Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(GreenLanternCorps) #15743

IGÔÇÖye sahip de─čilken kaynaklar─▒ 2 kat─▒na ├ž─▒karamad─▒─č─▒ i├žin soyk─▒r─▒m yapmas─▒ benim i├žin problem yaratmad─▒ ama IG varken kaynaklar─▒ 2 kat─▒na ├ž─▒kar─▒p insanlara kendini ├žok rahat bir ┼čekilde ÔÇťsaviorÔÇŁ ya da ÔÇťgodÔÇŁ olarak g├Âsterebilirdi.

(Martha Kemal) #15744

Ok. En az─▒ndan benim okuduklar─▒m aras─▒nda b├Âyle bir istisna yoktu.

Thanos ortada yokken Thanos korkusundan m─▒ p─▒s─▒yor? ├ťstelik ThanosÔÇÖun kendisi gelse bile korkmamas─▒ gereken bir adam? Hulk zirilyon kez dayak yedi ThanosÔÇÖun fark─▒ ne?

Hulk, dayaktan korkan bir adam de─čil. Dayaktan korksa her ┼čartta korkar. Arada s─▒rada d├Âvebildi─či adam─▒n daya─č─▒ndan da korkar, hi├ž vurmad─▒─č─▒ adam─▒n da. Bunun ay─▒rd─▒n─▒ yapacak bir ak─▒l da beklenmez zaten HulkÔÇÖdan? ─░├žg├╝d├╝leriyle hareket eden bir canavar ÔÇťAdam teknik biliyor, bula┼čmayay─▒m ┼čimdiÔÇŁ diyemez. Madem o kadar akl─▒ var, ilk birka├ž vuru┼čtan sonra ThanosÔÇÖun yemedi─čini g├Âr├╝nce ka├žacak akl─▒ da olmal─▒yd─▒. ─░├žg├╝d├╝leriyle hareket eden bir canavar ortada olmayan bir adam─▒n gelme senaryosunu de─čerlendirip ona kar┼č─▒ da ├Ânlem alamaz + bundan bir ├Ânceki filmde HulkÔÇÖ─▒n BannerÔÇÖla anla┼čamad─▒─č─▒n─▒ g├Ârd├╝k ve ÔÇťHulk korktu─ču i├žin ├ž─▒km─▒yor inatla┼čt─▒─č─▒ndan de─čilÔÇŁ diyorsun.

(fza) #15745

Onlara denk gelmi┼čsin demek ki.

Birinden korkars─▒n, saklan─▒rs─▒n; sonra onun gelip gelmedi─či bilmeden her ihtimale kar┼č─▒ saklanmaya devam edersin. Onu diyorum.

Ben kendi kafama yatan ┼čeyi s├Âyl├╝yorum ÔÇśÔÇśGer├žek budurÔÇÖÔÇÖ, demiyorum ki adamlar─▒n yapt─▒─č─▒ a├ž─▒klamaya g├Âre de de─čilmi┼č zaten.

Ka├žacak f─▒rsat m─▒ vard─▒ ThanosÔÇÖtan dayak yedi─či sahnede? ─░htimal hesaplam─▒yor ayr─▒ca; ┼ču dedi─čimi yap─▒yor:

Hani birinden korkars─▒n, saklan─▒rs─▒n; sonra onun gelip gelmedi─či bilmeden her ihtimale kar┼č─▒ saklanmaya devam edersin ya. Onu diyorum.

Ki Hulk senin dedi─čin kadar da beyinsiz de─čil, kafas─▒nda basit mant─▒k kurabilir pekala.

Bunu demiyorum ki ben; adamlar a├ž─▒klama yapm─▒┼člar zaten, daha nas─▒l diyeyim!? O ihtimal bana daha mant─▒kl─▒ geliyordu diyorum, kafama daha ├žok yat─▒yordu bu ÔÇśÔÇśBannerÔÇÖ─▒n kendisini kullanmas─▒ndan s─▒k─▒ld─▒ÔÇÖÔÇÖ, a├ž─▒klamas─▒ndan.

Dedim en ba┼čta da.

Hem senin gibi 'ÔÇśHulk i├žg├╝d├╝leriyle hareket eden bir yarat─▒k, nas─▒l d├╝┼č├╝ns├╝n o kadar ┼čeyiÔÇÖ'yi savunan biri bu ÔÇśÔÇśBannerÔÇÖ─▒n kendisini kullanmas─▒ndan s─▒k─▒ld─▒ÔÇÖÔÇÖ, a├ž─▒klamas─▒n─▒ nas─▒l kabul edebiliyor anlamad─▒m.

