Aylık Sinema Aboneliği: Sinemia!

(Yılmazhan DEMİR) #21

Benim imax salona yolum düşmüyor bir türlü ama itici bir durum, kafamda şöyle bir ek soru var şu yeni çıkan 270 derecede bizim kart geçerli midir?

(Emre Civelekoğlu) #22

Ayda 1 evet. Mail attım dedikleri "Firmamız kampanya detaylarını sebep gözetmeksizin değiştirme hakkına sahiptir." Yani her yerde olduğu gibi böyle kuruluşlar da bizi yolmak için her şeyi yapıyorlar.

(Burak Temizsoy ) #23

Ben mail atıp şikayet bildiriyorum. İşte geri dönüşünüz bizim için önemli yetkililere iletiyoruz vs diye sallıyorlar ama bilemem. Belki kullanıcılar daha fazla şikayette bulunursa olabilir. Bunu geekyapar kanalda arkadaşlara söyletemezmiyiz? Bayağı izlenen takip edilen bir kanal sonuçta. Donanım forumda da yazdım ben şikayetler artmaya başladı. Ekşiyi falan da devreye sokmak lazım. Böyle olursa ben yenilemem üyeliği bitince

(Yılmazhan DEMİR) #24

Beni de şu biletin fotoğrafını yükleme işi sinir ediyor, ama bildirdik diye cevapladılar şikayetimi belirttiğiniz gibi. 6 ayda 70 filme gitmişim tanesi 3.75 falan geldi fazlada kurcalamıyorum o yüzden :smiley:

(Yuso) #25

kullanan varmı arkadaşlar ben mart gibi başlatmayı düşünüyorum abonelik yaz sonuna kadar beklediğim ve her ay 2-3 filme gideceğim aylar olacak daha karlı oluyor sanırım birde aynı filme 2-3 kere gidebiliyormuyuz mesela infinity wara 5 kere gideceğim diyelim gidebilirmiyim :smiley: sinemia aboneliğim dahilinde

(Burak Temizsoy ) #26

Benim bir sene oldu sanırım. Öcelikle IMAX 4DX vs yeni teknolojilere ayda bir kere gidebildiğini bil. Şerefsizler bunu sanki yenilik gibi lanse ediyorlar ama eskiden böyle bir sınır yoktu. Aynı filme 3 defa gidebiliyorsun. Takvimleri araştır ayda 3 filmi aşmam dersen ayda 3 filmlik olanı al daha hesaplı. Mesela Şubatta ben 3 filmi zor çıkarıyorum. Bir de ileri tarihli bilet alma olayı ile gideceğin filmi internetten alırsan cinemaximumlarda hediye bilet için puan kazanmaya devam edebilirsin. (o da haftada bir) Gişeden alımda puan kazandırmıyor. Bu puan neye yarar? Bir ayda iki IMAX gelirse diye hediye bilet puanı biriktirmeye. (10 puana 1 IMAX)

(Yuso) #27

Genelde ilk bahar ve yaz aylarında giderim en çok sinemaya 6 aylık düşünüyorum şuan abonelik birde aynı filmemi 3 kez gidebilme sınırı var yoksa her ay 3 film sinirimi

(Barış Kaygısız) #28

Toplam 3 film. Istersen 3ünü de aynı filme göm ister farklı farklı. Ben 9 aylık ayda 3 film almıştım 23x9 liradan. Özellikle İstanbul’da aşırı hesaplı oluyor. 60-70 verecegime 23 vermiş oluyorum. Düzenli gidiyorsanız almamazlik etmeyin.

(Burak Temizsoy ) #29

Aynı filme 3 defa gidebilirsin. Her ay 3 film ayrı bir olay premiumdan daha ucuz.

