Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #15723

(Koala lordu/Ko├ž Lisesi Bebe─čim! ) #15724

A─ča─ča─ča─ča her izledi─čimde ─▒slan─▒yorum, ne Gaza getirici bir sahnedir ╚Öu.

(Can) #15725

4K s├╝r├╝m├╝ d├╝┼čm├╝┼č m├╝?

(fza) #15726

Ben g├Âremedim hen├╝z bir yerde. Web-DL 1080p var maksimum.

(Witch-Dentist of Muhit) #15727

┼×u Dr. StrangeÔÇÖin b├╝y├╝ yaparken yapt─▒─č─▒ el hareketleri beni cezbediyor resmen ya, acayip cool de─čil mi? ├ľzellikle ┼čurada HYPE!

Kalitelisini bulamad─▒mÔÇŽ

(Martha Kemal) #15728

Lan bu nas─▒l 3mbÔÇÖ─▒n alt─▒nda olur? T├╝m filmi atsayd─▒n.

(Witch-Dentist of Muhit) #15729

Linki kopyalam─▒┼č herhalde, y├╝klememi┼č.

(Martha Kemal) #15730

Videoyu link atm─▒┼č ama gifi y├╝klemi┼č gibi duruyor.
Edit: OHA gifi indirdim 63mb!

(buzlulimonata) #15731

3 mb s─▒n─▒r─▒n─▒ b├Âyle a┼čabiliyoruz yani, g├╝zell

(Witch-Dentist of Muhit) #15732

Kesin linki alm─▒┼č, GIFÔÇÖe sa─č t─▒kla resmi kopyala de yap─▒┼čt─▒r, oluyor ├Âyle.

Bu i┼člerin ├žakal─▒ olduk. :stuck_out_tongue:

(Berkant) #15733

Abi efsane ya :heart_eyes:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15734

Evet gen├žler filmle ilgili problemleri olan arkada┼člar ile ├Âzelden ileti┼čime ge├žebiliriz.

(Serkan of ─░zmir) #15735

Olacak olacak bekliyorum merakla fkshshhsjjfs

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15736

Olamad─▒ :(((

Edit : ┼čimdi oldu :smile::smile::+1::+1:

(buzlulimonata) #15737

Redditteki bir post:
The following are direct notes from the RussoÔÇÖs, MarkusÔÇÖ and McFeelyÔÇÖs commentary from the Infinity War digital release

-Thanos beat Hulk with pure technique, no stone assistance.

-Valkyrie survived with several Asgardians, ÔÇťpray for KorgÔÇŁ - Markus

-Xandar battle omitted to avoid repetition and focus on more emotional scenes

-Tony assumed Steve might know of VisionÔÇÖs location because of Wanda being with Steve

-Hulk uninterested in saving Banner, not afraid.

-Elapsed time no more than 2 days across entire movie.

-Guardians picked up the Groot language over time

-Thanos is described as an extreme sociopath with a messianic complex. Hence his insistence on balance through genocide, not doubling resources.

-Thanos was transported to or hallucinated / visualised the Soulworld after the snap.

Plenty more production and storytelling tidbits in the full commentary, check it out.

(fza) #15738

┼×u ikisini en ba┼č─▒ndan beri b├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yor olduklar─▒ ├žok inand─▒r─▒c─▒ gelmedi. Sanki ÔÇśÔÇśMillet b├Âyle tepki verdi, bir cevap bulmam─▒z laz─▒mÔÇÖÔÇÖ, diye d├╝┼č├╝n├╝p de cevap uydurmu┼člar gibi geldi. B├Âyle d├╝┼č├╝nme sebeplerimden biri de film sonras─▒nda yapt─▒klar─▒ a├ž─▒klamalar─▒n baz─▒lar─▒nda birbirleriyle ├želi┼čen/tam ayn─▒ olmayan durumlara d├╝┼čm├╝┼č olmalar─▒. A├ž─▒klamalardan so─čuttular bu film ile beraber.

G├Âstermemeleri berbat bir karar bence, g├Âstereceksin saniyelik de olsa.

(Martha Kemal) #15739

HulkÔÇÖ─▒n durumunun ne oldu─ču ÔÇťDur buna bir k─▒l─▒f uydural─▒mÔÇŁ diye kurtarma gere─či olacak kadar ├Ânemli bir konu de─čil ki, adamlar s─▒rf genel g├Âr├╝┼č├╝ de─či┼čtirmek i├žin b├Âyle bir ├žabaya girsinler. ÔÇťya siz ├Âyle sanm─▒┼čs─▒n─▒z ama ├Âyle de─čilÔÇŁ demi┼čler d├╝z. Kald─▒ ki HulkÔÇÖ─▒n korkmas─▒ da mant─▒ks─▒z okur zaten. Hem Hulk korkacak bi adam de─čil, hem de o kertenkelelerden mi korkacak kimden korkacak yani? Ben de en ba┼č─▒ndan beri HulkÔÇÖ─▒n korktu─čun san─▒lmas─▒na anlam veremiyorum.
Thanos konusunda da adam─▒n sosyopat oldu─čunu ve god complex ta┼č─▒d─▒─č─▒n─▒ s├Âyleyen kitle zaten var. Burada bile var. Sadece ÔÇťneden kaynaklar─▒ ├žo─čaltm─▒yor?ÔÇŁ diyen bi kitle yok yani.

