Avengers: Infinity War Kulesi ­čĹż

(Hear me and rejoice) #15844

┼×uan serbest red skull

(Martha Kemal) #15845

D├╝ped├╝z Dabbe ├žekmi┼čler aq

(Berkant) #15846

VisionÔÇÖa arkadan m─▒zrak saplad─▒klar─▒ sahnede kalbim ├ž─▒km─▒┼čt─▒ bu sahne kesilmemi┼č olsayd─▒ iyice kafay─▒ yerdim.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15847

ThanosÔÇÖun WakandaÔÇÖya giri┼či > hepsi

(­čöź) #15848

Eh ├ž├╝┼č art─▒k bune ya ? silinirmi aq bu sahne ? balkonda izledim onda bile t─▒rst─▒m, sinemada izlesem koltu─ču s─▒kmaktan y─▒rtard─▒m herhalde.

(meta) #15849

Fazla iyi oldu diye kesmi┼čler san─▒r─▒m.

(evethearteyes) #15850

Wakanda sava┼č─▒n─▒n ThorÔÇÖun geli┼či d─▒┼č─▒nda dikkat ├žekici hi├žbir yan─▒ yok benim i├žin. ThorÔÇÖun geli┼čine ├žok ├Âzendikleri i├žin ge├ži┼čtirilmi┼č gibiydi ├Âncesi. M├╝zikler de ├žok s─▒radand─▒.

(Hakan) #15851

(Kid A) #15852

Al─▒n size ─░ll├╝minati.

(ahmet kara) #15853

(Enes Çelik) #15854

Thor sahnesi hari├ž wakanda sava┼č─▒n─▒n hi├žbir numaras─▒ yoktu ki. Hatta o sava┼č─▒n olmas─▒ bile birka├ž a├ž─▒dan gereksizdi. Sadece bi meydan sava┼č─▒m─▒z olsun, bi de wakanda g├Âsterelim diye yap─▒lm─▒┼č gibiydi.

(Hear me and rejoice) #15855

Black pantherin kendi filminde ki wakanda sava┼č─▒ bile daha iyidi.Thor hari├ž ├ž├Âp niteli─činde o sava┼č.Sava┼č bile denemez hatta bir ┼čey g├Âremiyoruz pek 2-3dk anca

(Arda ) #15856

Yok gari

(Hear me and rejoice) #15857

─░lk izlemeden once beklentim ├žok y├╝ksekti o sava┼č ile ilgili.Sonu├ž rezalet :smile: hi├ž memnun etmedi ├žok t─▒rtd─▒
Titan savasi da bir o kadar mukemmeldi

(GENERAL) #15858

Wakanda savasinda hulk olsaydi o zaman cok farkli olurdu

(Hear me and rejoice) #15859

Hayal kirikligiydi yani cop tabiri agir oldu da :D.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15860

M├╝kemmel olmu┼č ya, t├╝yler dikenÔÇŽ

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #15861

(Denizcan Sel) #15862

Bucky sen nas─▒l bir krals─▒n yaÔÇŽ

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #15863

Umar─▒m 4. Fazda Wanda ile birlikte ├Ânemi daha da artan karakterlerden biri olur, son 2 filmdir RogersÔÇÖ─▒n g├Âlgesinde tak─▒lmas─▒ pek ho┼čuma gitmedi.