Black Panther

(and this man a name) #934

russoların garip tweetlerine benzedi

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #935

göz kısmı dışında nefis duruyor işte, ben katılmıyorum kostüm kısmına… elbette daha iyisi kesinlikle olmalıydı. ama kötü diyemem…

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #936

Filmde nasıl gözükeceğine bağlı. 1 ay kala tv spotlar çıkar orada efektleri tamamlanmış halde görürüz. Ona göre yorum yaparım. Çıplak gözün iğrençliğini hiçbir şey kurtaramaz ama.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #937

(fza) #938

Çoğunlukla son görseldeki gibi durur inşallah.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #939

Açılış haftasında 90-100 milyon dolar hasılat yapacağı tahmin ediliyor.
http://pro.boxoffice.com/long-range-forecast-black-panther/

(y) #940

yeterli solo filmleri için marvelin doctor strangede 94 milyon ile açılmıştı yanlış hatırlamıyorsam gişe sonunda ise 700m yapabilir panther potansiyeli var civil wardan sonra seveni arttı benim gibi.Yine 2 kez gideceğim her marvel filmine gittiğim gibi çok seversem 3. gelebilir belki :smiley:

(Denizcan Sel) #941

Son görsel de iyi değil de işte, gözleri var en azından kötünün iyisi…

(Atakan Y.) #942

Marvel ırkçılık yapıyor muhit, aç gözünü. Siyahi adamın suiti diğerlerininkinden iyi oldu deyip bunu verdiler bize. Başka açıklaması olamaz.
suit

(Denizcan Sel) #943

La bu ne 2020202020202020202020202020202 bu niye titriyor böyle ayar oldum ya

(Serkan of İzmir) #944

Ya kostüm tek başına durduğunda gayet başarılı aslında gözler açık olmasa. Ama yanına Civil War kostümünü koyunca yenisi gerçekten facia duruyor ya. Filmde umarım iyi bi açıklama getirirler de ikna ederler yoksa IW’de de gözümüze batacak bu.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #945

ya aslında CW nin yanında da facia durmuyor bence… kötü olan şey, daha çıkışında efsane kostüm tasarlayanların sonra üzerine hiç koyamamış olmaları… tamam ışıldaması hoş, dokusu da güzel ama sıkıntı; yani bir anda sıfırdan süper kostüm tasarlayıp sonra kendi filmine aynı ivmeyle devam edilememesi… yoksa kostümün dokusu falan bence çok güzel… maskenin de son görüntüleri bence çok güzel… göz kısmı ilk zamanlar gibi rahatsız etmese de kapalı tabi ki olması gereken… ama kim böyle maske taksa göz kısmı açılmasını tercih ederdi… neticede direkt dünyayı kendi gözünle görmek, aksi gerekmedikçe tercih edilir.

(fza) #946

Var olanlar arasında en iyi seçenek o.

(Denizcan Sel) #947

Maalesef ki öyle. 202020203030302020200202020202022002020303030302002002020202020202020202020 titreme ulan yazıyoruz ışte titreme

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #948

20 karakteri aşmak için spoiler butonuna bas içindekileri sil.

(GENERAL) #949

Benim gozume batti bile iw fragmaninda cok kotu duruyordu kostumu farkli acilardan gorsek guzel olabilr belki ama hic oyle olumucak gibi czgrmd ki tam siyah olsaydi keske bu arada bu filme de az kaldi bu filmi sabirsizlikla bekliyorum ya yine farkli yerler ,teknolojik materyaller gorucez ruh tasi da gorme ihtimalimiz var ve tabi en onemlisi filmin sonunda iw dair birseyle olma ihtimali …

(Serkan of İzmir) #950

After credits’te Cap’i telefonda Tony ile konuşurken görürüz… At fava bekle

(Gambit) #951

Telefon olayı fragmanda gözüküyordu bir sahnede. Telefon Tony’nin elindeydi.

(Serkan of İzmir) #952

Farketmez. Bucky’i de Ant-man after credit’inde görmüştük, sonra ayni sahneyi CW’de izledik.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #953