Black Panther

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #894

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #895

(fza) #896

Yok ya, bu Civil War maskesi.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #897

Evet öyleymiş.

(Umur) #898

images (4)

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #899

(fza) #900

Yani?

(Umut) #901

giphy

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #902

Haklısın yani

(fza) #903

İlk günden beri diyorum: Panter değil de maymun maskesi gibi duruyor.

(Umur) #904

Evet, bu kadar yakından görünce ben de beğenmedim. Bu neymiş ya :frowning:

(Serkan of İzmir) #905

Bunu hangi cosplayer yapmış ya :DDD

(meta) #906

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #907

(fza) #908

Black Panther karakteri, Captain America: Civil War filminde gözleri beyaz bir maske takmaktadır. Black Panther’in kendi solo filminde taktığı maskesinin gözlerini açık tutan MARVEL, BU KARARIYLA NE YAPMAKTADIR, NE YAPMAK İSTEMEKTEDİR!!!??

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #909

bence çok teknolojik olmasının yanında eski kültürlerini anımsatmasını sağlayan bir sebep de olur bu tarz tasarlamak… düşününce bana bunu çağrıştırdı… evet o karizması kesinlikle yok, ama beni çok da rahatsız etmiyor artık ya… alıştım.

(Denizcan Sel) #910

Değil mi ya? Bunu bir ben diyorum sanırdım. Winter Soldier’'daki karizmatik Bucky nerde Cıvıl War daki tombul nerde?

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #911

acaba artık winter soldier olmadığından; maske, göz kısmını boyama gibi şeyler olmadığı için olmasın?

(anon17803553) #912

Winter Soldier’da Bucky aktif olarak Hydra için çalışıyordu ve filmin sonunda bildiğin gibi Hydra yıkılınca Bucky boşta kaldı. O yüzden boşta kaldığı süre boyunca Bucky’nin kendini salmış olmasını bekleriz, o hafif kilolu hali normal yani.

(Denizcan Sel) #913

İlk zamanlar bende kendimi bu şekilde avutuyordum. Bucky günümüzde kaçak halde yaşarken şişman olmasına okeyim. Bucky yi 1991 de Howard ve Maria ya suikast için uyandırdıkları sahneyi hatırla. Adamın demir degil de diğer kolunda o kadar çok yağ, tombulluk var ki omuz boğumu gözükmüyor dirty bulk bile bunun yanında define kalır. Hani oyuncu kilo falan aldı günümüz sahneleri çekmek için okey, bari aldığı kiloyu flashback sahnelerinde CGI ile kapatın