(fza) #15740

E─čer HulkÔÇÖ─▒n ortaya ├ž─▒k─▒p ├ž─▒kmamas─▒ ├Ânemli bir konu olmasayd─▒ insanlar bu kadar tart─▒┼čmazd─▒ muhtemelen.

ThanosÔÇÖtan korkacak.

ThanosÔÇÖtan ├Âyle bir dayak yedikten sonra korkmu┼č olmas─▒ a┼č─▒r─▒ mant─▒kl─▒ bence ama ├Âyle d├╝┼č├╝nmemi┼čler; mevcut sebebi beni ÔÇśÔÇśkorkmu┼č olmas─▒ÔÇÖÔÇÖ kadar tatmin etmiyor.

Hulk konusunda zaman─▒nda ┼čimdikine benzer bir a├ž─▒klama yapm─▒┼člar ama Thanos konusunda da farkl─▒ d├╝┼č├╝nenlerin olmas─▒ ÔÇśÔÇśNeden kaynaklar─▒ 2 kat─▒na ├ž─▒karmad─▒?ÔÇÖÔÇÖ, diye soran b├╝y├╝k kitleyi de yok etmiyor haliyle. O kitlenin sordu─ču bu mant─▒kl─▒ soruyu ortadan kald─▒rmak i├žin sonradan uydurulmu┼č bir cevap bence. Senaryo yaz─▒m a┼čamas─▒nda b├Âyle d├╝┼č├╝nd├╝klerini sanm─▒yorum.

ThanosÔÇÖun hayvanlar─▒ da silip silmedi─či konusunda bile iki farkl─▒ a├ž─▒klama varken; evrene dair silme konusunda bu dedi─čimi yapm─▒┼č olabilecekleri ihtimali kuvvetli geliyor bana.

(Martha Kemal) #15741

─░lk sahneden sonra ThanosÔÇÖla kar┼č─▒la┼čm─▒yor?Kertenkeleler ve ├žeki├žli bi yarma geliyor? Diyelim ki Thanos geldi ondan niye korksun? Dayak yedi─či i├žin mi? ThorÔÇÖdan da, StarkÔÇÖdan da dayak yedi? Surtur sinek gibi f─▒rlatt─▒ kenara yine dalmaya ko┼čtu? Hulk akl─▒ ba┼č─▒nda bi adam de─čil ki, ThanosÔÇÖdan yedi─či dayak ile bunlardan yedi─či daya─č─▒n ay─▒rd─▒n─▒ yaps─▒n? Surtur cidden ThanosÔÇÖdan a┼ča─č─▒ kal─▒r m─▒yd─▒, ondan korkmayan adam bundan korksun? Hatta ThanosÔÇÖa en az─▒ndan tutmasa da sallad─▒, Surtur direkt yere t├╝k├╝rd├╝ HulkÔÇÖ─▒?

Sadece bu ├Ârnekte de─čil, yetkililerin yapt─▒─č─▒ her a├ž─▒klamaya ÔÇťbunu hikayeyi yazarken ak─▒l etmediler bence, sonradan ak─▒l edebildiler bizi yiyolarÔÇŁ ┼čeklinde bak─▒yorsun. ─░stisnas─▒z. Her seferinde yazarlar─▒n bu kadar ge├ž ak─▒ll─▒ oldu─čunu varsay─▒yorsun. Burada benim ÔÇťAbi kaynaklar─▒ niye 2 kat─▒na ├ž─▒karm─▒yor?ÔÇŁ diye d├╝┼č├╝n├╝p, koca bir ekibin bunu d├╝┼č├╝nemeyece─čini her seferinde varsaymak ger├žek├ži ve mant─▒kl─▒ de─čil.
ÔÇťEe ├ž├╝nk├╝ delinin tekiÔÇŁ cevab─▒ da ├Âyle ├žok da ak─▒l doku bir cevap de─čil.

(fza) #15742

Her seferinde b├Âyle bir ┼čey yapm─▒yorum. Genelleme yapm─▒┼čs─▒n. Bu film ├Âzelinde ├žok fazla a├ž─▒klama yap─▒ld─▒ ve bu durum da beni rahats─▒z ediyor ama gidip de her a├ž─▒klamaya ÔÇśÔÇśSallamay─▒n lan, biz de yedikÔÇÖÔÇÖ, demedim. E─čer her seferinde dedi─čimi iddia ediyorsan, her a├ž─▒klama ile ilgili yapt─▒─č─▒m yorumlar─▒ getirip kan─▒tla; ben de ÔÇśÔÇśHakl─▒s─▒n, ├Âz├╝r dilerimÔÇÖÔÇÖ, diyeyim. Ama dikkatini ├žekiyorum bak;

Evet, ThanosÔÇÖtan korkusundan hi├ž d─▒┼čar─▒ ├ž─▒km─▒yor. Thanos geldi diye de─čil, ondan korkusundan dolay─▒ p─▒s─▒yor.

Sayd─▒klar─▒n─▒n hi├žbirinden bu kadar ekstrem bir dayak yemedi, Thanos MMAÔÇÖci gibi giri┼čti direkt; di─čerlerinde hep ba┼ča ba┼č gitti neredeyse. Surtur olay─▒nda yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam tek bir hamle var, SurturÔÇÖdan dayak yedi denilebilecek bir durum yok. Direkt p├╝sk├╝rtt├╝ Surtur zaten e─čer yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam.