Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Can) #15663

Why is gamora esprisini scripte Dave Bautista kendisi eklemi┼č. ├ľncesinde sadece Where is ve who is varm─▒┼č.

(Muhitin Delisi) #15664

(fza) #15665

┼×u foto─čraf─▒ g├Âr├╝nce akl─▒ma geldi; filmi izlemeden ├Ânce ThanosÔÇÖun GamoraÔÇÖy─▒ sevdi─či ihtimali akl─▒ma hi├ž gelmemi┼čti. Sadece favorisi ama harcanabilir diye d├╝┼č├╝n├╝yordum.

A4ÔÇÖte Thanos nas─▒l yans─▒t─▒lacak ├žok merak ediyorum. Amac─▒na da ula┼čt─▒. ┼×ahsen, Infinity WarÔÇÖda karakteri empati ad─▒na g├╝zel yans─▒tsalar da yeteri kadar ac─▒mas─▒z gelmedi bana; A4ÔÇÖte cidden ac─▒mas─▒z bir Thanos g├Ârmek isterim, farkl─▒l─▒k olur b├Âylece Infinity War ile.

(Muhitin Delisi) #15666

Ben de GamoraÔÇÖy─▒ k─▒z─▒ olarak sevdi─čini hi├ž d├╝┼č├╝nmemi┼čtim sadece bi silah haline getirdi─čini d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m.

(meta) #15667

GamoraÔÇÖya olan sevgisi bu kadar olmasa da belliydi bana kal─▒rsa. Gamora, RonanÔÇÖ─▒n yan─▒ndan ayr─▒l─▒p babas─▒na ihanet etti─činde bile Thanos RonanÔÇÖa k─▒zm─▒┼čt─▒ k─▒z─▒m─▒ k├╝st├╝rd├╝n diye.

(fza) #15668

Akl─▒mdan gitmi┼č demek ki o replik. GotGÔÇÖyi de yak─▒n zamanda izledim yine ama o d├╝┼č├╝nceyi bana verememi┼č. Benim akl─▒mda hep favorisi oydu ama evlat sevgisi olarak de─čil de yard─▒mc─▒lar─▒ndan biri olarak diye d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m.

GamoraÔÇÖy─▒ seviyor oldu─čunu benimsememi┼čtim, bu film g├╝zel hisettirdiler zorlama olmadan.

(1675) #15669

And apparently, you alienated my favorite daughter, Gamora." ┼čeklinde bir replik varm─▒┼č.

(fza) #15670

─░┼čte o favori olma k─▒sm─▒ sevgi olarak ge├žmemi┼čti bana.

(Hear me and rejoice) #15671

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #15672

(K) #15673

:thinking:

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15674

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15675

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15676

┼×u giydikleri garip k─▒yafetlere ve ortam─▒n yapayl─▒─č─▒na ra─čmen bu kadar iyi rol kesebilmeleri takdire ┼čayan. (Resimdeki sahne i├žin diyorum.)

(Kid A) #15677

Film digital HD olarak haftaya (31 Temmuz Sal─▒) piyasaya ├ž─▒k─▒yor.

Ufak bir hat─▒rlatma olarak buraya b─▒rakay─▒m.

(Umur) #15678

(meta) #15679

ThanosÔÇÖun TonyÔÇÖi ruh ta┼č─▒ sayesinde tan─▒d─▒─č─▒ da kesinlik kazanm─▒┼č oldu.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15680

Niye kesmi┼čler bu diyalo─ču acaba? Sahne arkas─▒ olarak g├Ârece─čimize filmde anlasayd─▒k ruh ta┼č─▒ sayesinde tan─▒d─▒─č─▒n─▒.

(meta) #15681

Kesmemi┼čler de farkl─▒ bir versiyonunu kullanm─▒┼člar. Biraz fazla on the nose gelmi┼č olabilir ÔÇťYouÔÇÖre not the only one cursed with knowledgeÔÇŁin yan─▒nda bu belki. Bana ruh ta┼č─▒ ile ilgisi oldu─ču kesin geliyordu Red Skull da benzer bir s├Âz s├Âyledi─či i├žin a├ž─▒k├žas─▒.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15682

Aynen Redskull da ÔÇťthis is my curseÔÇŁ tarz─▒ bir ┼čey demi┼čti Vormir sahnesinde. Yine de bence bu ┼čekilde koysalar daha a├ž─▒klay─▒c─▒ olurdu, ├ž├╝nk├╝ sinemadan ├ž─▒kt─▒─č─▒mda ÔÇťsnap kurbanlar─▒ ruh ta┼č─▒n─▒n i├žinde hapsolduÔÇŁ teorisi d─▒┼č─▒nda ThanosÔÇÖun ruh ta┼č─▒n─▒ kulland─▒─č─▒n─▒ somut bir ┼čekilde hissettiremediler. Neyse, A4 te o ta┼č─▒n hikmetini daha iyi g├Âstereceklerini d├╝┼č├╝n├╝yorum.