.E┼či de cast listesin de g├Âz├╝k├╝yor.Onlar─▒n dramalar─▒n─▒ izliyicez bi de ┼čimdi oldu─ču sahnelerde de kesin

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #13912

Sonunda bana hak veren biri.

(.) #13913

(Can) #13914

┼×unun IMAX yaz─▒s─▒ olmayan halini bulmak laz─▒m. ├çok iyi bir duvar ka─č─▒d─▒ olur.

(Ertun├ž Do─čan) #13915

Bitmedi ┼ču her ┼čeyi Iron ManÔÇÖe ba─člama sevdan─▒zÔÇŽ
Tamam seviyoruz fakat art─▒k yeter

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #13916

Reddit marvelstudiosÔÇÖa bak 1-2 saat sonra silen ├ž─▒kar yaz─▒y─▒.

(hal─▒, kilim, travel) #13917

Sa├žmasapan konu┼čmay─▒n. Hawkeye olmasa, kim sava┼č─▒n ortas─▒nda s─▒rt─▒ndaki sekiz tane oku d├╝┼čmana atacak? Hawkeye tak─▒m─▒n bel kemi─čidir.

(k─▒saca g├Âky├╝z├╝...) #13918

Bug├╝n ├ž─▒k─▒┼č g├╝n├╝ne biletimizi ald─▒k arkada┼člarla. ─░nsanl─▒k i├žin k├╝├ž├╝k ama benim i├žin son derece b├╝y├╝k bu geli┼čmenin ard─▒ndan bir hat─▒rlatmada bulunmak istedim, ne olur ne olmaz.

├ç─▒kt─▒─č─▒ ilk g├╝n izlemek isteyenler ┼čimdiden biletini alsa iyi olur ├ž├╝nk├╝ sinema tarihinin gi┼če bak─▒m─▒ndan en s├╝kse yaratan filmlerinden biri geliyor. Nihayetinde ilk birka├ž hafta ├žok ciddi bir yo─čunluk olaca─č─▒ muhtemel bu nedenle de ├Âzellikle arkada┼č grubuyla gidecek olanlar─▒n bilet bulmas─▒ ├žok zor, tabii erken davran─▒lmad─▒─č─▒ takdirde.

Keyifli sohbetler herkeseÔÇŽ

(Denizcan Sel) #13919

Hala bilet almay─▒p vizyon g├╝n├╝ gi┼čede almay─▒ d├╝┼č├╝nen kald─▒ m─▒ ki?

(Gizem) #13920

:upside_down_face:

(ahmet kara) #13921

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #13922

(.) #13923

Tv spottaki Star Lord sahnesinin GIFÔÇÖini bulan , yapabilen varm─▒d─▒r acaba ?