Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Hear me and rejoice) #15763

Bunu genel izleyiciye anlatamassin.Hala ├žok tembel bir yazarlik var orada.Evrenin yarisini yok edebilecek guce sahip ta┼člar bir baltaya yeniliyor.
Orayi net sallam─▒┼člar

(GENERAL) #15764

Thanosa ani saldirilar yapinca oda dusunmeden saldiriyor strange ile bire bir saldirdiginda guzel kar┼č─▒l─▒k veriyordu ama titanda bizimkiler ayni anda saldirdiginda karsilik fazla veremiyordu cunku atak ustune atak yapiyorlardi drax ile savasirken nebula girdi araya strange hic durmuyor spidey de ├Âyle falanÔÇŽ thor sahnesi de aniden gelisen bir olaydi halbuki uzay tasi ile uzaya gonderebilirdi zamsn tasi ile yaslandirabilirdi ÔÇŽ avngrs 4 boyle birsey yapmazlar ins 5 yil gecicek aradan taslari ustalikla kullanmali bu arada snap olayini ayakta iken elini havaya kaldirip cool bir sahne ile yapsaydi da daha muhtesem olmazmiydi

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #15765

Stormbreaker─▒n sald─▒r─▒s─▒na Thor un tam g├╝c├╝n├╝ de ekle. Thor o kadar da aciz bir varl─▒k de─čil sonu├žta. Ayr─▒ca tek ba┼č─▒na bifrost u a├žabilecek g├╝ce sahip bir nesneden bahsediyoruz.

(Bring me Thanos!!!) #15766

Aynen. Art─▒ olarak bu daha ├Ânce de s├Âylendi san─▒r─▒m ama, eldiven ve stormbreaker ayn─▒ maddeden yap─▒lma oldu─ču i├žin ve eldiven ta┼člar─▒n g├╝c├╝ne kar┼č─▒ koyup onun g├╝c├╝n├╝ emebilirken stormbreaker─▒nda bunu yapmas─▒ ├žok normal bence.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #15767

─░n┼čallah ilk avengers filmindeki gib e┼čitlik pe┼čine d├╝┼č├╝pte en g├╝├žl├╝ kahraman─▒ bir kenara atmazlar.

(Bring me Thanos!!!) #15768

Bunun ilk Avengers filmindeki gibi olmayaca─č─▒n─▒ bu filmde g├Ârd├╝k zaten. Avengers 4 de g├╝c├╝n├╝ daha ├žok g├Ârece─čiz bence.

(Hear me and rejoice) #15769

Aynen dogru ama yine de o thanosun 3 saniyede yenilmesi can─▒m─▒ s─▒km─▒┼čt─▒.

(All the best memories are hers.) #15770

Gauntlet, ta┼člar─▒n g├╝c├╝ne dayanabilsin diye var ve Nidavellir de ├╝retiliyor. Thor da ThanosÔÇÖu durduracak bir silah yapmak istiyor ve ilk ├Ânceli─či ta┼člar─▒ almas─▒n─▒ durdurmak bile de─čil. Ta┼člar─▒ zaten alacak benim bir an ├Ânce silah─▒ almam laz─▒m diye d├╝┼č├╝n├╝yor. Bence kendisi de fark─▒nda nr yapt─▒─č─▒n─▒n. Stormbreaker dayanabiliyor ├ž├╝nk├╝ hem ThorÔÇÖun plotu ThanosÔÇÖu durduracak bir silah yap─▒p, onu durdurmak hem de Gauntlet ile Stormbreaker ayn─▒ yerden ├ž─▒kma o y├╝zden nas─▒l Gauntlet dayanabiliyorsa ta┼člar─▒n g├╝c├╝ne Stormbreaker da dayanabiliyor. Ben b├Âyle yorumluyorum bunu

(Hear me and rejoice) #15771

Thanos son tasi aldikdan sonra kalan kahramanlar ile bir 3-4dklik kapismasi daha olsa daha tatmin edici olurdu.En sonda siz kaybettiniz deyip rahatca parmagi ┼č─▒klatip ka├žsa daha iyi bir son olurdu benim i├žin.Orada falcon ve wm yi gercekten oldururdu kurtulurduk o 2sinden
Wm kalsa sorun degil de falconun gercekten olmesini isterdim

(Can) #15772

Bence t├╝m ta┼člar─▒ ald─▒─č─▒ an aha her ┼čey bitti moduna giren seyirciyi hemen zafere bo─čmalar─▒ ve bir anda zaferi yenilgiye d├Ân├╝┼čt├╝rmeleri falan ├žok daha iyiydi. Ta┼č─▒ ald─▒ktan sonra bir anda o kadar ┼čey oldu kiÔÇŽ Hatta ta┼č yok oldu 1 dakika ge├žmeden ta┼č─▒ ald─▒ yenildi, kazand─▒ falan t├╝m bunlar max 3 dk da olmu┼čtur.

