Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Can ) #15824

Kanala kayyum atanmal─▒.

(Kid A) #15825

Ya ben buna neden bu kadar g├╝ld├╝m asdafdafdasd.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15826

ÔÇťKaptan Amerika oluyor Siktir AmerikaÔÇŁ k─▒sm─▒nda fena yar─▒ld─▒m, g├╝zel olmu┼č video.

(Berkant) #15827

Bu ba┼čyap─▒t─▒ tekrardan izledim ve 2. kere mest oldum. Sinemas─▒na gitti─čim g├╝nden beri heyecan─▒m ka├žmas─▒n diye bug├╝ne kadar hi├žbir sahnesini sinema ├žekimi izlememi┼čtim. Abi ne g├╝zel film yapm─▒┼čs─▒n─▒z siz ya.
MCU :heart:Ben

(Enes Çelik) #15828

Filmler ve filimler i┼člerini ├žok seviyorum ya harika olmu┼č yine :joy:

(All the best memories are hers.) #15829

S├Âzde ÔÇśÔÇśparodi buÔÇÖÔÇÖ diyip bu i┼čin i├žinden kurtulmaya ├žal─▒┼č─▒yorlar ama alttan alttan film incelemesi yapt─▒klar─▒ ├žok bariz. Ben bu kanal─▒n hatas─▒n─▒ kabul ettiklerini kolay kolay g├Ârmedim

(Dilay) #15830

Filme gitmeyen bir arkada┼č─▒mla ikinciye gitmi┼čtim ve ├žok s─▒k─▒lm─▒┼čt─▒m ben ya. Oysaki ilk izledi─čimde ├žok heyecanl─▒yd─▒m, salonda alk─▒┼člar kopuyordu, aram─▒zda toplan─▒p yine izleyelim diyorduk, ama yine izleyince vallahi uyuyas─▒m gelmi┼čti. ThorÔÇÖun WakandaÔÇÖya geldi─či yer d─▒┼č─▒nda co┼čamam─▒┼čt─▒m resmen. Yine de denerim evde izlemeyi, baya─č─▒ zaman ge├žti sonu├žta ├╝zerinden.

(Hear me and rejoice) #15831

whatt

(an─▒l) #15832

IllimunatiÔÇÖye al─▒rlar art─▒k ShuriÔÇÖyi :smiley: ┼×aka maka MCUÔÇÖda en ├žok g├Ârmek istedi─čim olu┼čumlardan biri Illuminati benim. Tabii ┼č├Âyle orijinal kadroyla g├Ârmek daha g├╝zel olur (ShuriÔÇÖyi falan kar─▒┼čt─▒rmadan) her ne kadar Reed Richards, Prof. X ve Black Bolt daha buralarda g├Âz├╝kmese de. Namor da MarvelÔÇÖ─▒n elinde diye biliyorum zaten.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #15833

Eski haber bu BP ├ž─▒kaca─č─▒ zaman s├Âylenmi┼čti.

(ÔÇťE─čer benden sayg─▒ bekliyorsan─▒z sa├žmalayan sayg─▒ falan yok bende") #15834

(Berkant) #15835

┼×u Wakanda sava┼č─▒na neden zay─▒f diyorlar anlam─▒yorum. G├Ârsellik ├╝st d├╝zeydi. Karakterlerin aras─▒ndaki etkile┼čimler aras─▒ndaki s─▒cakl─▒k ├žok g├╝zel hissediliyordu. Thor indikten sonra sahne seviye atlad─▒ resmen. Thanos devreye girdikten sonra duygusall─▒k ve gerilim a┼č─▒r─▒ y├╝kselmi┼čti. Bizimkileri kullanarak bir g├╝zel yerleri s├╝p├╝rm├╝┼čt├╝. Sinemada inan─▒lmaz co┼čmu┼čtum tekrar izleyince de ayn─▒s─▒ oldu :slight_smile:

(─░kbal Kartal) #15836

Ben daha ├Ânce de s├Âylemi┼čtim,benim i├žin Wakanda sava┼č─▒ > Titan d├Âv├╝┼č├╝

(Berkant) #15837

Benim i├žin ikisi de e┼čit seviyede :slight_smile:

(─░kbal Kartal) #15838

Yani Titan d├Âv├╝┼č├╝ da ├žok iyi tabi ama Thor :heart:

(Berkant) #15839

ThorÔÇÖun ini┼či zaten filmin en iyi sahnesi. M├╝kemmeldi ya :heart_eyes:

(All the best memories are hers.) #15840

Wakanda sava┼č─▒ bence de fazla g├Âm├╝ld├╝ ama Titan sava┼č─▒n─▒ daha iyi yapan ┼čeyler var. Uyum i├žinde 7 ki┼či 1 TitanÔÇÖ─▒ devirmeye ├žal─▒┼č─▒yor ve Strange ile StarkÔÇÖ─▒n korkusuzca elinde 4 ta┼č olan TitanÔÇÖa var─▒yla yo─čuyla sald─▒rmas─▒n─▒ izliyoruz. Wakanda sava┼č─▒ Thor ile co┼čtu ama ThorÔÇÖu bir daha etlin olarak pek g├Âremedik ki? Baltas─▒n─▒ savurdu eyvallah da d├╝┼čman b├╝y├╝k hissetirmiyor. Marvel Future FightÔÇÖ─▒n herhangi bir b├Âl├╝m├╝ gibi geldi bana. Ke┼čke ThorÔÇÖu olaylara dahil olduktan sonra daha etkin g├Ârebilseydik. ┼×u an memnunum bence hala zirve k─▒s─▒m ThorÔÇÖun geli┼či

(Berkay K├╝├ž├╝k) #15841

Wakanda sava┼č─▒n─▒ olduk├ža k├Ât├╝ buluyorum her a├ž─▒dan Titan sava┼č─▒ ├žok daha ├Ânce benim i├žin. Titan sava┼č─▒n─▒n efektleri g├Âz├╝me biraz batm─▒┼čt─▒ 3D izlerken. TitanÔÇÖdaki sava┼č─▒n kareografileri tatmin edici olsada Thanos vs Dr. Strange d─▒┼č─▒nda hayal etti─čimden biraz uzakt─▒. ThanosÔÇÖun ta┼člar─▒ kullan─▒m ┼čeklini be─čenmedim mesela. Daha yarat─▒c─▒ ya da ├žizgi roman esteti─činde ┼čeyler g├Ârsek isterdim.

(Martha Kemal) #15842

ThanosÔÇÖun Titana d├╝md├╝z y├╝r├╝yerek giri┼či>>>>>>>>ThorÔÇÖun Wakandaya giri┼či+CapÔÇÖin Tren istasyonunda belirmesi.

(Can) #15843

Wakanda sava┼č─▒ beklenenin alt─▒ndayd─▒ sadece. ├çok d├╝z bir sava┼čt─▒ bana kal─▒rsa. Kalk─▒p Wakanda gibi bir yerde sava┼č yap─▒yorsun WakandaÔÇÖn─▒n potansiyelini bile d├╝zg├╝n yans─▒tm─▒yorsun. Benim i├žin Titan sava┼č─▒ > Wakanda sava┼č─▒. Bunun nedeni fragmanlarda bize WakandaÔÇÖda ├žok epik bir sava┼č olacak gibi g├Âsterdiler. Ama filmde o epiklik TitanÔÇÖda vard─▒. Thor ke┼čke ├žeki├ž ile TitanÔÇÖa gelseydi ya. Epikli─če epiklik katard─▒.