Aylık Sinema Aboneliği: Sinemia!

(Yuso) #41

1 yıllık sınırsız abonelik indirim koduya 480 tl oluyor.Ben aylık 70 tl sandım ama toptan tüm yıllığı istiyor 1 yıllık abonelik için o kötü mesela.Diğer abonelik sistemlerin de aylık aylık çekiyor netflix origin acces gibi
@Aybrk geldiği gibi kullanıcam.Ardından yazıcam buraya ben de merak ediyorum sistemi akla basit geliyor ama yanlış seans falan seçince o günkü hakkın gidiyormuş gibi şeyler varmış bakalım

(Why do we fall, Bruce?) #42

Ben de mayısta çıkacak filmler için ayda 3 tane olandan aldım. Henüz kart elime geçmedi.

(meta) #43

İleri tarihli olan için seans saatini kesinlikle doğru girmek lazım fakat günlük güncel alımlarda seans seçilmiyor uygulamada, film seçiliyor. Ayrıca seçtiğini, gişeden bileti almadığın takdirde iptal edebiliyorsun yarım saat içinde.

(Mehmet Can) #44

İptal edilse de o günlük hakkını geri kazanmıyor ama onu belirtelim.

(Yuso) #45

Dikkatli secmek lazim gisede de bi gerilim yasiyicaz kullanirken bu sistemi :smiley:

(Mehmet Can) #46

Yok çok kolay bir sistem. Sadece salona gelince alırsan daha iyi olur. Nadir de olsa olmayan bir film varmış gibi gözükebiliyor programın seans listesinde. Ya da sinema salonunun kendi sitesinden bakabilirsin.

(meta) #47

Kazanmıyor mu? Ben 4-5 defa iptal edip tekrar başka filme bilet almıştım geçen sene. Değişti mi acaba?

(Mehmet Can) #48

Ben birkaç ay önce iptal ettim “İptal etsen de günlük hakkın geri gelmeyecek.” tarzı bir uyarı vermişti. O uyarıdan sonra tekrar almayı denemedim.

(Yuso) #49

Sikayetler de en cok o iptal edilen biletlerle alakali iptal edilince o gun alinamiyormus bidaha

(meta) #50

Sanırım ben canlı yardımdan iptal etmiştim, o zamanlar iptal seçeneği ana menüde yoktu. Yanlış filmi veya seans türünü seçtim dediğimde, yeni hak verilmişti bana. Belki ayrıca yazmak gerekiyordur.

(Yuso) #51

Bu sistemin turkiye de baska alternatifi yok degil mi.Abd de birden fazla varmis sanirim boyle abonelikli sinema karti sistemleri

(Mehmet Can) #52

Sonradan getirdikleri bir kısıtlama olabilir IMAX olayı gibi.

(Yuso) #53

1 gün de geldi kart aktive ettim şuan.Her şey güzel ama aynı filme 3 kere gidiliyormuş en fazla :frowning:

(Mehmet Can) #54

Böyle bir kural yoktu diye hatırlıyorum hangi paketi kullanıyorsun?

(Yuso) #55

Sinirsiz olan kart aktivasyonu yapmadan once okuyun diye bi yer vardi 8-9 tane madde var orada yaziyordu anlamadim bende sozde sinirsiz o zaman

(meta) #56

Aynı filme 3 kere gitme olayı vardı bayadır ya :l IW için di mi :grimacing:

(Yuso) #57

Evt :smiley: bi 5 kere gitmeyi dusunuyodum iw ye.Neyse artik deadpoola da 3 kere giderim soloya da.Hakkini vermek lazim aboneligin :grin:

(Why do we fall, Bruce?) #58

Arkadaşlar Play Store’daki resimlerde gösterilen sürüm ile indirilen sürüm aynı değil. Resimlerdeki sürümü nereden indirebilirim acaba? Link bulamadıysanız kaçıncı sürüm?

(Why do we fall, Bruce?) #59

Bilen yok muu?

(Why do we fall, Bruce?) #60

Aloooooooooooooooooo