(Denizcan Sel) #15773

Bi ara Falcon ThanosÔÇÖ un aya─č─▒n─▒n dibine d├╝┼čt├╝ ya hani, ÔÇťThanos Baba haz─▒r ayak alt─▒ndayken ┼čunu da bir aradan ├ž─▒kartÔÇŁ derken buldum kendimi

(Can) #15774

Thanos portal a├žt─▒─č─▒ s─▒rada baltan─▒n neden oldu─ču yaray─▒ da iyile┼čtiriyor. Ye┼čil ─▒┼č─▒k var ├╝zerinde.

(GENERAL) #15775

┼čehrin ortas─▒nda buyuk bir uzay gemisi dev bir yarat─▒k uzaydan gelen uzayl─▒lar art─▒k bir k─▒sa film yaps─▒nlar s─▒radan insanlar─▒n g├Âz├╝nden olaylar─▒ g├Ârelim yada ├Ânceden yapt─▒klar─▒ gibi haber b├╝lteni yaps─▒nlar yada bir youtube kanal─▒ yaps─▒nlar orda filimlerdeki halka a├ž─▒k alanlardaki olaylar─▒ internete yays─▒nlar olaylar sadece filimlerde kalmas─▒n l├╝tfen

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #15776

Asl─▒nda ta┼člar─▒ ald─▒─č─▒ anda t├╝m renkler Thanos u kapl─▒yordu. Bir nevi z─▒rh gibi. Yaran─▒n i├žerisindeki renklerin sebebi o da olabilir.

(Hakan) #15777

14 milyonda bir kazanma ihtimalini sa─člayan de─či┼čken ne acaba onu ├žok merak ediyorum.

Captain MarvelÔÇÖa mesaj gitmesi ?

Doctor StrangeÔÇÖin bilerek ta┼č─▒n─▒ vermesindeki sebep nedir ?

(Serkan of ─░zmir) #15778

TonyÔÇÖnin ya┼čamas─▒.

(Seni ├Âzl├╝yoruz Emir... ) #15779

Doctor StrangeÔÇÖnin kazanmalar─▒ i├žin ta┼č─▒ vermesi gerekti─čini ├Â─črenmesi

(Berkant) #15780

TonyÔÇÖnin ya┼čamas─▒n─▒ sa─čl─▒yor. Tony o 14,000,605 olas─▒l─▒ktan kazand─▒klar─▒ gelecekte b├╝y├╝k rol oynuyor ├ž├╝nk├╝.

Ayn─▒ sebepten Captain MarvelÔÇÖa mesaj gidiyor. O g├Ârd├╝─č├╝ gelecekte FuryÔÇÖnin The Snap s─▒ras─▒nda Captain MarvelÔÇÖa mesaj gitti─čini g├Âr├╝yor ve sava┼č─▒ kazanmalar─▒nda b├╝y├╝k rol oynad─▒─č─▒n─▒ g├Âr├╝yor. TonyÔÇÖi kurtarmak i├žin bu ta┼č─▒ verince o gelece─če do─čru ilk ad─▒m at─▒lm─▒┼č oluyor. ThanosÔÇÖa ta┼č─▒ vermesi ve ThanosÔÇÖun ta┼člar─▒ toplay─▒p kazanmas─▒ asl─▒nda hepsi birbirleriyle ba─člant─▒l─▒ ve zafer i┼čin ┼čart olan olaylar.

( Edgar Davids) #15781

Antman and the wasp Spoiler. Snap s─▒ras─▒nda Ant-ManÔÇÖin Quantum Realm i├žinde olmas─▒.

(GENERAL) #15782

Yukaridaki sebebler silsilesi
Gamoranin ├Âl├╝m├╝
Star lordun aptalligi
Tonynin olmek uzerine olmasi
Strange tasi vermesi
Visionin zaman tasi sayesinde geri gelip zihin tasinin alinmasi
Snap
Spideynin tonynin kollarinda ├Âlmesi
Bucknin capin gozlerinde ├Âlmesi
Furnin captain marveli cagirmasi
Antmanin kuantum aleminde sikismasi