(Yuso) #30

güzelmiş infinity wara en az 5 kez gitmeyi planladım kafamda çünkü :smiley: üstüne deadpool 2 antman wasp jurassic wordu katınca bol bol kullanıcam aboneliği :slight_smile:

(BİLMİYORUM!!!) #31

İndirimler ne zmn olur tahminen!? Şuanki indirim de güzel ama biraz daha zorlamak istiyorum…

(Yuso) #32

Kullanan varmı arkadaşlar önümüzdeki hafta almayı düşünüyorum sınırsız abonelik ile.İleri tarihe bilet alınıyor yazıyor sitesinde de emin olamadım tam burada öyle bilet alan varmı hiç 1-2 hafta sonrasına veya 2-3 gün sonrasına sinemia kartı ile.Mağlum mayıs ayı dolu dolu geçecek ardından haziranda da büyük filmler var en az 2-3 ay kullanmayı düşünüyorum

(meta) #33

Ben kullanıyorum fakat kullanan başka kişilerden de duyduğum kadarı ile süreç çok farklı işleyebiliyor. Mesela geçen sene 4-5 filme hiçbir sorun yaşamadan ileri tarihli bilet almıştım fakat geçen ay bir film için aynı işlemi yaptığımda bileti aldığım sinema sitesi tam alım gerçekleşirken hata verdi, daha sonra birkaç saat uğraşmak, farklı farklı yerleri aramak zorunda kaldım hakkımın yanmaması için. 2 hafta önce de tekrar aynı şey başıma geldi. Bu sefer daha kısa sürede çözüldü. Bir de ileri tarihli bilet alma hakkı her hafta 1 biletti yanlış hatırlamıyorsam, onu da dikkate al.

Bununla birlikte, aynı gün için bilet alırken gişede şimdiye kadar hiç problem yaşamadım. O konuda haklarını vermem gerek.

Yani diyeceğim; eğer ileri tarihli bilet almak önceliğin ise iyi düşün, iyi araştır ona göre karar ver. Biletini genellikle gişeden alıyorsan, sinemaya sık giden biri isen kesinlikle öneririm.

(Yuso) #34

Peki bilet alırken süreç nasıl işliyor sinemia appi ilemi geçiyoruz gişeden.Bir sorum daha var her gün istersem sinemaya gidebilirmiyim premium sinemalar hariç sınırsız aboneliği için de ve aynı filme şu kadar gidebilirsin gibi bir limit varmı çok soru sordum ama :grin:

(meta) #35

Gişenin yakınındayken uygulamaya giriyorsun, hangi filme gideceğini seçtiğinde ya sana pnr kodu veriyor, ya da bilet parasını sinemia kartına yüklüyor. Sinema salonuna göre değişiyor bu. IMAX ve diğer VIP salonlar hariç sınır yok diye biliyorum. IMAX de eskiden sınırsızdı fakat ayda 1’e düşürdüler.

(Yuso) #36

Çok faydalı oldu bilgiler teşekkür ederim.Alıcam kartı kesin haftaya aboneliği de sınırsız olarak başlatıcam infinity war için özel 36 tldi sanırsam aylık çok iyi bence fiyat normal 70 tl olsa bile iyi bir bilet 12-15 tl arası olmuş zaten

(meta) #37

İndirim var sanırım şu sıralar, fiyatlar benim aldığım zamankinden daha ucuz. Eğer üye başka bir tanıdığın yoksa şuradan üye olabilirsin:

Hem linkten üye olanın, hem de link sahibinin hesabına 10 lira yüklüyorlarmış :grimacing:

(Yuso) #38

1 aylık aldım üyelik sınırsız olandan.Kötü yorumlar da gördüm korktum biraz.O yüzden 1 aylık aldım denemek için hem.Sorun yaşayan da çokmuş sistemle ilgili

(The Godwoken) #39

Kart eline ulaşıp kullandıktan sonra deneyimlerini gönder, faydalanalım.

(Ömer Katipoğlu) #40

24 aylık abonelik 1 aylık abonelikten daha mı ucuz yoksa ben mi körüm? Şimdi 70 tl verip 24 ay boyunca istediğim kadar filme gidiebiliyorum + ayda bir Imax/4DX izleyebiliyorum öyle mi? Eğer öyleyse düşünmeden alırım