Black Panther

(ahmet kara) #954

Wakanda da niye bi tane bile silahli kuvvet yok

(Serkan) #955

Varmış da doğuya yollamış knk teröristlerle savaşsınlar diye film başkentte geçiyormuş.

(Umur) #956

(meta) #957

Kusursuzluk biz ölümlülere fazla geldi, kaldıramadık.

(Salih Alp Gökçek ) #958

Gerçekten detayları çok iyi işlenmiş bir kostümdü. Hatta MCU içinde tasarlanmış en iyi kostümlerden biriydi, hangi akla hizmet böyle bir değişiklik yaptılar bilmiyorum. Filmdeki diğer kostümler de fena durmuyor, sırf Black Panther’ınki kötü olsun diye uğraşmışlar gibi.

(KartaL) #959

WB son anda superman kostümünü b.k etmesi kafası bu

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #960

bi dakka bi dakka… empire kapağındaki bu kostüm kötü duruyor? ezber gömmeye kaymaya başladı bence sizinkiler… eğer hep böyle ışıl ışıl gezse kapaktaki foto CW deki halini 10 kez döver…

(Oozaru) #961

Civil War’daki Black Panther suiti, MCU’nun en güzel kostümüydü bana göre. Ne diye içine ederler anlamam.

(Boş İnsan) #962

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #963

hah ben de onu diyecektim… gitmelisiniz… bulaşıcı sanırım ben de korkmaya başladım.

(Boş İnsan) #964

Anlıyoruz Üç nokta. Seni de anlıyoruuz, onu da anlıyoruuz daha önce Süpo’yu da anladık. Anlıyoruz yani boşver sen.

(Can) #965

Gitsinler o ışıltıları Civil War suite uygulasınlar. Bence yakışmıyor o kostüme.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #966

cw deki kostüm bu kadar karizma değil yalnız… hiç bir zaman concepte sadık kalmıyorlar… sadeleştiriyorlar her zaman… ben bu kostümü gördüğümde aşık olmuştum… cw deki iyiydi ama bu değildi.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #967

Parlamak≠ güzel kostüm

(Oozaru) #968

Filmi görmeden bir şey söylemek istemiyorum ama: şu kostümü göremezsek şimdiden 1 puanı kırdım. :stuck_out_tongue:

(Can) #969

CW kostümünün set hali yani CGI’sız halinin maskesi bile bence bu filmdekinden iyi

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #970

cw deki kostüm bu da değil…

öyle bir şey demedim… bu haliyle cw dekinden çok daha iyi dedim… bu hali kalkınca cw deki ile hemen hemen eşit görüyorum… tek farkı cw daha baştan çok iyi tasarlandı, sen bu ivmeli giriş yapıp bu kadar durağan tasarımla gelemezsin… onu ben de eleştiriyorum…

@Neo

aksine çok hantal bi kafası olduğunu başından beri düşündüm ben… o vücuda o kafa olmamıştı… daha fazla detay vardı çok iyiydi o konuda ama çok kabaydı bence.

(Oozaru) #971

Yoooo, bu kostüm. :roll_eyes:

(Emir) #972

Black Panther concept art: Cennet Mahallesi Pembe Draftv1

(Yuso) #973

tumblr_p14sceTFf71sc0ffqo3_500

tumblr_p0tdffPymD1vfmsbyo1_500

gözleri kapanıyor savaş sahnelerinde otomatik adamın kız kardeşi tony stark kadar zeki o gözlerin savaşta açık olacağını düşündüren nedir size eleştirmek için eleştiriyorsunuz :smiley: