Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Martha Kemal) #15804

Bu arada Thanos gibi bir karakteri bu kadar sempati toplayacak ┼čekilde yazmalar─▒ hem eser a├ž─▒s─▒ndan hem etik a├ž─▒s─▒ndan ho┼č de─čil. Antipati duydu─čumuz, hak vermek istemedi─čimiz, sadece salt mant─▒kla yakla┼čt─▒─č─▒m─▒zda hakl─▒ bulaca─č─▒m─▒z ve bundan m├╝mk├╝n oldu─čunca ka├ž─▒nd─▒─č─▒m─▒z bir karakter olmas─▒ eserin kalitesi a├ž─▒s─▒ndan da, etik a├ž─▒s─▒ndan da daha iyi bir tercih ve daha do─čru bir hareket olurdu bana kal─▒rsa. Ama bug├╝n Hitlerin mezar─▒na s─▒├ž─▒l─▒rken, ThanosÔÇÖun minimum bir reddit dolusu m├╝ridi var. Minimum. Soyk─▒r─▒c─▒dan bir pop-k├╝lt├╝r ikonu yaratt─▒lar resmen. Film ├ž─▒kmadan ├Ânce bile b├Âyleydi.
Ama evet, adam─▒ ben de ├žok seviyorum.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15805

ÔÇťAdam kazand─▒ÔÇŁ

(Martha Kemal) #15806

Pislik yap─▒p editleyeyim mi ┼čimdi o kelimeyi:d

(evethearteyes) #15807

Of Cennet Mahallesi seviyesinde bir pislik

(Martha Kemal) #15808

Cennet mahallesine laf m─▒ ettin sen gel bakim buraya

(buzlulimonata) #15809

Bu ikisinin ayn─▒ ┼čekilde/ciddiyette ele al─▒nd─▒─č─▒n─▒ sanm─▒yorum

(Enes Çelik) #15810

Abi ben adam─▒ baya baya hakl─▒ buluyorum ya. ─░nsanl─▒─ča genel olarak ho┼č g├Âzle bakm─▒yor olu┼čum etkili olabilir ama Hitler ile alakas─▒ oldu─čunu sanm─▒yorum. Hitler kendi ─▒rk─▒n─▒ ├╝st├╝n g├Âr├╝yordu ve belli bir ─▒rka kar┼č─▒ soy k─▒rd─▒. Thanos ayr─▒m yapmadan k─▒rd─▒ o soyu.

WhatÔÇÖs that again?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15811

Erkek adam dedi─čin,

-─░┼č adam─▒ olacak
-Kendine metalden z─▒rhlar yapacak
-Sekreteriyle birlikte olacak
-Binba┼č─▒yla kanka olacak
-ThanosÔÇÖtan dayak yiyecek

resim

(─░kbal Kartal) #15812

Biz adam de─čil miyiz?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15813

Tamam be karde┼čim erkek adam dedi─čin muhitteki nickini Edward_Nygma yapar mutlu musun ┼čimdi

(─░kbal Kartal) #15814

De─čilsin demeni beklerdim,┼ča┼čk─▒n─▒m. Eyvallah Tinkivinki bey

(Martha Kemal) #15815

Soyk─▒r─▒m yapan biri sempati duyulacak ┼čekilde yaz─▒lm─▒┼č? Hem de az buz de─čil baya en sevilen pop-k├╝lt├╝r ├Âgelerinin ba┼č─▒nda karakter belki de. Evet ├žo─čumuz soyk─▒r─▒m yapt─▒─č─▒ i├žin sempati duymuyor, hatta baz─▒lar─▒ onun i├žin de sempati duyuyor. Sonu├žta adam─▒ seviyoruz. "─░yi bir Villain"dan fazlas─▒ oldu ├žo─ču ki┼či i├žin. Muhakkak ki ThanosÔÇÖdan daha iyi villainÔÇÖlar yaz─▒ld─▒ ama neredeyse hi├žbiri Thanos kadar birden fazla a├ž─▒dan benimsenmedi, ba─č─▒rlara bas─▒lmad─▒.

(Enes Çelik) #15816

Valla ben tam da bu sebepten sempati duyuyorum. Adam hakl─▒ ├ž├╝nk├╝ :smile:

(Martha Kemal) #15817

MCUÔÇÖda ya┼č─▒yorsan hakl─▒. ├ç├╝nk├╝ MCUÔÇÖda ya┼č─▒yorsan i┼če yar─▒yor.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15818

Hoaydaaa, sen ne zaman benim offensive davrand─▒─č─▒m─▒ g├Ârd├╝n

(─░kbal Kartal) #15819

G├Ârmedim,yalan yok ama Emir ortalarda de─čilken birilerinin a├ž─▒─č─▒ kapatmas─▒ laz─▒m

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15820

O ki┼či ben olmayaca─č─▒m dostum.

(Martha Kemal) #15821

Allah─▒m bu nas─▒l k├╝f├╝r orijinalini unuttumjshdvsvs

(Kid A) #15822

S─▒k─▒nt─▒ yok, Rodley var.

(Martha Kemal) #15823

:cry: