BEN AFFLECK: Ürkütmeden BATMAN Rolünden Çıkmanın Yolunu Arıyorum

(Geekyapar) #1

Yazının tamamını okumak için: https://geekyapar.com/konular/film/ben-affleck-urkutmeden-batman-rolunden-cikmanin-yolunu-ariyorum/

Allah Allah? Ben Affleck’in Batman rolüyle olan kompleks ilişkisini anlamaya çalışmaktan vazgeçmenin eşiğindeyiz sevgili geek alemi. İlk etapta projeye fena istekli yaklaşan Affleck, Dawn of Justice sonrası biraz tadı kaçmış bir görüntü vermişti eşe dosta. Akabinde Warner Bros Zack Snyder’a bir üst akıl olarak yetkilendirdi kendisini. Solo Batman filmi çekeceği açıklandı. Peşi sıra vuku bulan olaylar…(Devamı)

(Hakan) #2

JL filminden sonra notunu vereceğim, Affleck reyiz.

(Varrrrya) #3

Uza.

(Burak) #4

Biz seni müzik kliplerinde Jennifer Lopez’in kalçasını öptüğün zamanlardan biliyoruz, seni bu noktaya biz çıkardık indirmesini de biliriz. Beğenmiyorsan yallah Affleck’ciğim hadi hiç uzatma.

(Mert Özden) #5

Ben Affleck iyi bir yönetmen, iyi bir senarist, iyi filmlerde rol almış bir oyuncu. Kariyerine baktığımızda, süper kahraman rollerinde şansı hiç yaver gitmedi. Hatta Batman rolünü kabul ettiğinden beri, özel hayatı da çöküntüye girdi. E filmlerin de herhangi bir ağırlığı olmadığı için, çıkmak istemesini anlayış ile karşılıyorum.

Bu laflar çok reklam kokuyordu zaten.

(İsmail Deniz Demirkan) #6

Önceden WB’un yönetmenlere çok karışmasına bağlıyordum Affleck’in gidiş gelişlerini ve yönetmenliği bırakmasını, geçenlerde WB açıklama yapınca “Vallahi rahat bırakacağız” diye herhalde durulur bu haberler dedim ama yine hortladı. Bakalım, eninde sonunda öğreniriz olanları ama cidden düşündürücü.

(Şanslı13) #7

Yahu adamlar daha ne yapsın? “Biz bu evreni çok kötü batıracağız!” diye basın açıklaması mı yapsın? Hala projeye olan inanç falan. Ortada eli yüzü düzgün bir film daha çıkmadı JL de belliki batacak… Ee?

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #8

Sevdiğim hiçbir sinemacının (tam yetki verilmesi durumu hariç) süper kahraman işine girmesini istemiyorum, kısır bir ortam orası. Affleck’in durumu daha da kötü, Batman olduğundan beri özgün işleri de özel hayatıda b.ka sardı. Affleck’in Batman’ini sevsekte salsın o da artık bu kadar bunaldıysa. Bize yeni ARGO’lar çeksin, Gone Baby Gone’lar yazsın.

(Beni unutmayın dostlar. Buralarda bi cizgidelisi vardı dersiniz...) #9

Affleck in en iyi çıkış yolunun Dick Grayson’un Batman olması sanırım. Daha iyi olabilir bence

(Uras Kurt) #10

ben affleck kadar görgüsüzünü görmedim. zaten JL ye 3 gün kalmış daha onun oynadığı ikinci filmi izlicez adam ben ayrılcam diyo kusruma bakmayın ama marvel ın filmleri onun için daha gelişmiş oluyo . Ben DC Fanboy um ama genelde marvel infinity çekerken bizim dc oyuncularla uğraşıyo Ben Afflecin kesin biyerleri kalkmış bence hiç uğraşmasınlar Afflec le . Ömercan ı getirsinler sözleşmeli oynatsınlar eeeeeee bu olduktan sonra geekyapar kesin Ömercan sayesinde 1 milyon olur bizde onu leğene sokarız. Basit abi benim kafa onlarda olsaydı şu an çoktaaaaan Ömercan ı leğene sokardık.

(Ertunç Doğan) #11

Ben affleck’in şuan en çok zoruna gittiği şey Matt reeves’in kendi senaryosunu çöpe atması+Batman olduğunda insanların her röportajda bunla alakalı konuşması ve benim bu 2 olay hakkındaki görüşüm hepsinin doğal olması Batman en popüler kahraman ve Matt reves ise yapıcağı filmin tamamen kendisine ait olmasını istiyor. Bana bu 2sinde ne yanlışlık var onu söyleyin. Her Batman rolünü alıcak kişi bir ağırlığı olduğunu bilmeli. Birde Batman olduktan sonra kişisel hayatında sorunlar yaşaması bizzat kendisinin suçu!!! Bunu Batman olmaya yoruyorsa benden ona mesaj şu:

Fizana kadar yolun var. Yallah

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #12

Yerine Scott Adkins! Böylece bol bol dublör izleme derdinden kurtulabiliriz.

(Ali) #13

Ya defolup gitsin. Ulan kaç yıllık ikonik bir karakter olan Batman’e yapılan muameleye bak.

-Gidiyorum
-Şaka şaka gitmiyorum
-Kesin gidiyorum
-Batman forever <3 <3 <3
-Ya bu sefer çıkacağım

Adam bizimle bildiğin dalga (sansür) geçiyor.

(Varrrrya) #14

Böyle bir şey yaptı mı knk <3 <3 <3’lı.

(Ali) #15

Yaptı kanka ben gördüm. Bide ergenler gibi kalp yapıyordu eliyle

(Jüpiterde'ki Baykuş) #16

Bu DCCU’n başına gelmeyen kalmadı ya,önce sen müthiş bir Superman ve Batman castı bul,bu iki karakteri bir filmde bir araya getir ama istenilen gişeyi sağlayama,sonrada evrendeki en oturmuş oyunculardan biri olan Ben Affleck’in de rolü bırakması ile gündeme gel.Oysaki ben çok seviyordum bu sinema evrenini, daha da uzun bir süre Affleck’i Batman olarak izlemek istiyordum, çok yazık oluyor :frowning: