Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(.) #13924

Ayn─▒ g├╝n hem yar─▒┼čmaya kat─▒laca─č─▒m hemde ├çanakkaleye gidece─čim . Hala almad─▒m b├╝y├╝k ihtimalle yar─▒┼čmadan ├ž─▒k─▒nca hemen sinemaya ko┼čturaca─č─▒m .

(y) #13925

:grinning:

(ÔĆČ) #13926

Peter-Strange tan─▒┼čma sahnesi de─či┼čmi┼č. Daha iyi-daha k├Ât├╝ olmas─▒ ayr─▒ bi konu, ayn─▒ sahneyi farkl─▒ bi versiyonuyla de─či┼čtirmekle ├žok iyi bi karar alm─▒┼č olabilirler. ─░yi ki de─či┼čmi┼č diyebiliriz bile. Ama iki durumda da ayn─▒ sahnelerin daha tv spotÔÇÖlar-fragmanlar aras─▒nda bile farkl─▒l─▒k g├Âsteriyor olmas─▒ sinirimi bozuyor.

(y) #13927

Russolar bolca fake sahne cektik demisti fragmandaki tanisma da onlardan biriydi sanirim

(ÔĆČ) #13928

Onla bi alakas─▒ yok. Ben filmde olan sahnelerin de─či┼čmesinden bahsediyorum. Onlar ad─▒ ├╝st├╝nde sahte sahneler. Burada Peter meets Strange

ve burada Peter meets Strange

Ki sadece bu filme ├Âzg├╝ de─čil bazilyor kez ya┼čand─▒ bu durum.

(Can) #13929

Fragmandaki daha iyiydi.

(Serkan of ─░zmir) #13930

Hangisinin daha iyi oldu─čunun ├Ânemi yok bence de sa├žma her iki versiyonun da yay─▒nlanmas─▒. Sahte sahneyi ├žekmenin bir sebebi var b─▒rak ├Âyle kals─▒n, niye ├Âteki versiyonunu da koyuyorsun tv spotÔÇÖa.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #13931

At─▒lm─▒┼č m─▒yd─▒ bilmiyorum g├Ârmedim

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #13932

(ÔĆČ) #13933

giphy

qwe

qweqwasddgd

wqesfhfgjdtyjdtyjdghj

Bunu g├Âren 15 senelik birdir birci ben:
giphy

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #13934

Ben de ├žok iyi oynard─▒m

(y) #13935

Fragmandaki ├žok marvelimsi mizahd─▒ yenisi daha iyi bence.H─▒zl─▒ca ge├ži┼čtirilmi┼č gibi yenisi ama kesilmi┼č de olabilir veya o sahneyi ├žekerken 2-3 kere ayn─▒ sahne de farkl─▒ ├žekim yapm─▒┼člard─▒r

(Berkay K├╝├ž├╝k) #13936

(Can) #13937

12 g├╝n kalm─▒┼č. Film sonras─▒ hep beraber 4. filmin ad─▒n─▒ bulmaya ├žal─▒┼č─▒r─▒z.

(Can) #13938

Filmin soundtrack listesi ├ž─▒km─▒┼č. Spoilerl─▒ ┼čimdiden uyaray─▒m.

[spoiler]

/spoiler]

(GENERAL) #13939

Beklentiler cok buyuk ins beklentileri karsilar birde bu 2 filmde captain marvel disinda yeni karakterker gormek istiyorum

(Fazl─▒ G├╝l) #13940

10 numaray─▒ merak ettim ┼čimdiden

(GENERAL) #13941

Aslinda 10 numara cok da spoiler degil bekleniyordu hatta cok onceden bunun belirtileri de vardi

(Can) #13942

10 numaran─▒n ├Ân g├Âsterimini ge├žen y─▒l 17 Kas─▒mÔÇÖda yapm─▒┼člard─▒ zaten.

(marko) #13943

DC ba┼čl─▒─č─▒ndaki g├╝nl├╝k mizah dozu ┼čovundan sonra burada da m├╝kemmel mizah ┼čovlar─▒ yap─▒lm─▒┼č.