Black Panther

(Kürşad the Falcone) #1035

Sen, kim, hele, hiç, öyle, aaa, hırst!

(Ertunç Doğan) #1036

Micheal B. Jordan ın geleceğini Samuel L. Jackson gibi her role evet doyen birisi olarak görüyorum. Kendisinde bir kalite var fakat o kaliteyi yavaş yavaş öldürüyor.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #1037

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1038

(y) #1039

filmdeki karakterler hakkında kısa bilgiler faydalı olabilir filmden önce ve hayrına çeviren olursa da çok hoş olur :smiley:

(ahmet kara) #1040

(ahmet kara) #1041

(Burt Macklin, FBI) #1042

Haftaya fragman geliyormuş.

(y) #1043

güzel bir süre 2 buçuk beklerdim açıkcası ama o benim uzun film sevmemden kaynaklanıyor öbür türlü süresi güzel çok kısa da değil çok uzun da ideal

(Geek Velet) #1044

Ben de uzun film daha çok seviyorum. :slightly_smiling_face:

(Cenker Karace) #1045

Ünlülerden Tchalla Gönüllülerden Erik Killmonger ‘a sulu çemberde ödül oyunu için meydan okuyor…

(ahmet kara) #1046

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #1047

Yine de görünüş olarak Panter den ev kedisine dönüştürmeyeydiniz iyiydi.

(ahmet kara) #1048

(Kid A) #1049

“Filmde siyahi mi var? Yapıştır rapi anasını satayım.” mantığı beni boğuyor ya.

(Cain) #1050

Kendrick iyidir ya :smiley: Bence seçim olarak çok iyi olmuş.

(Hakan) #1051

(Kid A) #1052

Ben Kendrick Lamar’ında veya şarkının kalitesinde değilim açıkçası ya. Kafamdaki Wakanda kültürü, pazarlamaya çalıştıkları Afro-Amerikan kültürü ile uyuşmuyor. Sıkıntı burada.

Safkan Afrikalı olan bir kahramanı Afro-Amerikan olarak pazarlamaya çalışıyorlar.

Gerçek Wakanda bu değil.

(Ömer Taşkaya) #1053

Vallahi doğru yemin ederim doğru. Ne zamandır aklımdaydı söylemeyi unutuyordum.

True.

(Kid A) #1054

MCU’da ilk defa farklı coğrafyalarda yetişmiş, farklı kültürel değerlere sahip karakterlerin hikayelerini anlatacaksınız. Ve bunu kotarmayı başarırsanız ciddi anlamda büyük bir başarı elde etmiş olacaksınız. Süper kahraman janrasına yeni bir soluk getirme fırsatı var elinizde. Süper kahramanlar sadece Amerikan kültürüne özgü değil, deme şansınız olacak ve siz bu şansı kendi kültürünüzü başka bir kültüre empoze etmeye çalışarak tepiyorsunuz.

Gereğinden fazla Afro-Amerikan kültürüne ait öge göstermezler umarım. Ben Wakanda kültürünü, Afrika kültürünü görmek istiyorum.