(All the best memories are hers.) #15746

Korktu─ču i├žin ├ž─▒kmamas─▒ndansa BannerÔÇÖ─▒n onu hep g├Ât├╝ s─▒k─▒┼čt─▒─č─▒ zaman ├ža─č─▒rmas─▒ndan dolay─▒ ├ž─▒kmamas─▒ daha iyi geliyor bana

(Martha Kemal) #15747

Ok. Sana ├Âyle geldi─čini de kabul etmi┼čsin zaten. Hulk konseptinin dayaktan ve onu atandan korkmas─▒ mant─▒ks─▒z. Sav─▒m budur.

(fza) #15748

En ba┼čtan beri diyorum bunu.

Her zaman i├žin kat─▒lm─▒yorum diyorum ben de.

┼×una cevab─▒n─▒ merak ettim ama.

(Can) #15749

HulkÔÇÖun ThanosÔÇÖtan korkma meselesi daha film ├ž─▒kmadan Ruffalo taraf─▒ndan a├ž─▒klanm─▒┼čt─▒. Hulk ThanosÔÇÖtan korkuyor diye. Bence o zamanlar bile yap─▒m ekibinde korkuyor mu sorusu vard─▒.

(Hakan) #15750

Mekanlar.

(meta) #15751

Senaryoyu tam anlam─▒yla verdiklerini sanm─▒yorum kendisine. O da filmi izleyenler gibi kendi tahmininde bulunmu┼čtur.

(Berkant) #15752

Elinde bu filmin 4KÔÇÖs─▒n─▒ sunan bir torrent sitesinin linki olan var m─▒ arkada┼člar ?

(Hakan) #15753

4K i├žin bluray s├╝r├╝m├╝n gelmesi laz─▒m, ┼čuan webrip kaynakl─▒ 1080p etrafta dola┼čmakta. Biraz daha bekleyece─čiz.

(Berkant) #15754

Hmm tamam o zaman. Te┼čekk├╝rler :slight_smile:

(buzlulimonata) #15755

Vormir net favorim

(Serkan of ─░zmir) #15756

┼×u mekan isimlerini b├╝y├╝k harflerle yazmalar─▒ ├žok ho┼čuma gidiyor nedense ya. Ayn─▒s─▒ Civil WarÔÇÖda da vard─▒ mesela.

(fza) #15757

Bunu da bu kadar devasa bir film i├žin iyi saklad─▒lar valla. Helal olsun; filmi izlemeyen biri hayatta tahmin edemez.

(buzlulimonata) #15758

En son Civil WarÔÇÖda Sibiryadaki Winter Soldierlar ve Zemo i├žin ayn─▒ ┼čeyi d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m, onu da g├╝zel saklam─▒┼člard─▒ bence

(buzlulimonata) #15759

Flood olacak ama r/MovieDetails i┼č ba┼č─▒nda. Burada da yan─▒lm─▒yorsam @unratedlogician s├Âylemi┼čti.
Thanos, bu sahnede as─▒l StrangeÔÇÖi bulmak i├žin ruh ta┼č─▒n─▒ kullan─▒yor. belki ├žok kez s├Âylenmi┼čtir bilemiyorum

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #15760

(Kubilay ) #15761

Ben onu Naruto da olan Kage Bunshin olarak d├╝┼č├╝nm├╝┼čt├╝m.
Power Stone ile g├╝├ž verip g├Âlge klonlar─▒n─▒ yok ederek,ac─▒ hissi ve bilgilerin as─▒l bedene d├Ânmesini sa─čl─▒yor.

(Can) #15762

Yaln─▒z Thanos ThorÔÇÖa kar┼č─▒ normal bir sald─▒r─▒ yapm─▒yormu┼č ki. O sahneye bak─▒yorum eldivenden en az 2 ta┼č─▒ kullan─▒yor.

Eldivenin en sa─č taraf─▒ndan da mor ve mavi ─▒┼č─▒k var. San─▒r─▒m g├╝├ž ta┼č─▒ ve uzay ta┼č─▒n─▒ da kullan─▒yor. Ayn─▒ anda zihin, ruh, g├╝├ž, uzay? Hatta eldivende k─▒rm─▒z─▒l─▒kta var ger├žeklikte?

┼×├Âyle bakarsakta eldiven sekince farkl─▒ renkte lazerler var.

Bu kesinlikle normal bir sald─▒r─▒ de─čil. Filmde iki kez normal lazer att─▒ tek bir ta┼č ile burada sinirden hepsini kullanm─▒┼č resmen.