Black Panther

(Varrrrya) #994

bence bu kesin gerçekleşir zaten.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #995

bir de dediğim gibi, spawn ayarında olursa pelerinin boyutu sabit kalmak zorunda da değil. düşünsene büyük bir grubu kurtarmak için dev gibi yapıyor, ve pelerini sanki başka bir uzvu gibi kullanabilir, bir de kaskatı hale getirebiliyor falan… enteresan görseller çıkartır ve panther’e yakışır.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #996

Ya da pelerin görünmez yansıtıcı özelliklere sahip bir başka nano teknoloji içeriyor olsa. Ne bileyim. Batman de olsa karizmaya karizma katardı

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #997

peki öyle de olsun… yeterki sen iste.

(Umut) #998

Kesinlikle katılıyorum.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum, kostümün tek kötü tarafı gözleri değil. Daha önce buraya da yazmıştım genel olarak kaskında da bir problem var.

Black Panther kostümü yapıyorsunuz, Instagram, Google logosu değil.

(Salih Alp Gökçek ) #999

Kaskın kulak kısmı panter kulağı formu gibi değil de, sanki kum kedisi kulağı gibi duruyor. O kadar büyük kulak tasarımına gerek yoktu bence, kostümün materyali de plastik gibi, hani o Civil War’daki kaliteli duran bir materyal görüntüsü yok.

(Umut) #1000

Heh evet, tamamen bunu kastediyordum. Panter yırtıcı bir hayvan olduğu için Civil War’daki kostümü gibi tehditkâr durması gerekiyor diye düşünüyorum. O kostüm de tasarımı yüzünden gayet ciddi duruyordu. Bu kostümde ise tam bir kum kedisi.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #1001

bence çok çok büyük bir olasılıkla, kostümün değişmemesi ve t’challa’nın sakallarının aynı uzunlukta olmasından dolayı, panther filminin bittiği yerden infinity war başlayacak gün bazında. bu arada kimse söylemiyor ama bence t’challa’nın sakalları çok çirkin duruyor ya… kes lan şunu çöp gibi duruyor çenende.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1002

Gözden ziyade tercih yaptıkları mesele bu bence.Daha ilkel bir görünüm sağlamak istemişler Wakanda’ya özgü.Tabi güzel mi kötü mü o tartışılır.

(⏬) #1003

Bir kere Civil war’daki kostümün bile neredeyse on tane falan farklı versiyonu vardı. Farklılıklar detaylarda saklıydı ama vardı ve kendi payıma hangi suite baksam mutlaka onun daha beğendiğim yönleri oluyordu, bu dediğimi yaşayan küçük bi kitle de yok değil. Burada ise işi kökten çözmüşler; direk tırt bişey koyup kafa yormaya mahal bırakmamışlar. Güzel.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #1004

filmin kendi içinde mi on farklı versiyonu vardı? yoksa fragmandan fragmana olan değişimleri coneptteki değişimi falan mı bu farklılıklara katıyorsun?

(y) #1005

çok güzel olur umarım görürüz dediğin gibi ama şuanki storm ile gitmez re cast gerekiyor storm için bana göre :smiley:

(⏬) #1006

Tüm tanıtımlardaki değişiklikler.

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #1007

o yüzden filme kadar çok kesin konuşmamak en güzeli… neticede sunulana bakmak lazım.

(y) #1008

ben filmin winter soldier kıvamında olucağını düşünüyorum özellikle krallık mücadelelerini çok seviyorum bu film beklenilenden iyi çıkma potansiyeli olan bir film

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #1009

samimi düşüncemi söyleyim mi? #MarvelOlsunÇamurdanOlsun

Avengers: Infinity War Kulesi :space_invader:
(was never real) #1010

(y) #1011

şu karizmaya bak daha ne olsun ya kral geliyor az kaldı hype is real
@uluc45 aynı düşüncedeyim :smiley:

(Geek Velet) #1012

Daredevil çöpü???:slightly_smiling_face:

(4 8 15 16 23 42 hey gidi lost) #1013

ama çamurdan dedim çöptrn demedim :stuck_out_tongue: o çok eskide kaldı be, o zaman da pek eğlenmemiştim. çok istisnalar olur ama çoooook istisna. 20 filmden bi tanesi berbat olur. o kadarı kadı kızında da olur.

bugüne kadar sinemaya gelip de rezalet ötesi olan 3 film çıktı. f4 son film, ghost rider 2 (ki bu sadece marvel değil sinema filmleri arasında izlediğim en kötü 2. film) ve de daredevil ki bence dönemine göre izle geç filmiydi ama sinemalık değildi. bu arada punisher filmlerini saymıyorum, ben onları marvel filmi kategorisinde bile görmüyorum… punisher varoluştan yok olsun.