Black Panther

(Gürkan) #1

Film 6 Temmuz 2018'de geliyor. Phase 3'ün en önemli filmlerinden biri olacak. Black Panther'ı Chadwick Boseman canlandıracak. Boseman bu rolü Civil War ve Infinity War'da da oynayacak. Şuanda bir çok yönetmenle görüşülüyor. Filmde ayrıca Andy Serkis'de Age of Ultron filmindeki Klaw rolünü tekrarlayacak. Black Panther karakteri Phase 3'de Doctor Strange ile birlikte beni en fazla heyecanlandıran karakter. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Geekmuhit! Yönetimine Söylemek İstediğiniz Bir Şey Var mı?
Inhumans Gezegeni
Muhit Kıraathanesi :coffee:
(Vito Scaletta) #2

Black Panther'i okumuş olan baksın, spoiler sayılır çünkü soracağım şey...
Black Panther şu kendine ait ülkesi olandı değil mi?

(Gürkan) #3

Aynen Wakanda. Wakanda oldukça zengin ve teknolojik bir ülkedir. Dışa kapalıdır. Vibranium çıkan tek ülkedir.

(Cem) #4

(Varrrrya) #5

Abi Spider-Man'in yeni filmi 2017'de.Ama onun başlığı yok bu filmin var :smiley:

(Tsuchigumo) #6

Bundan haber geliyor, ondan gelmiyor, gelmeye başlasın açılır :smile:

(Ersin Yılmaz) #7

Kostümünün de on numara olduğunu bi ben mi düşünüyorum?
Sabırsızlıkla bekliyorum.

(M) #8

Umuyorum doğru işlenir de Avengers'ın en havalı karakteri olur. Şu an takımda tam olarak öyle birine ihtiyaç var.

(K) #9

Filmin ana kötüsünün Andy Serkis olacabileceği söylentisi var.

(He served well) #10

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(Tsuchigumo) #11

Umarım olur, en büyük Black Panther villainlarından birini gösterip de ana villain yapmamak saçma olurdu, hazır kolunu da kestiler, göstersinler Klaw'ı :smile:

(SNIKT!) #12

Filmin büyük bir kısmı lütfen wakanda da geçsin.Thorda yapılan gibi ucundan asgard gösterip geçmesinler.Thor ilk duyrulduğunda thor görücem diye değil oha lan asgard acaba nasıl olacak diye heyecanlanmıştım.Wakandanın hem antik hemde teknolojik yapısını görmeyi cidden istiyorum

(Mehmet Can) #13

Bana da nedense konsept çizimlerden sonra fragmandaki kostüm çok kötü geldi. Kötü dediysem Cap'in Avengers'daki kostümü gibi diyeyim, sonra baktığımızda "Çok kötüymüş be" diyeceğiz sanki.

(Tsuchigumo) #14

Fragmanda detaylar gözükmediği için banada kötü geldi, ama konsept çizimlerinde harbiden çok iyi gözüküyor.

(Ege Gediksiz) #15

Film hakkında yeni gelişmeler şimdilik Daily Bugle konusundan devam etsin.

(Ege Gediksiz) #16

(Ozan Cem ) #17

(He served well) #18

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

(SDD) #19

(SDD) #20

filmde daha fazla görmek isteriz;