Aylık Sinema Aboneliği: Sinemia!

(Serdar Kuş) #1

Sevgili Geek'ler.
Bizim gibiler için düşünülmüş ve benim de gün itibariyle kullanmaya başladığım bir sinema abonelik sisteminden bahsedeceğim size. 2-3 bilet parasına istediğiniz salonlarda 30 film izleyebilirsiniz.
Site adresi

Sistem hakkında edindiğim tecrübe, inceleme yazısı.

( kizilaslan) #2

59 lira iki sinema bileti parası mı (!) bursa merkezde yaşıyorum benim 6 sinema bileti param bi ayda vizyonda zate 6 film oluyo benim izleyeceğim, hepsine gitsem 60 tl yine aynı hesap bu sistemin bana ne faydası var anlayabilmiş değilim hatta yoğun zamanlar da daha zararlı.

(Serdar Kuş) #3

Evet haklısın (: Ben istanbul u referans alarak hesapladım. Burda 20 lira.

(aytacesmebasi) #4

http://webrazzi.com/2015/12/30/ozel-sinema-kulubu-sinemia-aslanoba-capitaldan-yatirim-aldi/

Özel sinema kulübü Sinemia, Aslanoba Capital’dan yatırım aldı. Borsa İstanbul Özel Pazar üzerinden gerçekleşen ve 30 Aralık sabahı düzenlenen gong töreniyle duyurulan yatırımın miktarı açıklanmadı. Ancak bize ulaşan bilgiler Sinemia’nın ilk yatırımı olma özelliğindeki turla Aslanoba Capital Sinemia’ya yüzde 20 oranında ortak olduğu yönünde.

(Mehmet Ferhan Meraler) #5

2 ay önce abonelik isteği yolladım hala gelecek

(Arda) #6

Cepteteb kredi kartı ile ortak bir kampanya başlatmışlar. Şöyle görebilirsiniz. Bu haliyle daha da avantajlı olur sanırım. Ben de Bursa için düşünüyorum; Cinemaximum 12, Cinetech 8 olsa (haftaiçi ama sanırım), 6 aylık alsam (ayda 47 tl), yine dev bir avantaj sağlamıyor. İstanbullular yumulsun :smile:

(Mert Çetli) #7

Bu aboneliğin avantaj ve dezavantajları neler hakkında daha fazla bilgisi olan varsa biraz anlatabilir mi almayı düşünüyorum ama sistemi hakkında pek bilgi sahibi değilim

(meta) #8

Kaçak hayatım sona erdi, bayram indirimden de faydalanıp üyeliği aldım :pensive:

(Mustafa Burak Sarılar) #9

Bana bayağı uzun süre sonra davet göndermişlerdi. Hemen üyeliğimi başlatmıştım. Ama kart 1 ayda elime geçince bütün para yandı gitti. Önermem.

(meta) #10

Hadi ya:/ 2-3 iş günü içinde ulaşır, bir de ulaşınca üyelik başlayacak zaten dediler bana.

(Taylor Swift Fanboi) #11

Bende bir hafta içinde üyeliğimi yenileteceğim. Sık sinemaya gidenler için çok güzel bir şey.

(Mustafa Burak Sarılar) #12

Valla benim başıma geldi ama senin başına gelir mi bilemem. Bu tür riskler var diye söyledim. Ama sen illa alacağım diyorsan bir dene şansını.
Bir de biraz kargonun acizliği var benim olayda. 2 Hafta kargo yüzünden aksadı. Adamlar geliyorlar, evde olmamıza rağmen evde yoktunuz diyorlar, şubeye götürüyorlar kargoyu. Sonradan öğrendim ki 2 hafta boşuna beklemişim.

(Yılmazhan DEMİR) #13

Benim haftada 3-4 filme gittiğim oluyor, ilgimi çekiyor sistem ama çok fazla kötü yorum okudum, iyi yorumların kaynağı sağlıklı gelmedi şimdilik sonuç olarak pek kararsızım

(meta) #14

Başvurduktan 3-4 gün sonra, salı günü elime ulaştı kart. Bugün de ilk kez kullandım. Oldukça kolay ve kullanışlı geldi bana.

Geekmuhit Film Kulübü :clapper:
(canan) #15

Davet mi gerekiyor şimdi?Facebook ve linkedin kullanmıyorum ben ama ya :confused: açtırtmasınlar :frowning:

(meta) #16

Facebook gerekiyor galiba :l Davet linki gerekiyorsa şunu kullanabilirsin, benim de işime yarıyor :grin:

https://www.sinemia.com/R/1BB403F8

(canan) #17

tüh bi hesap açayım madem :confused: teşekkürler

(.) #18

Bazı özel günlerde başvurudan birkaç dakika sonra davet geliyor. 30 Ağustos'ta hem indirim vermişlerdi, hem de davet hemen gelmişti. Tabii para olmayınca alamadım ben. Şimdi de sürekli mail atıp duruyorlar da yine çok para :sweat_smile:

(Burak ) #19

Sinemia sonunda bize kazığını atmayı başardı. Artık IMAX, 4DX, D-BOX gibi hesapta yeni teknolojileri (IMAX kaç senedir var) ayda bir kere izleme hakkına sahimişiz. 6 haziran itibariyle güncelleme gelmiş. Satarken herşey dahil diye sattılar şerefsizler.

Önümüzdeki günlerde iki haftada bir IMAX film geliyor. Mumya, Transformers, Spiderman, Dunkirk gibi. 16'sında Alien'e gittiğimiz için bugün Karayip Korsanlarına gidemedik. Spiderman'e gidersek Dukirk'e gidemiycez mesela. Saf adilik yaptıkları.

(Emre Civelekoğlu) #20

Aynısını bugün yaşadım. Mummy filmine giremedim diye tekrar WW'a girdim arayıp itiraz edelim ya da toplu bir dilekçe vs. oluşturalım bu ne demek ya 6 aylık üyeliğim var 4 ayı falan kaldı özellikle bu önümüzdeki bir kaç ayda çıkacak filmler için aldım bu üyeliği Akasya'ya gittim telefonu açıp bileti alayım dedim sinirden hala başım ağrıyor. Bir de karne günü olduğunu unuttum mahşer kalabalığında sıra bekledim.