Black Panther

(Ömer Taşkaya) #1055

Yüzde yüz katılıyorum. Herkes kendisine gönlünden geçeni söylesin fragmanı izledikten sonra kendinize “bence afro amerikan havası yok ya, ben afrika kültürünü hissettim” diyebildiniz mi ?

(Cain) #1056

Bunlar amerigayla disneyin oyunu yiğenim, oyun böyük!

(Salih Alp Gökçek ) #1057

Bence de Afrika temelli altyapılar yapmaları çok daha isabetli olur ama genel hitap ettikleri siyahi kitle, bu şarkı türlerine daha yakın. Önceden de belirtilmiştim, ne kadar özellikle siyahilerin olduğu reaksiyon videosu izlediysem; neredeyse hepsinin, müziği duyunca dans etmeye başladığını gördüm. Hani bunu pazarlama unsuru olarak kullandıkları çok açık ve işe de yarıyor. Bence de yaklaşımsal olarak doğru değil ama film iyi olsun da müzik bir köşede durabilir diye düşünmeye başladım. Filmle alakalı daha büyük endişelerim var nedense.

(Kid A) #1058

@Buggy @Fransuva

En büyük korkum Afro-Amerikan kitleye hitap edeceğiz derken filmi yüksek bütçeli Luke Cage’e çevirmeleri.

(was never real) #1059

Villian rap savaşıyla altedilirse şaşırmam :musical_note:

Blood Diamond müziği iyi giderdi gibi. Aksiyon sahnelerinde de davullu bir track olsa.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1062

Filme hype seviyem arttı yemin ediyorum.En son Tron Legacy’de Daft Punk’ı duyduğumda bu kadar mutlu olmuştum.

(y) #1063

Bu film net JL den daha fazla para kazanacak buradan da şunu anlıyoruz black pantherin dc nin en iyi ekibini geçeceği bir yıl olarak tarihe geçecek bu yıl 2018 de kral yükselecek fena hype yaptım :smiley:

(9) #1064

Justice League’i geçmeyen bir film kaldı mı ki?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1065

Yeni logo

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #1066

(y) #1068

işte ona gülüyorum bende black panther gibi sinemada çok popüler olmayan bir karakter dc nin en iyilerine bedel :smiley: civil warda popülaritesi arttı tabi ama 5-6dk anca gözüküyor orada şimdi kendi filmine kavuşuyor bide infinity wardan önce olan son film haliyle ilgi biraz daha artıcaktır

(Ertunç Doğan) #1069

Filmin pazarlanma taktiği medyadaki tepki videoları kesinlikle filmi Afro Amerikan filmi yapıyorlarmış gibi hissettiriyor. Şu an film hakkında bayağı kararsızım. Umarım iyi çıkar ama bana önceki izlediğimiz originlerden pek farkı olmuyacak gibi hissettiriyor.

(ahmet kara) #1070

(Umur) #1071

(y) #1072

1 fragman daha lazım gerçekten thor gibi olamadı bu thorun 1 teaseri 1 official fragmanı heyecanlanmaya yetti çok ama pantherin gazlayıcı bir fragmana ihtiyacı var son 1 ay

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #1073

Film gelmeden önce bazı konularda aydınlanmaya ihtiyaç duyuyorum ama yoğunluğum sebebi ile uzun bir araştırmaya girme imkanım yok. O sebeple bu konuda bilgili kişilere 2 sorum olacak.

1. Black Panther’in çıkış yeri nedir?
  • Civil War’da babası öldükten sonra bir anda kostümünü giyip savaşa hazır halde görüyoruz okey ama bunun bir hazırlık aşaması yok mudur? Varsa gösterildiği yer neresi?

Yoksa bize ‘‘Ya böyle de bi kahraman vardı, uçuyo kaçıyo, biz bunu hiç anlatmadık ama iyidir siz böyle bilin yeter’’ mi diyor Marvel C.U?

1. Wakanda’nın olayı nedir?
    -Vibranyum’un çıktığı tek ülke burasını biliyorum. Ve Panther karakteri kendi mitlerinden doğan bir şey.
    Hani bir anlamda babadan oğula geçiyor.
    Peki bir önceki Panther kimdi? Evrende ne gibi bir katkısı oldu?

Yoksa hikayenin orası da muallak mı?

Bu karakter gerçekten hoşuma gitti ama bir derinliliğinin olmaması beni üzer açıkçası.

Cevap vereceklere teşekkürler.

(Salih Alp Gökçek ) #1074

Şu yazı sana yardımcı olacaktır, bu arada iyi çalışmalar :raised_hand_with_fingers_splayed:

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #1075

Teşekkür ederim.
Kafamda çözümlenmemiş bir yer kalırsa yine buradayım :slight_smile:

(Salih Alp Gökçek ) #1076

Rica ederim, istediğini sorabilirsin.

(GENERAL) #1077

Fragman geliyor, heyecanlaniyorum sanki… ins gaz bir fragmandir