Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Martha Kemal) #15783

Burada bir ├želi┼čki yok bence. Biri geni┼č zamanda geli┼čen bir duygusal tepki, di─čeri sava┼č esnas─▒ndaki stres an─▒. Konu┼čabilmeyi hen├╝z ├ž├Âzm├╝┼č bir yarat─▒k duygusal tepkiler verebilir ama ├Âzellikle en ├Âfkeli oldu─ču anda eski sava┼člar─▒yla bir k─▒yasa gidemez. Hatta ├Âfkeli bir insan bile yapamayabilir bunu Hulk hi├ž yapamaz bence.

(fza) #15784

Ben ├Âyle d├╝┼č├╝nm├╝yorum. ─░kisi de duygusal tepkiler bence.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #15785

(Enes Çelik) #15786

Bu extended ya da blu-ray versiyonlar─▒n─▒ ÔÇťba┼čkaÔÇŁ yollardan bulmak m├╝mk├╝n m├╝ acaba

(fza) #15788

Bu filmin kamera arkas─▒n─▒ izlemeyi ├žok istiyorum.

@Exescen

Tigole iyidir, ekstralarla dolu torrentleri.

(an─▒l) #15789

Okurken soluk solu─ča kal─▒yorum her defas─▒nda Mehmet. Geberip gidecem san─▒r─▒m bi g├╝n.

(meta) #15790

Thanos neden ┼čimdi harekete ge├žti sorusunu yan─▒tlam─▒┼č RussoÔÇÖlar.

ThereÔÇÖs been a lot of discussion about why Thanos would wait until now to track down the Infinity Stones but it turns out that thereÔÇÖs a very good reason for that; he didnÔÇÖt know where the Soul Stone was. Without that, he would never be able to pull off his plan and it wasnÔÇÖt until Nebula attempted to kill him and confirmed that Gamora knew the location that he decided to start collecting them.

(Dovahkiin) #15791

Mant─▒kl─▒ ama eski teoriler daha iyiydi sanki.

(Hear me and rejoice) #15792

(Kid A) #15793

RussoÔÇÖlar Thanos StarkÔÇÖ─▒ Battle of New YorkÔÇÖtan dolay─▒ tan─▒yor demi┼č. Soul Stone ile bir alakas─▒ yokmu┼č.

(All the best memories are hers.) #15794

┼×u ThanosÔÇÖun motivasyonu hakk─▒nda ne diyecekler bakal─▒m.

(Eray | I can save the world alone) #15795

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #15796

Because you worth it

(Hakan) #15797

Kendisine o kadar hype g├Âz├╝yle bakmasam da duygusal sahnelerde duyguyu iyi aktar─▒yor. Kendi filminde de g├Â├ž├╝k alt─▒nda kal─▒p kurtulmaya ├žal─▒┼čt─▒─č─▒ sahnede ayn─▒ hissi ya┼čam─▒┼čt─▒m. ├çARES─░ZL─░K.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15798

┼×u zehirli oku bu kadar s─▒k payla┼čmay─▒n ci─čerimiz yetmiyor sonra.

(Berkant) #15799

Kendi filminde pek g├Âz├╝m tutmam─▒┼čt─▒ hatta aman aman bir performans sergiledi─čini hala d├╝┼č├╝nm├╝yorum ama bu sahnede ├Âzellikle do─ča├žlama oynad─▒─č─▒n─▒ ├Â─črendikten sonra sayg─▒m baya─č─▒ artt─▒.

(and this man a name) #15800

yalan yok ke┼čke bundan sonra spidey filmlerini russolar y├Ânetsin demi┼čtim.

(Hear me and rejoice) #15801

(meta) #15802

Bu ikisi ├želi┼čmeyebilir. New York sava┼č─▒ sonras─▒ kim oldu─čunu ├Â─črenmi┼č, ruh ta┼č─▒ sayesinde de ayr─▒nt─▒l─▒ tan─▒y─▒p sayg─▒ duymu┼č olmas─▒ daha akl─▒ma yat─▒yor benim.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15803

├çok ba┼čar─▒l─▒ olmam─▒┼č ama ├Ân├╝m├╝zdeki g├╝nlerde daha iyileri d├╝┼čecektir